Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Cześć! Carla🖐️ widzisz jak ja byłam to Ciebie nie było no i odwrotnie...wiesz , nie moglam za długo siedzieć bo mąż też czasem z żoną chce pobyć... Cześć Wiktoria! tak mam takie duże dzieci...ale Ty też masz fajnie ...bardzo dobrze wspominam czas ciąży...ale więcej już nie chcę (chociaż zawsze marzyłam o córce..) Może Pomogę🖐️Mam nadzieję że się nie przemęczysz bo nam tu też jesteś bardzo potrzebna... No i buziaczki 👄dla Kłapci Frediego i Prawie 30... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ki dla wszystkich moj synek ma dzisiaj 3 mc ❤️ zapraszam na torcik i toasty mleczkiem ;) milego dnia wszystkim 😘 dokladnie Banitko albo maz chce pobyc z zona albo z komputerm ;) moze pomoge...to moze ja Ci pomoge ;) 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) hihih sa dwie opcje dla maluszka i dla gosci hihihi tak aby nie bylo mu przykro hihihih... batida de coco...hihihi malibu...co kto woli hihih do woli 🌻 ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!Kochana Banitko bardzo dziekuje Ci za pamięć i całuski :):):):):):) Wiesz masz synka w wieku 8 lat to mi cos przypomiało ....... całuje Was mocno , nie mam za wiele czasu na zagladanie do Was za jakis czas znowu jade na pare dni za granice.Całuje bardzo mocno Kłapi :):):):):):) 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kłapciu a co Ci to przypomniało? :-( mam nadzieję , że cos miłego...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak
-------------------------------------- ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) I I I I I I I I I I / \ / \ ___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak
-------------------------------------- ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) I I I I I I I I I I / \ / \ ___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, wczoraj nie mogłam wieczorem już zajrzeć, bo fajny wieczorek mi się zgotował :) Kłapi , fajnie, że zjarzałaś, wracaj do nas szybko. Wiktoria 76, super, że nie zapomniałaś o nas, jakie książki czytasz, może polecisz coś ciekawego :) może pomogę, Carlaa, banitka, Fredi, Raczysko 👄 wszyscy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że mnie dawno nie było to serdecznie pozdawiam i każdej, dokładnie każdej wręczam: {kwiat] - za uśmiech {kwiat] - za piękno {kwiat] - za słodycz {kwiat] - za radość {kwiat] - za przyjaźń {kwiat] - za miłość {kwiat] - za wszystko A co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście mi w głowie zamieszały okropnie ;) przez Was nie tym nawiasem rozpoczynałem :D 🌻 - za uśmiech 🌻 - za piękno 🌻 - za słodycz 🌻 - za radość 🌻 - za przyjaźń 🌻 - za miłość 🌻 - za wszystko Więc reedycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge hihihihi ja wlasnie o tej godzince karmienie uskutecznilam ale bylo tak cieplo w lozeczku ...ze hihihi tak wczesnie wstajesz oj TY Ty a moze dopiero sie kladziesz hihihi ???? witam wszystkich.... 🌻 ki .... dla wszystkich wiecie co... hmmm cos nam tu topik podupada...nasz cel osiagniety moze dlatego...moze trzeba sobie nowy cel wtyczyc... jakies propozycje ... oby do gwiazdki hihihi ;) milego dnia do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki..i chłopcy.. Ale nas wczoraj Fredi kwiatami obsypał..to miłe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę ----> z tym20006 wpisem to jest świetny pomysł... tylko że musimy sie sprężyć...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge hihihih dobry pomysl... 🌻 banitka nie smutasiaj sie ... :D :D :D :D specjaalne bezebne usmieszki od mojego synalka dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba to zaczac juz ... ilu nas jest hmmm ... kto chetny ja ja ja 🖐️ jak tylko moge to pisze .... moze pomoge ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no .... widze ze bedzie trudno.... ale w swietowaniu hihihih Ci pomoge gratuluje 6666 tyle ich... :D :D :D :D :D :D :D :D ;) pozdrawiam wszystkich z rocznika 76 i przyleglych ;) 🌻 ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa niedlugo ja bede switowac ale troszke mi brkuje hhiihihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniali :D banitka , cała przyjemność po mojej stronie, jak tylko mam coś fajnego, zaraz Wam podsyłam Carlaa ❤️ może pomogę :D Fredi 👄 Słuchajcie, stałych bywalców coraz mniej, musimy się faktycznie starać , a cel 20.006 na nowy rok to świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację , może pomogę :) to da się radę zrobić, ale gdzie reszta do pomocy? dzięki za e-mail , fajne :) jak coś fajnego poszukam to też prześlę, i zadam ci jedno dyskretne pytanko, na które oczywiście nie musisz nic odpowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo to rozumiem .... cel...przed nami prosze odliczas... prawie 30 ❤️ pozdrawim wszystkich 🌻 ki dla WAS 😘 tez c(s)mok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich smutasków --> 🌻 Dla wszystkich radosnych --> 🌻 Dla pozostalych --> 🌻 Trzymać sie ciepło i do kolejnego wpisu :) PS.Serdecznie dziekuję za emilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, to znowu ja, dzielnie dąże do celu, Fredi, za 🌻 dzięki, wybrałam opcję dla siebie :) Carlaa, może pomogę, wołajmy naszych okołorocznikowych do wpisywania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, tak się wyrwałam, bo coś mi do głowy wpadło, too nic ważnego, napiszę ci w poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×