Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

A to się Frediemu humor wyostrzył... i pomyśleć , że sam bohaterki dowcipów nie posiada ;-D D Kawka cieplutka !!!W ten zimny poranek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wpadam na kawke .... ;) Banitko 😘 u nas przepiękna pogoda ... sloneczko grzeje .... i dla wszystkich po 🌻 ku .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> łap pozdrawiam z Lublina, posyłam dobrą energię, której mi jeszcze troszke zostało i taki mały 👄 3 mać się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! pobuuuuuuuuuuuuuudka śpiochyyyyyyyy!!!!! serwuję kawke dla chetnych.. niestety katar mojego dziecka przerodził się w cos znacznie poważniejszego a mianowicie w zapalenie krtani :( mała gorączkowała praktycznie przez trzy dni (prawie 40), w pierwszy dzień miała poważne kłopoty z oddychaniem - więc mojego pecha ciąg dalszy..:( a tak pozatym to wszystko w porządku, słonko dziś ładne świeci i dzień zapowiada się całkiem przyjemnie (zwłaszcza że mój szef jest na chorobowym). miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... KM .... ❤️ dla pociechy zdrówka .... moc zdrowotnych fluidów ;) Kawusia z Wami z przyjemnoscia.... > Banitko .... 😘 Fredi ... co tak malo tej energii u Ciebie ???.... ktos Cie mocno eksploatuje ;) :D dla pozostałych po 🌻 no i kawusia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie !!! Jak rano kawki nie serwuję to jakos więcej was zagląda...może to moja kawa tak działą... :-( Dzięki za wsparcie!!! Km1976 mó synek do 6 roku życia miał nagminnie zapalenie krtani... Współczuje Ci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> bo to nie na kawkę trzeba zapraszać a na http://www.bodyinmotion.pl/grafika/co_jesc/winko.jpg na rozruszanie mózgu :D A do tego na deser jeszcze http://www.restauracja-senator.pl/files/galeria/restauracja_senator_ciastko.jpg :D Co do eksploatacji, to cóż jest w tym coś :D Ehh wczoraj zaszalałem z pewnego powodu, o którym powiem wkrótce, pod warunkiem, że się on pozytywnie rozwinie, ale o tym dopiero w poniedziłek :) Cóż ja zrobiłem? Mojej lubej wreczyłem cały bukiecik składający się z 21 różyczek w kolorze białym, co to znaczy poszukajcie w mowie kwaitów, tzn. ta biała różyczka :) Pozdrawiam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! może być i winko byle tylko rozgrzało bo zimno dzisiaj strasznie brrr... pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, trzymacie kciuki źle, nie trzymacie... też źle :( Witaj samotne życie. Pozdrawiam smutno :( PS. A co do tego co miałem powiedzieć w poniedziałek powiem jutro. Czemu? Jeszcze jutro mnie czeka jedno spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo 🖐️ Fredi .... nie smuć sie .... plose... ważne jest kilka tych chwil których jeszcze nie znamy ...la la la ala ... sciskam mocno Banitko Km 😘 winko kawka ... ja jeszcze sie turlam ... ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frredi_Lublin
Ehh no u mnie tak jest że jak jedno sie udaje to drugie do d..y :P Więc tak jak obiecałem normuję, że wczoraj byłem na testach kwalifikacyjnych do nowej pracy, a dziś miałem jeszcze rozmowę z kierownikiem nadzoru i dyrektorem orlenu (okręgu wschodniego, ale zawsze). Cóż startuję nie na byle jakie stanowisko, a na specjalista ds. utrzymania ruchu, czyli mam zajmować sie serwisami, ale z drugiej strony, tzn. ja będę wysyłał zlecenia do serwisu, tzn. jak się tam dostanę, nadzorował ich pracę z ramienia orlenu, na początku pewnie dużo pracy i szkoleń. Odpowiedź mam dostać do końca tygodnia, jak się dostanę to będę zastępował faceta, który rozchorował się dość poważnie, bo poszedł do szpitala na operację, więc za prędko nie wróci. Nic proszę nie pisać o kciukach - dziękuję. Wciąż smutno pozdrawiam, cóż nie mam szczęścia w sprawach uczuć, coś zdaje mi się że powinienem napisać samotność to jedno co mnie nie opuszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Znów kawka... A ja powiem tak jak to zwykła mawiać moja dawna nauczycielka...NIGDY NIE JEST TAK ŹLE ABY NIE MOGŁO BYĆ GORZEJ :-( niestety , tak , że wszyscy głowy do gory i cieszyć się tym co mamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko 😘 kawka chetnie ;) .... Juz niedługo świętujesz ;) to jakieś ciacho bedzie ;) > dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzęczyszczykiewicz
witam 31 latki która z was pracuje jako kura domowa ?? jak ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko 😘 Sto lat ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ ♪♪♪♪ __________@_______@@ @ ___________ ____________@@@__@_@@@@ ___________ ____________@@__@@_____@ __________ ___________@@@_@__@_____@ _________ __________@@@@_____@@___@@@@@@ ____ _________@@@@@______@@_@______@@ __ ________@@@@@_______@@________@_@@ ________@@@@@_______@_______@ _____ ________@@@@@@_____@_______@ ______ _________@@@@@@____@______@ _______ __________@@@@@@@@_______@ ________ __@@@_________@@@@@@@_@@ __________ @@@@@@@__________@@ _______________ _@@@@@@@_________@ ________________ __@@@@@@_________@ @ ______________ ___@@@___@_______@@ _______________ ___________@_____@__@ _____________ _______@@@@_@___@ _________________ _____@@@@@@__@_@@ _________________ ____@@@@@@@___@@ __________________ ____@@@@@______@ __________________ ____@@_________@ __________________ _____@_________@ __________________ _____________@_@ __________________ ______________@@ __________________ ______________@ ___________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ ______________@ ____________________ _____________@ ____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama się spóźniłam... No to ciacho i coś jeszcze dziś...spóźnione... Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pamięć!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!!!Co jest z Wami !!! Na sen zimowy jeszcze za wcześnie !!!;-) pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×