Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość prawie 30
wkleję, wkleję ale może później, bo nie mogę nadążyć troche tu, troche tam i jeszcze real :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, a ty co czytasz na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, proszę Chłopi chodzili po polu pionowo i poziomo. Chłop pańszczyźniany musiał znosić panu jajka. Chemik pracuje dlatego w białym fartuchu, aby nie wyżreć dziury w ubraniu. Car się zlitował i zamienił mu karę śmierci na dożywocie Była to wyspa położona z dala od morza Boryna był teściem żony syna Antka Hanki. Bohaterów "Krzyżaków" dzielimy na historycznych i erotycznych. Bił swoja żonę, z którą miał dzieci przy pomocy sznurka. Beniowski zabił 6 Kozaków. Jeden z nich umarł, a inni uciekli. Od czasów Kopernika Ziemia krąży wokół Słońca. Na globusie wyróżniamy południki, północniki i całe nocniki Węgiel występuje na całej kuli ziemskiej, na przykład w mojej komórce. W czasie mgły latarnik wyje na latarni i tym ostrzega okręty Europa to kontynent ziemski. Na ukształtowanie powierzchni Ziemi maja wpływ jej trzęsienia oraz wulkanizacja. Baca bardzo długo gadał turystom, że milczenie jest złotem Wietrzenie skał jest pojęciem czysto teoretycznym, bo wszystkie dawno wywietrzały. Węgiel powstał z paproci, skrzypków i widłaków Marynarzy o jednym oku nazywamy piratami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
hej! jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
ja czuwam na posterunku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
Mówię wszystkim dobranoc - mąż woła hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
pozdrów męża, jak woła to biegnij, nie będziesz zapewne załować pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
dobranoc? Fredi, idziesz już ? iniemamocna idzie do męża, a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam ani żony, ani tym bardziej męża :P Choć jeszcze nie dawno chciałem, ale teraz hmm zastanawiam się czy nie lepiej być samemu A ten mandarynkowy koszmar znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
dobranoc, uciekam już i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi - dlaczego samemu? smutno, uwierz. Mandarynkowy koszmar słyszałam też oglądając Sopot, prześladuje mnie do dziś Mąż i żona są ok, wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduje się kolejna z rocznika \'76 piękny rocznik, aż czuję się wzruszona, że spotkaliśmy się w tym miejscu, w tym czasie ech.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Mika, witaj z jak daleka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
wielkopolska wita Cię Mika , a teraz musze spać , bo jutro praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
pa, do jutra 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna
podnoście Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
witam wszystkich szerokim uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
Hej! Moje miasto to gród Kopernika i pyyyyyyyyszne pierniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
إن خدمة الرسائل القصيرة وهي باكورة خدمات مشروع الجزيرة موبايل ستتيح للمشتركين الحصول على المعلومات وآخر الأخبار، حتى وإن لم تسنح لهم الفرصة أو الوقت لمتابعة الأخبار المفضلة بالطرق التقليدية المعتادة. :D Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocna
Fredi, widać że lubisz stawiać wyzwania i zagadki:) przetłumacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Witajcie kochani, terza tylko na chwilkę, ale wieczorkiem bęe z wami, jeśli i Wy bedziecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
jak minłą dzionek, hm? U mnie ciężko było, jak to w poniedziałki zazwyczaj, ale wazne, że już mam go za sobą. Teraz już moze być tylko lepiej, co ja mówie, musi być, jest już ok. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mija jak kazdy na lenistwie :) tzn. na wypoczynkowym urlopie :D Pozdrawiam 🌼 i do nastepnego :D PS. Właśnie dostałem na gg: Sopot, Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie... publika szaleje: - Jeszcze raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!... No dobra to zaśpiewała, skończyła, a publika... - Jeszcze raz.. No i tak trzeci , czwarty piąty ...dziewiąty raz... W końcu już zrezygnowana do publiczności. - Kochani ale ja już nie mam siły śpiewać... A publiczność... - Ku*wa śpiewaj aż się nauczysz... PS. A tamten to dla Was do prztłumaczenia :D ja mam sie męczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, uchyl rąbka tajemnicy i choć mały fragment przetłumacz, a propos urlopu , ty to masz dobrze, ja już nie pamiętam o moim :( Gdzie się reszta 76 podziewa, nie wierze, że nas tak mało. 👄 dla 1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×