Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

A witam kochani....👄 Co tu taka cisza? Chyba wszyscy opalają się na słoneczku SUPERRRRRR!!!! Ciepełko!!!! Ja zaraz robię się na cudo i ucikam na imprezke!!! Papa skarby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór! przez cały dzień byłam zabiegana w zwiazku z jutrzejszą małą imprezką mojej córci więc nie miałam kiedy do was zaglądnąć teraz siedzę i oglądam mecz - ten w przeciwieństwie do tego co wczoraj pokazali nasi jest bardzo ciekawy mysia30, raczysko ---> pozdrawiam 🌼 fredi---> kciuki nadal trzymam PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj lepsze samopoczucie i opalanko?? słonecznej ciepłej niedzieli :) u nas podobno 26 stopni zaraz ide sprawdzic ❤️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Niedzielnie ! Ale pogoda ;-) nareszcie... No nasi piłkarze się nie popisali ale moi chłopcy nadal w nich wierzą :-0 niestety... Ja zaraz idę do kościółka i chyba pojade na turniej na którym mój synuś już od 8 rano gra finałowe meczyki... Trzymać kciuki...może chociaż młodzież coś zdziała ;-) Mysia----> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie mogę się wyrobic, ale też ide do kościółka a później na spacerek, jestem dzis sama wiec tak depczę w piżamie jeszcze kciuki oczywiście będe trzymac, trzeba wierzyc w polską młodzież, w polska przyszłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spacer całkiem niezły 4 godziny, ale sie dotleniłyśmy, super, takie błogie zmeczenie polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miłego wieczoru i dobrej nocy :) Jutro znów nowy tydzień, i uwaga... znów poniedziałek :) najważniejsze to się nie przejmować, a wszystko się ułoży.... Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzień zapowiada sie ładnie, słonko świeci od samego rana :) wczoraj nie zagladałam bo jak już wiecie miałam imprezę mojego dziecka dziś co prawda poniedziałek ale pocieszam się że do pracy tylko do środy a potem wooooolne do niedzieli :D robię kawkę, więc zapraszam chętnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka-->witaj! impreza się oczywiście udała, mała była zaaferowana od samego rana, nawet w nocy jej się impreza śniła :) ja cieszę się że mam to za sobą ;) mam nadzieję, że pogoda na weekend będzie ładna, bo już mam dosyć tego zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) jak zawsze po 🌻 km_1976 --> w takim razie pisz zamówienie na ładną pogodę i znów zostawię tam gdzie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fredi! myślę, że załatwisz bez pisania - tak po znajomości ;) jak tam sprawy? kciuki nadal trzymamy? miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! km_1976---> cieszę się, że imprezka się udała, mała będzie miała co wspominać, mam nadzieję, że o zdjęciach bądź nagrywaniu filmu nie zapomniałaś? Fredi----> kciuki trzymam, mam nadzieję, że dzięki temu wszystko się ułoży po Twojej mysli :) miłego wieczoru :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Halloo ..melduje ze wrocilam .. 😘 pozdrawiam i slodkich snow .. 🌻 poranna kawusia ..czeka ..a jak pachnie :) 😘 dla Was :) 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! carlaa-----> witaj! długo cię nie było, napisz jak tam się udała wizyta w Polsce, no i jakie postępy zrobił twój synuś ( co z zębami :) ) u mnie piękny, słoneczny poranek mam nadzieję, że cały dzień taki będzie zapraszam wszystkich na gorącą kawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA....KAWA.... KAWA... :) mleczko smietanka cukier slodzik co kto woli ... zapalki tez mama ;) Km.. 😘 wizyta wspaniala .. przeciagnela sie na maxa .. bylo swietnie moglabym zostac ... niestety :( maly ...przez ten czas ...gigant ...jest wszedzie potrafi tyle nowych rzeczy .. :)moglabym zapisac nam nastepnych 200 stronek hihiih zebow mamy 5 ... i ida nastene co widac slychac i czuc .. ;) zycze wszystkim milego dnia do poklikania zapraszam na La balkonie... :) 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARLAA!!!🖐️Witaj Kochana !!! Ale Cię długo nie było...Buziaczki dla Dastinka ;-) Kawkę zabieram i życzę wszystkim miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopujące topick pozdrowienia z wieczorka i po 🌻 Proszę trzymać i nie puszcać już nie długo tylko jakieś 12 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomoge - - - > :) duża buźka z ranka jak ze stawaniem u mnie bardzo kiepsko, ale już mi sie micha cieszy jak pomyślę że jutro pośpię, no ale tak dobrze nie mam żeby sobie długo weekend zrobić, niestety może pomoge - - - > miłego dnia , dużo słonka i usmiechów:D a reszta pobuuuudka, co za spanie taki piekny dzień za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ranne ptaszki! ja też mam jutro i w piątek woooooolne!!!!!!!!!! :D :D :D dziś jednak będę miała trochę więcej roboty bo mam zastępstwo za koleżankę co się dzisiaj urlopuje, ale nawet to nie popsuje mi humoru nie wiem tylko czy nie będę musiała iść z moją małą do lekarza bo coś mi nie wyraźnie wygląda, a wczoraj to wymiotowała :( - -chyba tylko to jest w stanie popsuć mój humor ( a chcieliśmy wyjechać na te parę dni) no dobra, uciekam.. piękny dzień się zapowiada :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam popołudniowo ! Ale pogoda co ... ;-) ale jutro ma padać [przynajmniej u mnie] Życzę wszystkim udanego odpoczynku ...bez nerwów , których mnie niestety nie brakuje... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomogę ...ale namarudziłaś się , że hej...pewnie poprostu zapeszyłaś...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich --> przed kolejnym długim łikendem ;) Może pomogę --> zapewne Cię moderatorstwo przeczytało i sabotowało Twoje połaczenia z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×