Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzień dobry wszystkim! jeszcze godzinka i do domu :) a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziś pochmurno i deszczowo :( 🌼 dla tych co na urlopie, bo pogoda chyba nie bardzo? co Fredi?? pochwal się gdzie sie urlopujesz co?? ja mam do urlopu jeszcze cały miesiąc, więc chociaż wy się chwalcie gdzie spędzacie.. Banitka a ty gdzie bawiłaś?? bo jesteś już chyba po.. pozdrawiam wszystkich staruszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do urlopu to mój miał być na Teneryfie ;) ale w związku z niespodziewanymi wydatkami na pojazd (już 1400 + jeszcze opłacić OC), wszystko sie delikatnie rzecz ujmując przesunęło w czasie na drugą część urlopu lub gorzej na przyszły rok :P Co do życia, to chyba Banitko masz rację ja chyba nie żyję, bo co to za życie w... sama wiesz co i jak. Mimo wszystko pozdrawiam po 🌻 Do następnego razu. Ściskam mocno, acz z uczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opowiadanie Fredi...ale przeczytam jutro rano jak wrócę do pracy...i opiszę wrażenia... Nie łam się ...nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooooo 😘 ja sie melduje !!!!!! troszke mi ciezkawo .... ciesze sie ze urlopujecie lub urlopowaliscie heh Teneryfa Fredi powidasz my mamy lato La balkonia ehehe jakas taka ta trawa tylko mokra w ogrodzie :) heheh sciskam WAS mocno 😘 i po kwiatku 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia!!! Jak dobrze Cię widzieć ...no to jak tam , kiedy termin? Wszyscy będziemy ,,rodzić\" razem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ojciec topikowy musisz asystować przy porodzie... i już nie ma to tamto...;-) D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a w ostateczności mogę przeciąć tą pępowinę, tylko jeśli będzie to chłopiec, żebym się za bardzo nie rozpędził, bo będzie chłopak śpiewał falsetem ;) pozdrawiam weekendowo {kwiat] Cześć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a w ostateczności mogę przeciąć tą pępowinę, tylko jeśli będzie to chłopiec, żebym się za bardzo nie rozpędził, bo będzie chłopak śpiewał falsetem ;) pozdrawiam weekendowo {kwiat] Cześć :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka mrożona od rana czeka ;-) Widzę , że upał daje wszystkim w kość a tu pracować trzeba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! tym co mają urlop zazdroszczę..bawcie sie dobrze 🌼 ja na urlop muszę jeszcze troche poczekać, niestety...:( a w taki upał siedzenie w robocie , w gorącu to istna katastrofa uff.... na dodatek jeszcze mam zastępstwo i roboty dwa razy więcej :( no, ale jakoś to wytrzymam, póki co zapraszam na mrożoną kawkę lub zimną wodę mineralną - pychotka! carlaa jak sie miewasz kochana? kiedy to będziemy rodzić?? pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km1976 świrtnie Cię rozumiem... Można odpłynąć.. w pocie czoła :-) Fredi miłego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pod wieczora :) Ja żyję, choć było krucho, wczoraj prawie 39 gorączki i nie wiadomo z czego, dziś \"już tylko\" 37,5 klimatyzacji w samochodzie nie mam, a w autobusie też nie było więc nie wiem z czego to. Pozdrawiam, wracając do zdrowia i z kończącego się urlopu. Pa i po 🌻 Cześć :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedaczku biedaczku... Zawsze się do Ciebie coś przyczepi...nawet Ci odpocząć nie da... szklaneczka wody z cytrynką dla Ciebie i kuruj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widać okres wakacyjny i lenistwo kwitnie aż miło ;) Pozdrawiam przed weekendem, a właściwie już w jego trakcie :) Po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... Fredi coś mi się wydaje , ze ten topik jest tylko Twój i mój ... Właśnie wróciłam z weekendu nad morzem... było cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie topik tylko nasz :D Oj będzie się działo ;) Banitka łap 👄 a co :D Pozdrawiam z wieczorka, bo już w pracy, ehh porażka totalna, jak nie remont samochodu to w piątek skradli mi tablicę rejestracyjną i teraz muszę czekać tydzień, aby zgłosić jej kradzież, bo może ktoś znajdzie i odeśle do Wydziału Komunikacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że przeszkadzam....ale jeszcze ja jestem...chociaż teraz to nie wiem czy powinnam się tu plątać ..;) upały na szcęście troche odpusciły ( w zeszłym tygodniu to była katastrofa, ale za to puszczali nas z pracy 1,5 godz wcześniej :) ) pozdrawiam! mam nadzieję że jeszcze ktoś tu jednak zagląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko -> a jednak nie mamy prywatnego topika :( tzn. :D I dobrze :) km_1976 --> zaglądaj częściej i pisz, pisz, pisz... :) a masz 👄 tylko jakby co to mąż nic nie wie ;) ale jakby... daj mu kufelek piwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc , mamy mały trójkącik ...hmm.. D Kawka dla WSZYSTKICH ... Fredi to chore... po co komuś Twoje tablice ...Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
Witam wszystkich:) Można się przyłączyć?? Strzelec się melduje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×