Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam urlopowo dla każdej 🌻 to przebiśnieg ale nie powiem skąd je mam :) mała_gonia30 i banitka --> więc jerst tak: 1. zżyliśmy się ale ile można, z jednym numerem 2. ja wolę kobietki (szukam tej właściwej) a numer to on ;) 3. nie mam depresji tylko czas coś zmienić w życiu (a od czegoś trzeba zacząć) 4. może to przesilenie wiosenne, a może przemęczenie lub ... bzynio --> (bardziej odpowiednie pownno być bzynia ;) ? ) dla Ciebie specjalny na powitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzynio ---> witaj :)🖐️ Fredi ---> a może bzynio to chłopczyk...:o bzynio ---> jak to tam z Tobą w końcu? Bo ja wyczuwam, że Ty może chłopczyk, ale...mogę się mylić. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS! ...rzeczywiście! :o Ale macie nosa! Oto 5 zeta: zet, zet, zet, zet, zet ---> dla MP i 5 zeta: zet, zet, zet, zet, zet ---> dla Frediego 😭 nie mam teraz na waciki...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś Cię szwagier szybko do kompa dopuścił ;-) A kto Cie zaszantażował ?Czyżby MPM ?👄 a to ode mnie za zmianę zdania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla jakiej osoby ?Ja coś dzisiaj nic nie jarzę...:-( A Fredi ładną masz stopkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy popołudniową porą ;) Jak Wasze samopoczucie? Wszystko w porządku? bzynio ----> witaj i 🌻 dla Ciebie Fredi----> super, że zmieniłeś zdanie, za to i dla Ciebie 🌻 Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim razem i każdemu z osobna :) bzynio ---> witaj i dla Ciebie na dobry początek 🌻 Banitka, ja czasami za Fredim też nie mogę nadązyć ;) Nie zabrałam nic do robienia z pracy, mam luz przez cały weekend, Planów narazie brak, ale jak znam życie, nudzić się nie będę . Pozdrowionka Kochani :D:D:D 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie wróciłem po druku i oprawie mojego \"dzieła\" za które zapłciłem - uwaga: 214,20 zł (słownie: dwieście czternaśćie złotych i 20 groszy) :O Doktoratu już nie robię, mam to gdzieś :P No tak, wiem że za mną czasem ciężko nadążyć, ale co się Panny i Panie dziwią :D ja jestem facetem... straszne to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jako, ze później już nie mogę zajrzeć życzę Wam wszystkim dobrej nocy :) Miłego i udanego weekendu spędzonego hmm... moze na szukaniu wiosny? Chyba dosc już tej zimy, co nie? Duużo przyjemności.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co to? wszyscy jeszcze śpią? u mnie dzisiaj dalej zima:( czy ona nigdy się nie skończy? coś zaczyna mnie gardełko drapać mam nadzieję, że sie nie rozchoruję :O kuluchna---------> nr gg 8905370 musze uciekać bo sie mała niecierpliwi, wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ Wreszcie chwilka, by tu zajrzeć. Co z Wami? Leniuchujecie? km_1976---> dzięki ;) Cóż to za pogoda? Znowu zima wróciła? Jak u Was? Wszystkim miłego dnia :) Pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam i życzę miłego weekendu... Fredi u mnie to na ogół za mną nie nadążają...bo ja sama w domku i trzech facetów...normalnie nadajemy na innych falach [no bo oni są z Marsa [i Ty Fredi też ]]:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie jestem za bardzo w temacie, ale widzac 1976 nie moglam sie powstrzymac zeby sie nie odezwac. To super rocznik Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla wszystkich powoli dochodzę do siebie a weekend rodzinny więc czasu też mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, sobota wieczór nikogo na forum nie ma pewnie rodzinnie spędzcie czas co? na dworze brrr... koszmar przynajmniej u mnie.. fredi a ty gdzie się podziewasz? jeszcze nas dziś nie odwiedzałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 30!!!!! Całuski dla wszystkich \"starych\" znajomych 👄 Jak zwykle jestem na momencik baaaardzo stęskniona za Wami! Wtajemniczonym dziękuję za maile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę==> miłego wieczorku, miło było znów Cię spotkać, nawet wirtualnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie w taki smutny wieczor? ja wlasnie wrocilam z kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki smutny hmmm :O :D mnie wszystko boli po pisaniu pracy, najgorsze że masażystka żadna nie chce się do mnie zgłosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×