Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiss

cipcia pierdzioszka???

Polecane posty

Gość może
są na to jakieś proszki bo też to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a girl
Mam pytanko, nei mam zbyt wielu erotycznych uniesien za soba, ale jak czytam te posty, to juz sie boje myslec o nastepnej nocy. Czy czesto to sie zdarza dziewczynom? Czy tylko w przypadku jakiejs wyjatkowej fizjologii? Czy po piesku zawsze tak jest? bo pieskiem jeszcze nie probowalismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a girl... no cóż ja mam zawsze po piesku ale w sumie to nic bo to jest pozycja naj fajniejsza ze wszystkich (jak dla mnie) więc spróbuj szybko i nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanka
jur mnie rozbawił:) :) nie mogę sobie wyobrażic, co te jego koleżanki sobie wkładają, żeby się tak rozciągnąć. Ja urodziłam dziecko, chyba nie można się bardziej rozciągnąć niż przy prordzie:) :) czemu mu nie przyszło do głowy, że nawet jak wsadzą, to przecież nie zostaje na zawsze i potem wyciągają, więc tam się wszystko zamyka:) :) ale się uśmiałam:) :) a swoją drogą, zapomniałam o tym, bo ostatni raz mi się to zdarzyło na wfie, a to było dawno. Od tego czasu już nie, ale świeca to jest to:) :) murowany pierdzioszek:)) nie wiem od czego to zależy, bo seks uprawiam, na pieska też, i na jeźdźca, skłonności mam, skoro mi się zdarzało, może rzeczywiście od wielkości członka? ale chyba nie, miałam kiedyś i małego, teraz mam dość dużego i tylko świeca działa:)) ale to chyba nie problem:)) oni mają gorzej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanka
ciekawe skąd jur wie, po czym kobieta ma odjazd:)) i kurcze jaka to musiałaby być butelka, żeby się od niej rozciągnęlo? hahaha:) :) jakie on alkohole pije:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanka
znaczy chciałam napisać, skąd jur wie, że to nieprawda, że się ma po butelce lub czymkolwiek odjazd, chyba że sam próbował. Szyjka od butelki takiej czy innej chyba nie bardziej gruba niż członek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacanka
no powiedz, czy nie mam racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
bo jestem zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielek ja...ale
dodam że nie myłam się od tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszkodzi - lubie brudne, z takim romantycznym rybim zapachem z cipki... takie sa najsmaczniejsze. A tak na powaznie, to na prawde mi to nie przeszkadza - liczy sie sex, nonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men
Napoleon też miał takie upodobania. Już na dwa tygodnie przed przybyciem do swojej kochanki, wysyłał goća aby ta przestała się myć, ponieważ uwielbiał intensywny naturalny zapach kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men
Napoleon też miał takie upodobania. Już na dwa tygodnie przed przybyciem do swojej kochanki, wysyłał gonća z wiadomośćią , aby ta przestała się myć, ponieważ uwielbiał intensywny naturalny zapach kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a..........
gdzie się podział jur???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florian
uwielbiam takie...................................................juhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---- men
to nie był Napoleon tylko Sobieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
a kiedy slychac te odglosy, to smiejecie sie z tego czy raczej "przemilczacie" bo ja po prostu nie umiem sie z tego nie smiac i zawsze psuje romantyczna atmosfere.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na to sposób czasami działa a przynajmniej niweluje odgłos. No ale to lata doświadczeń hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZ NAM
co to za sposob ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
PIERDZENIE POCHWĄ ? 09:55 titititi Wiem, że to śmiesznie brzmi, zreszta sama się z tego śmieję, ale czy podczas seksu - stosunku przerywanego, gdy partner co chwile zs Was wychodzi i wchodzi, to zaczynacie w pewnym momencie pierdzieć cipeczką? Bo ja tak i przyznam, że jest to bardzo krępujące HELP! Co jest nie tak? AAAA! Załamka 09:56 no to ci powiem że tak , mialam to , przy partnerze z mały członkiem, tak sie zapowietrzałam , cos okropnego ,bardzo krępujące. 09:56 24 to norma, uspokoj sie dziecino 09:57 ja też tak miałam, partner nie miał znaczenia. Teraz nie wiem, bo od ponad trzech lat zero seksu. 09:58 ja też tak co norma, co norma??! obciach się czuje i skrępowanie, bez względu na to, czy norma, czy nie. Jak głośno puścisz bąka, to też Ci wstyd, mimo że wszyscy ludzie mają gazy, nie? 10:00 24 chryste dzieci ale to nie sa zadne gazy, tylko specyficzne mlaskanie i z pierdzeniem nie ma nic wspolnego, poczytaj cie troche, a potem sie krepujcie, bo na takie idiotyzmy az szkoda odpisywac, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titititi
Taa.. że niby mam się nie przejmować? HAHAHA. Dzisiaj w nocy pierwszy raz kochałam się z moim mężczyzną. Jesteśmy razem od dwóch miesięcy, oboje mieliśmy wcześniej długie stale związki. My się pierwszy raz kochamy, a tu ja zaczynam pierdzieć! Nigdy w życiu nie pierdziałam cipką! Boże... jaki wstyd :P I kochałam się tak jak zawsze - po bożemu, na pieska, na jeźdzca od przodu i od tyłu, na stojąco etc. - i nigdy nie pierdziałam pochwą! CO JEST? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel**
no ja mam to samo!!myslalam, ze tylko ja tak mam, ale widze, ze prawie kazda kobieta tak ma!teraz juz nawet nie zwracamy na to uwagi, czasem posmiejemy sie z tego, ale jak pierwszy raz tak mi sie zrobilo to myslalam, ze ze wstydu sie pod ziemie zapadne!!ale teraz na szczescie zdarza mi sie to bardzo rzadko, bo mam na to swoj sposob:)...pozdro dla wszystkich pierdzacych cipeczek:P..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miziu
dziewczyny przecież to norma, a skąd inna nazwa stosunku czyli "dymanie , w czasie stosunku ( szcególnie intensywnego" do pochwy wpompowane jest powietrze i musi się jakoś wydostać, mi się to nawet podoba i żadnemu wacetowi który wie o co chodzi nie powinno to przeszkadzać albo nawet wydawać się jakoś negatywnie śmieszne, dobrze byłoby żeby każdy facet też wiedział jakie mogą być efekty ostrego seksu pozdro używajcie sobie i się nie przejmujcie albo nie wstydźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×