Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Halooo Halooo ... > kawka ???? .... Ja jeszcze 2w1 nasze male szczesciesie cos nie spieszy ... pozdrawiam Was serdecznie 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Eh ja wciąż czekam na telefon, tzn. na to co mam robić, odpowiedź na być w ciągu 2-3 tygodni, kończy się właśnie drugi i zaczyna trzeci. Mam nadzieję, że nadejdzie :O Pozdrawiam przed weekendem i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wspomniał o weekendzie ;-) Jak ja się cieszę , że to już ... Coś do picia na dobry początek ... i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> jest OK! Na poprawę humorka: jak zrobić laskę Ponieważ wielu Internautów zagląda tutaj, wpisując w Google pytanie \"jak zrobić laskę?\", czuję się poniekąd moralnie zobowiązany udzielić im odpowiedzi. Tym bardziej, że wbrew pozorom, zrobienie dobrej laski wcale nie jest takie proste. Należy też wyjaśnić, że laskę może zrobić każdy dorosły człowiek, bez względu na płeć, stan cywilny czy majątkowy. Uważa się nawet, że lepsi są w tym mężczyźni, niż kobiety, ale wolałbym unikać takich seksistowskich uogólnień. Ważna sprawa: obiekt do laski musi być twardy i sztywny. Najlepiej sprawdzić to najpierw rękami, zanim zabierzemy się do dzieła. Ale nie szarpcie nim, tylko ostrożnie poruszajcie. Nie dajcie się nikomu namówić, jeśli jest miękki i sflaczały - za dużo z nim potem zachodu. Kiedy traficie na właściwy, najpierw należy ściągnąć z niego skórkę, można zrobić to delikatnie za pomocą dłoni. Potem powinno się go dobrze wygładzić, posuwistymi i łagodnymi ruchami rąk. Warto w niego wetrzeć trochę oliwy. Teraz nachodzi najtrudniejszy moment całej operacji: całą uwagę musimy skupić na główce. To etap wymagający niezwykłej staranności i wyczucia. Kiedy główka jest już obrobiona, osadzamy ją na końcu kija, elegancko lakierujemy i własnoręcznie wykonana drewniana laska jest gotowa. Taki gustowny i funkcjonalny prezent możecie np. podarować swojemu mężowi na urodziny. Pozdrawiam po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! u mnie dzisiaj sporo śniegu a u was? zapraszam wszystkich na goracą kawkę może to was pobudzi do życia staruszki :) 👄 dla wszystkich tzn. dla tych co tu zajrzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tzrynasty to chyba naprawdę taki pechowy , że nikt nie chce z późniejszą datą pisać ... Przełamuję barierę !!!!!!!!!!! D Kawka !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moje miasto zasypane(dosłownie) śniegiem, który ciągle pada... moje dziecko znowu chore:( 😭 dobrze że chociaż piątek i szef gdzieś pojechał przynajmniej luzik zapraszam was na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Haloo ... Banitko 13 wrecz przeszczesliwa ... ;) Melduje ze NIcolas Feliks na swiecie 13 listopada o godzinie 2:44 ;))) pozdrawiam i kawka na rano ... bedzie czekala ;) > 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Carluniaa!!! DZISIAJ ZAMIAST KAWKI ZDRÓWKO MAŁEGO NICOLASA FELIKSA !!!! GRATULUJĘ SERDECZNIE I MAM NADZIEJĘ , ŻE ZA BARDZO CIĘ NIE WYMĘCZYŁ... ;-) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Carlaa MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i jeszcze 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 to dla ciebie i dla małego (ale datę wybrał fajną :) ) wszystkiego naj, naj. u mnie mroźno ale pieknie swieci słonko. zapraszam na kawkę południową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Panny, Panie i Mamy :) Gdyby ktoś nie w humorku, to proszę sobie przeczytać... Pięknego, ciepłego dnia wybrał się do ZOO pewien gość z żoną. Żona, naprawdę atrakcyjna, makijaż, letnia, różowa sukienka spięta paskiem, pończochy samonośne... Gdy szli pomiędzy klatkami małp, zobaczyli goryla, który na ich widok jakby oszalał i zaczął skakać na kraty, chrząkać, zawisać na jednej ręce, i drugą uderzać w czaszkę, najwyraźniej niesamowicie podniecony. Mąż - zauważywszy podniecenie małpy, zaproponował żonie podrażnić go jeszcze bardziej i zaczął podsuwać pomysły: - Obliż usta, zakręć tyłeczkiem... Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba obudziłby martwego. - Rozepnij pasek... - (goryl prawie już rozginał kraty z napięcia). - ...a teraz podciągnij sukienkę nad pończochy... (goryl oszalał kompletnie). Nagle facet złapał żonę za włosy, otworzył drzwi klatki, wrzucił żonę do środka, zatrzasnął drzwi i powiedział: - A teraz mu się kurwa wytłumacz, że boli cię głowa... Dosyłam po 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ;) dziekuje ... 😘 Fredi .. hehehe mam nadziejej ze maz mnie do zoo nie zabierze hehehehehehhehehehe ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weekend w pracy spędzam ... :-(... No ale za to wigilia wolna D Kawka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to do której ? A jaki jest wybór ? W ogóle to dlaczego ja nic nie wiem ???? A no i nie odpoczywaj zbyt biernie Fredi bo ANDRZEJKI za pasem ... masz troszkę czasu to zorganizuj wirtualną imprezkę ... :-) a co :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOO!!!!!!!! Fredi wszystkiego naj naj !!!!!! od Carlii i chlopakow !!!! ❤️ > zapraszam Was na kawusie ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi dla Ciebie 👄 Życzę Ci, abyś odnalazł: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość. Trzymaj się cieplutko i jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam... od dziś w nowej pracy :D Czekam na umowę i na skierowanie na badania... może mnie nie zamkną ;) Miłego dnia lub wieczora :) Pa 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×