Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

FREDI!!! Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Do dziś się uczyłem pracy razem z facetem, a od jutra do końca miesiąca sam :D na stanowisku, tzn. w razie czego mam kolegów... :) tylko że jutro 13-ty :O Pozdrawiam 🖐️))) Dzięki za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi Tobie żaden 13 nie powinien być straszny ...mądry chłopak jesteś ;-) dasz radę D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja też jeszcze nie zeszłam :)...melduje się! w związku z faktem, iż wyjeżdżam na święta i nie będę miała dostępu do kompa już dziś chciałam Wam wszystkim złożyć najlepsze życzenia świąteczne, a więc: Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, 🌻 spokojnych i spędzonych w rodzinnym gronie 🌻 oraz Szczęśliwego Nowego Roku, aby przyniósł Wam same dobre chwile i wszystko to na co czekacie....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten świąteczny dzień, wszystkim przyjaciołom przesyłamy najcieplejsze, promieniejące blaskiem pierwszej Gwiazdki życzenia. Niech będzie biało! Niech będzie magicznie! Niech będzie rodzinnie! Wesołych Świat i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowym Roku życzę WAM 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie zaglądam a tu nic...to chyba naprawdę koniec... zgon naturalny ze starości...już nawet kawki nie stawiam bo i tak nie ma komu...szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! melduję, że jeszcze żyję, ale nie wiem czy ktoś ten meldunek odbierze:( obawiam się zę zostałam sama... banitka!! jesteś jeszcze??? haloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem... do zejścia sie jeszcze nie szykuję... ;-)!!! Km1976 co u Ciebie...dawno Cie nie było... z resztą jak i innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze żyję :D Czuję się świetnie i cieszę się, że jestem pensjonariuszką azylu zasłużonej starości. Chce w cieple i spokoju dożyć jasnego końca moich dni. Odbiór ;) Znowu się popsuł, no! Zobacz na jakim sprzęcie my musimy pracować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Fredi! Naprawdę potrafisz ożywić topik!!! Chociaż nie bardzo rozumiem z tą pensjonariuszką :-P Mniemam , że wszystko ok... skrobnij coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tydzień na zwolnieniu byłam a tu dalej cisza... Pozdrówka dla Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo ja tez sie melduje ... ze zyje ... choc obowiazkow masa hehe ... zycze zdrowka !!!!! sciskam WSZYSTKICH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witj Carlunia!!!!! Jak tam Maleństwo ? już o rok starsze? Kawka dla Wszystkich umarlaków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×