Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

D Kawa!!! Dzisiaj nareszcie ciepełko ... ;-) A jutro piątek... Ciekawe jak tam nasza Carluniaa się czuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , ze tu wczesny weekend jakiś .. ale należy nam się ... do ponidziałku i kawka na dziś D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka
Ja też jestem z 1976.08.26. Niedługo skończę 31 lat. Ale się nie czuje na tyle, jakby czas się, gdzieś w biegu zatrzymał. Jestem zodiakalna Panną, ale nie tylko. Mam chyba coś z Panny albo z kota. Lubie chodzić własnymi drogami, choć może czasem jestem zbyt sama, a może zbyt samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! uff, gorąco ale od jutra........................URLOOOOOOOOOPPP!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i to jest piękne... pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka dla WSZYSTKICH!!! Zazdroszczę tym co mają urlop ...(czytaj KM 1976;-)) Pozdrawiam wszystkich pracusiów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> czyli tych co nie wymarli i jeszcze tu piszą :D A co do wymierania, to ja kupiłem sobie dziś Jurassic Park - trylogię na DVD bo wziąłem pensję :D Pozdrawiam z kolejnym dniem 🌻 Jeszcze tylko piątek i wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...Fredi,Fredi!!! Ty jesteś jak mały chłopczyk...i dlatego tak Cię lubię... D Kawka dla wszystkich ... Fredi no i oczywiście za to , że nie wymarłeś też chwała Ci... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia od dinożaurła ;) tak dobrze czytacie od dniożarła :D Po 🌻 a ja znów u brata, okaząło się że to wina płyty głownej a nie dysku :O Już jutro weekend się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dinusiu Fredi... Dobrze , że chociaż masz brata... bo inaczej znów pisałabym monologi... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkkkddd
Hello:-D Ale tu cisza... Jutro moja pierworodna;-) obchodzi 9 urodzinki:-) Szykujemy się na "dżamprez"-narazie w swoim gronie,małe szaleństwa. Obowiązkowe "balety" dla dzieciarni czekają mnie jeszcze we wrześniu.Nie mam żadnych pomysłów-kino już było,KFC,Mc Donald's też,na "kulki" są już za duzi...stadnina,park zoo... A w tym roku???Help:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci sa w podobnym wieku ( trochę starsze... ) i bardzo podobały im sie urodzinki na kręgielni ...polecam Kawka dla wsazystkich ;-) D... Jakoś mi dzisiaj smutno...może dlatego , że to poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Hello;-) Właśnie wróciłam z Ukrainy:-) O matko-jakie tam upały:-/ Wyglądam jak murzynka,przytyłam jakieś 20 kilo i padam na twarz. Pozdrawiam serdecznie. Może po wakacjach topik trochę się rozrusza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! to ja zdążyłam wrócić z dwutygodniowegop urlopu a wy nawet jednej strony nie skończyliscie?????????????????????? no, to już przesada....wy chyba naprawdę stare dziadki jestescie...:p tak to zleciało( mój urlop)...dlaczego wszystko co dobre tak szybko się kończy..... pozdrowionka dla wszystkich, którzy tu jeszcze zagladają od czasu do czasu i coś napiszą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawusia poranna!!! Ludzie co z Wami ... tylko Fredi jest usprawiedliwiony ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... wpraszam sie znów na kawę ....> ściskam Wszystkich mocno .... tak wile wydarzyło sie w naszym życiu .... Junior nadal w brzuszku ... Pozdrawiam wrześniowo !!!!!! ❤️ C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak do tej pory materia wygrywa, muszę znów wydać kasę na komputer :( Mimo iż wymieniłem płytę główną okazało się że była sprawna, ale tylko przez jeden dzień :( na szczęście facet oddał kasę. Ale cóż nie dam się :D Pozdrawiam serdecznie i po 🌻 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×