Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiss

cipcia pierdzioszka???

Polecane posty

Gość luiss

fajnie czy nie bardzo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz taka jej natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
ale to krępujące odrobine...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
tez to mam i mysle ze to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
no właśnie...czy jest na to rada? bo głupio się czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
ale...o co chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonieeeee
nie ma na to rady, jak was to krępuje, to po porstu musicie zrezygnować z niektórych pozycji i tyle. dla mnie jest to zabawne:D można się pośmiać zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
a ja myślałam że tylko po piesku mam...ależ się myliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
zawsze ... z połykiem:) i lubie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna laska
wypierdalaj na swoj temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
gdzie moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla rocca
własnie !!! spadac z takimi tymi!!! propos tematu wyżej :) też mam ten problem i jakos żyje, troche krępujące bo unikam własnie ukochanych pozycji :( :( ;( przeciez tak mozna sie zbłaźnić przed facetem !!! pomocy ! a co panowie na ten temat wiedzą? niech sie wypowiedzą ! może jest jakies wyjscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
hihihihi no ale się uśmiałam:) miałam to samo! aż się z wrażenia zapowietrzyłam ...mam nadzieje że mój Ziutek spał...hehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla rocca
no własnie........najgorzej jest, jak jest już po ..!!! czemu tak czasem bywa? błagam panowie ! my na serio was nie zatruwaamy :P !!! to "one"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
podobno jest to wynik wtłaczania powietrza do pochwy...później następuje eee...spuszczenie powietrza pod ciśnieniem i stąd te straszne odgłosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym sie dziewczyny
przejmujecie??Mnie to absolutnie nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego...............
Siema, wlasnie znajomy podal mi linka abym sie zarejestrowal na stronie, gdzie po uzbieraniu kilku ludzi mozna za darmo dostac nagrode, ktora sie wybierze. Juz od jakiegos czasu po sieci kraza takie strony ale jeszcze zadna firma nie oferowala wysylki do Polski- ta wysyla paczki do naszego kraju aby sie tam zarejestrowac wystarczy wejsc na http://www.techgear4free.com/?r=16185 wybrac prezent, zarejestrowac sie, nazbierac kilku ludzi i tyle Tutaj zamieszczam dokladny opis -------------------------------------------------------- Sprawa jest dziecinnie prosta! Pierwsze, co musisz zrobić, to klinkąć w link rejestracyjny, który znajduje się poniżej: http://www.techgear4free.com/?r=16185 Ukaże się wtedy przed Tobą strona ze zdjęciami upominków, które możesz otrzymać. Spokojnie, wszystko po kolei , zacznijmy najpierw od iPod'a, abyś wiedział, jak postępować z innymi upominkami (w każdej chwili możesz zmienić sobie prezent!). Do wyboru masz 3 modele iPod'a. Wybierz ten, który Cię interesuje i poniżej, w szarej tabelce podaj swój e-mail i hasło. Uwaga, stanowczo odradzam podawanie swego głównego, używanego przez siebie maila, gdyż najzwyczajniej na świecie bombardowane będzie ono reklamówkami i innym stuffem. Dlatego do tego celu polecam założenie nowego konta, chociażby na O2.pl (adresy xxxxxx@op.pl nie są akceptowane przez system i nie będą brane pod uwagę w akcji!). Zaznacz następnie zgodę z warunkami promocji (zaznacz ptaszkiem) i kliknij register. Następnie ukaże się przed Tobą formularz rejestracyjny, którego opis wypełniania zamieszczam poniżej: http://elvismultimedia.boo.pl/ipod/dante/gfx/reg.jpg Po jego wypełnieniu, musisz odebrać mail aktywacyjny Twe konto i je aktywować, klikając a linka, który w nim otrzymasz. Następnie będziesz mógł już się zalogować. Po zalogowaniu zobaczysz taki panel, jak poniżej: http://elvismultimedia.boo.pl/ipod/dante/gfx/panel.jpg Teraz kilka słów wyjaśnienia: * 1: Twój nick * 2: Status Jest to pierwszy ekran, który ujżysz po zalogowaniu. Masz przedstawione na nim wszelkie potrzebne Ci informacje: 8: Prezent, który wybrałeś, oraz ilość osób potrzebna do zwerbowania1 (o nich za chwilę) 9: Status Offer - podane tam jest, czy wypełniłeś formularz rejestracyjny u jednego z partnerów akcji (Ich spis jest w zakładce