Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Joanna_30
czy jeszce można dołączyć do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
oczywiście Joanno, witaj. A więcej dziś 29 latków tu nie ma? Czy moze zapracowani, ale nie, w piątek wieczorem, chyba musi być inna odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie są :D tylko sie szwędaja tu i ówdzie :) i najlepsze życzenia 🌼 dla solenizantek. Tzn. po jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, a gdzie się tak szwędasz, podaj jakieś fajne adresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, dla mnie ta stronka to język chiński poprostu, a kiedy obrona? Ja pisałam bardziej przyziemny temat na magisterce. Za 🌻 dzięki, a mąż dlaczego miałby się obrażąać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pójdzie to koło marca :P Ale nie wiem czy sie uda, choć mam taką nadzieję :D Mąż czemu miałby się obrażać? Hmm bo jakiś obcy facet rzuca kwiatkami do jego żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
🌻🌻🌻 nigdy za wiele, nie obrazi się, spokojnie, on wyrozumiały jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
wszyscy śpią? Ja też dobranoc mówię, słodkich snów, pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ode mnie też dobry wieczór i dobranoc w jednym :) Wszystkiego naj dla solenizantek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
wiosenna , ja opuszczam kafe, ale jutro tu zajrze i to może już z ranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
prawie30 dzięki za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> Twój wyrozumiały mąż Cie zatrzymał? Hmm? Pozdawiam i dobrej nocki zyczę. Pozdrawiam Wszystkie i 🌼 i snów w kolorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
wszystkim :D Fredi, zatrzymał, zatrzymał, a jakże, a ja chętnie się na to zatrzymanie godzę ;) Teraz szykujemy się na wyjazd na grzybki, po południu powiem co mi się udało znaleźć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Widzę że 76 wymiotło, gdzie się ludziki podziewacie, wszyscy na spacerki niedzielne pouciekali ? Ja właśnie wróciłam z "grzybobrania", i niestety słabo brało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak widać rocznik 1976 potrzebuje duużo wypoczynku więc troszkę tego potrzeba? prawie 30 --> aż tak źle? Może żeście w nie tych miejscach szukali? Pozdrawiam i 🌼, bo trzeba skorzystać z tej miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia
Witam, cieszę się, że znalazłam ten topik, tyle osób z mojego rocznika w jednym miejscu :D Ooooo, Fredi, ja też pisałam pracę na temat odnawialnych źródeł energii. A konkretnie - geotermia... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, szukaliśmy i szukaliśmy, mąż nawet trochę znalazł. Do mnie wychodziły na przeciw jakieś muchomorki i inne trujaki, paskudy niedobra, tak sę bawić ze mną w berka ;) Teraz mam wolne popłudnie, mąż po wojażach leśnych padł i śpi jak niemowle. Ja po prysznicu sił nabrałam (może dlatego że żel Energic) i trochę posiedze na kafe albo pogram sobie ....... Wielkie dzięki za 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutella
ja jestem grudzień 1975, to prawie jak 76 Pozdrofka dla wszystkich którzy tutaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuśka
Jestem luty 1976, chciałabym dołączyć do klubu, ale rzadko mam dostep do neta, jeśli będe miała okazje , zajrze do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ja z taką nieśmiałą propozycją....napiszcie coś więcej o sobie, na jakim etapie życia jesteście, co robicie, co lubicie :D ja: - nie mogę uwierzyć, że mam prawie 30 lat, - jak wielu moich znajomych z tego rocznika - nie mam obrączki, - nie lubię poniedziałków !!!! Jutro do pracy :( Tyle na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Netia, ja obrączkę mam i jestem happy nie wierzę również że mam prawie 30, czas tak szybko leci, że czasami nie mogę nadążyć czuje się super kobieco, jesteś świadoma swoich potrzeb, akceptuję wreszcie siebie, świat widze raczej na różowo Mam pracę, może nie wymarzoną, ale spoko, jest ok Wybieram się na studia podyplomowe To tyle na początek A , poniedziałków wręcz nie cierpię, ale cóż, sama jak widze nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30, a w jakim kierunku podyplomowe? Ja się zastanawiam, ale raczej nie w tym roku. Pracę mam hmmmm ...superlekką, więc jutro zajrzę tu do Was, a na razie papa.........kurcze jak się robi tę łapkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
zarządzanie , wiem, że to oklepane, ale mnie to dość interesuje, robię to głównie dla siebie, a nie dla pracy. Awansować dzięki temu raczej nie będe. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że cały rocznik \'76 na grzybach dzisiaj był - ja też! :-) Miłego wieczorku 🖐️ P.S. Łapkę robi się tak [ c z e s c ] Oczywiście bez spacji :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę, że tu coś cichutko, wszyscy śpią, bo jutro do pracy. Ja mam obecnie zjęcie lekkie, łatwe i przyjemne, więc się jeszcze po kafe wałęsam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
a jakie to zajęcie, bo mnie to zaintrygowało ;) Ja niestety w pracy muszę być w pełnej dyspozycji, wiec powoli opuszczam grono 29 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
witaj, masz wrażenie, ze trudniej ci się związać, gdyż masz już swój rozum, świadoma jesteś swoich potrzeb, wiesz, czego oczekujesz, stąd to się bierze. Grunt to uśmiech i wiara , że może być tylko lepiej, pa , do zobaczenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek, brrrr.... Dzięki Carlitta 🖐️ Mika - no ja niestety nie widzę wokół siebie wielu wolnych ludzi, zwłaszcza tych w ...odpowiednim wieku :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Witam - poniedziałek - jak ja nie lubię tego dnia:) ale jeszcze tylko 4 dni i weekend:) a w weekend mam urodzinowych gości więc czekają mnie przyjemności i trochę pracy:) Życzę wszystkim miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×