Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiss

cipcia pierdzioszka???

Polecane posty

hehe, nie jesteście same ;) Mi na szczęście zdarza się to bardzo rzadko ( chyba tylko 2 razy jak do tej pory), ale skoro był ten pierwszy raz, to pewnie będzie następny :D i była to pozycja na pieska właśnie ... ale głupie to jest :D Śmiać mi się chciało, jak to się stało i usłyszałam od faceta: \"no widzę, że koleżanka jest już podniecona\" :D nie, skądże, zdawało mu się ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooww u mnie to samo! I też tylko zawsze po piesku! jak pierwszy raz mi się to zdarzyło myślałam że się zapadnę pod ziemię:O nie wiedziałam co zrobić heheeh oczywiście strzeliłam buraka i z dalszego sexu nici hehehe a teraz????? teraz to olewam śmieję się z tego i nauczyłam się to powstrzymywać tylko nie zawsze wychodzi..... otóż gdy już ze mnie wyjdzie zaciskam mocno, bardzo mocno mięśnie Kegla w ipce i tak jakby ściskam dłonią wejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
zaciskanie mięsni to sposób na krótką metę... jak zasypiam to mimowolnie je rozluźniam i....prrrrrrrrrrrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
zwariować można...a czy słyszałyście o takiej teorii że zdaża się to przy za cienkim penisie??? ;) bo wcześniej miałam faceta z grubszym i tego nie było...a może mi się zdaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
Red Sonya...stukam się kawą,maluje oko, susze włosy...nie moge wejść na tego sikającego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola la trzeba wyciąć link i wkleic bezpośrednio w eksplorera - o to chodzi czy o cały topic bo ja na niego też jakoś nie mogę wejść :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka wawa
Ja też tak mam .Na początku z tego sie oboje smialiśmy a teraz nie zwracamy na to w ogole uwagi tylko hmmm zajmujemy sie całkowicie sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
hmm, czy z cienkim... niee raczej nie, mój facet cienkiego bynajmniej nie ma, raczej jest to kwestia ułożenia ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynusia
Tak, raczej kwestia ułożenia ciał, też miałam facet z grubszym, wcześniej i było tak samo...prrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3333333
ale sie przejmujecie człowiek jest tylko człowiekiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
no to jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
a gdzie jest Luis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz...
a mój facio puszcza bąki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
hehe na serio? ale przy tobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream
ola la - tylko mi nie mów że tobie ptaszki odnoszą ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiik
a ja mam to nawet czasem, jak dlugo siedze i wstaje.. nie tylko po seksie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze...
a ja jak się rano przeciągam, jak wstaje z łóżka... paskudne to! wypowiadam wojne pierdzącym pochwom!!! a szcególnie mojej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
u mnie to chyba po kazdej pozycji tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ogole..
.. to fajnie nazwane.. cipcia pierdzioszka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja....
wyobrazcie sobie ze mnie sie cos takiego zdarzylo na WF-ie, tzn. dokladnie robilismy swiece i musielismy pozniej wywijac nogami jakby nozyce....kiedy cwiczenia sie skonczyly, usiedlismy na podlodze i w tym momencie odezwala sie moja cipcia-pierdzioszka...myslalm ze sie ze wstydu spale...dobrze ze bylam tak troche w koncu sali i to uslyszala tylko jedna dziewczyna i tak sie na mnie popatrzyla bo myslal ze sobie normalnie puscilam baka...dodam ze odglosy byly dosc mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjhhhry
najlepiej jest jak pa sexsie prrr, zaczynasz się z tego śmiać (napinasz mięśnie) a tu jeszcze głośniej prrrrrrrrrrrrrrr haha wtedy brecht na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEhehehheheehehehHEheheheheheHEHHEheh :) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :) ała mój brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalem wiekszosc waszych wpisow i sie przerazilem wiekoscia.jestescie mlodymi dziewczynami a macie pochwy rozciagniete jak wielorodki.Nie wkladajcie sobie podczas masturbacji zadnych wielkich przedmiotow bo to nic nie daje.Rozmawialem z wieloma dziewczynami ktore mi mowily ze probuja wkladac buteki po szamponie szyki od butelki po alkoholu itp, bo nafilmach tak widza ze kobiety maja wowczas odjazd to nie jest prawda . Pochwa nie odbiera bodzcow erotycznych bo tam nie ma zakonczen nerwowych Uzywajcie do masturbacji tylko lechtaczki i ewentualnie wejscia do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziecko , cos ci sie pomyliło ! To nie chodzi o rozciagniecia !!!! po prostu taka fizjologia i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks w wodzie...
seks w wodzie... W wannie, jeziorze, rzece... Czy podczas ruchów tak jak czasem wtłaczane jest do pochwy powietrze nie zostanie wtłoczona woda? Czy to nie jest niebezpieczne dla kobiety? Czy ktoś tak kiedyś uprawiał seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotaru
Juruś - Ty się weź zajmij wiekością i cipką swojej żony, a od mojej cipki wara. To nie Twoja sprawa co robią ze swoją cipką forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo, z tym robieniem świecy to się zgadzam. przy seksie nie udało mi się nigdy zapowietrzyć, ale mój kociak często prosi żebym zrobiła świecę i wtedy się śmiejemy. nie krępuje mnie to, no, chyba że gdzy on po raz pierwszy to usłyszał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×