Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość prawie 30
Hej, minął poniedziałek, dobrze jest :D Pozdrowka ❤️ , ale mam dziś humor........... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
elloł, gdzie jest kto??????? 76, co z wami? Pracujecie jeszcze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jak przystało na typową przedstawicielkę rocznika 76 nie mam obraczki, a poniedziałków nie lubię tak samo jak swojego szefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
oj, to wychodzi na to, że ja tu jedna z nielicznych zaobrączkowanych :P Poniedziałek już ma sie ku końcowi, a szef nie taki zły jak go malują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm witam wszystke panie 🌼 i panny 🌼 u mnie też powoli poniedziałek przechodzi do czasu minionego :D Pozdrawiam i nie przeszkadzam w poszukiwaniach odrobiny kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, dobre, he, he dawaj jeszcze coś śmiesznego, na poniedziałkowy wieczór jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi, super , tym razem ja ci daje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
hejka!! wlasnie zobaczylam to forum :) nie bylo mnie jakis czas :) i musze sie wpisac poniewaz tez jestem prawie 30-tka zimowa fredi lublin dzieki za swietne linki poprawily mi humor :) pozdrawiam was serdecznie, i bede tu teraz zabladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
🖐️ kla, zaglądaj, bo ostatnio mało nas, powiem ci, tak po cichu, na Frediego obecność można liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Witam wszystkich!!! :) Ja też rocznik 76 z czerwca i wolnego stanu... :) Pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
znów wolnego stanu, ja chyba jakiś wybryk natury z roku 1976 jestem, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja też się czasem tu zaplącze ;) prawie 30--->obecnie nie uprawiam żadnego konkretnego zawodu, zajmuję sie dzieskiem-nie swoim, swojego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"dzieckiem\" miało być, rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Prawie 30 - ja też już od kilku lat jestem zaobrączkowana:) więc nie jesteś znów takim wyjątkiem:) Pozdrawiam we wtorek - będzie lepszy od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno tu nie zaglądałam. Szkoda,że nie ma nikogo z 17 lipca. Jestem sama :( Co u Was? Prawie 30===> Ja też jestem zaobrączkowana. W tym roku stuknie nam 5 latek. W niedzielę córcia miała urodziny. sama upiekłam. Teraz siedzę tu sobie z Wami przy \\_/> i liczę,że ktoś mnie ogrzeje bo strrrrasznie zimno! 🌼 dla wszystkich zmarzniętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lipcowa-witaj, odstępuję Ci troszeczke mojego słoneczka, więc może będzie Ci cieplej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna 🖐️ Dzięki! Już cieplej :) A ile latek ma dziecko,którym się opiekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prawie dwa i jest cudne, aż żal, że nie moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Witam wszystkich cieplutko :D Zaobrączkowane koleżanki pozdrawiam mocno, te bez kółek na palcu r ownież. Właśnie niedawno wróciłam z pracy, teraz zjem obiadek i wieczorkiem do Was wpadnę. 🌻 :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 ==> Smacznego!!! Ponawiam pytanko: CZY JEST TU KTOŚ Z 17 LIPCA? Smutno samemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
ja z sierpnia, a to blisko lipca :) Obiadek dobry był, mniam, teraz muszę na jutro jakiś przygotować, bo jak wrócę po poludniu z przcy, to już taka głodna jestem, że mąż tylko odgrzewa i jedzoooonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
lipcowa, no co ty, a my wszyscy z 76 to co? A, że nie z lipca, nieważne, przecież sam fakt, że 1976 rocznik to super ludziska :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
lipcowa, zdaje się, że tylko ja jestem , i to już niedługo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×