Offers). >>>SŁÓW KILKA O OFFERS Po kliknięciu w zakładkę "Offers" powinna pojawić się strona z dosyć dużą ilością bannerów. Wybierz obojętnie który i kliknij na napis "COMPLETE OFFER!" przy nim. Obojetnie jaka stronie się wybierze trzeba się zarejestrować. (kliknij na napis sign in/register/subscribe) Podczas tej rejestracji dane nie muszą być prawdziwe. Jedynie co musi się zgadzać to MAIL. Musi on być TAKI SAM jak na stronie TechGear4Free. (osobiście proponuje offer ACTION ALERTS PLUS. Podczas rejestracji tam trzeba podac numer karty ale NIE MUSI BYĆ PRAWDZIWY [a raczej nie powinien], po za tym po pierwszym stopniu rejestracji [first step] powinienes juz miec konto a na Twoj mail powinien przyjsc mail aktywujacy.) Gdy już się zarejestrujesz w wybranym "offerze" wróć na stronę TechGear4Free, do STATUS i sprawdz ile "referrals" potrzebujesz by zdobyc swoj prezent. 10: Twój link, który będziesz musiał rozprowadzać innym w celu ich zwerbowania (aby ci taką osobę "zaliczyło", musi się ona zarejestrować, klikając w niego). 11: Spis osób, które zwerbowałeś * 3: Lista partnerów akcji (u jednego z nich musisz zarejestrować się, podając dane identyczne, jak w pierwszej rejestracji). * 4: Lista prezentów (możesz dowolnie je zmieniać kiedy chcesz) * 5: Orders - czyli ostatni krok do otrzymania iPod'a - Klikasz tam, kiedy będziesz już miał wszystkich zwerbowanych i wypełniony formularz partnera akcji. * 6: My Account - dane adresowe itd. * 7: Wylogowanie się z serwisu. 1 - Osoba zwerbowana, to użytkownik, który zarejestruje się na serwisie TechGear4Free, klikając w link do werbowania (objaśniony pod numerem 10). UWAGA! NA ZALICZENIE OFFERA TRZEBA ZWYKLE CZEKAĆ KILKA DNI! Bardzo polecam ten serwis, tym bardziej ze znajomu dostal swojego nowiuśkiego iPoda i jest to bardzo wiarygodna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet altacet
nie przjmujcdie się tym dziewczyny jest to raczej zabawne niz krępujące, a jeżeli wasi faceci się nie smieją to ich problem luizz jesteś świetnąkochanką skoro pioszesz że lubisz połykac to marzenie facetów moja ukochana nie ma ochoty nawet na wzięcie go do buzi na dłużej, ale i tak jest nam super pozdrawiam nie martw sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiss
hehe... no dzięki...:) ale czy jest jakiś sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he mnie zawsze po piesku :-D Na to chyba nie ma sposobu - chyba że \'kontrolowane\" spuszczenie powietrza w tej samej pozycji, pomalutku to wtedy nie powinno być słychać - ale to często nierealne. Faktycznie przy krótkiej znajomości lepiej chyba unikać niektórych pozycji. My z mężem się z tego śmiejemy - zwykle z komentarzem \"znowu cię napompowalem\" a ja wtedy \" taaaa jak dmuchana lalę\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spamem radzę się nie wqrwiac bo temu gostkowi właśnie o to chodzi - minąć posta i czytać dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
Mistral ja też po piesku :) a tak lubie tą pozycję...mmmmm.... ale zauważyłam że po innych też! podobno jest jakaś metoda oddechów, ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ciekawe... po jakich jeszcze ola la - bo ja nie zauważyłam przy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
przy tych wszystkich gdzie jest szybkie wtłaczanie powietrza...ja na plecach, nogi wysoko... i efekt ten sam...hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
no ja jescze mam to po jeźdzcu, takim co kucam na moim facecie i w trakcie fikania kładę się na nim, wtedy też mi się pompuje, ogólnie to chyba przy wszystkich pozycjach, gdzioe sie tyłek wypina jest to nie do uniknięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
oo, a ja wtedy nie, z nogami w górze i na plecach:) wtedy jest wsyztsko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi u
góry za głową, facet na Tobie, opiera się na Twoich nogach :) mi się w tej zdarza najczęściej, ale że jesteśmy ze sobą już rok, jako takiego wrażenia to na nas nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
właśnie! po jeźcu też! kurcze...nie ma na to rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze po jeźdźcu ? nieeee ale ta pozycja z nogami za głową to faktycznie czasami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynusia
ja też po piesku :( lipa, wstyd i cos jeszcze? na szczęscie facet sie przyzwyczaił, a ja sie hamuję...a przynajmniej staram sie hamować ale czasem nie wychodzi;/ i wtedy prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×