Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luiss

cipcia pierdzioszka???

Polecane posty

Gość 24
ja sie nie wstydze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Dlaczego takie odglosy? 11:24 lia.... Dlaczego moja pochwa 'pierdzi', 'pyrka' podczas stosunku?? skad sie to bierze i jak tego unikac?? bo to zbyt smieszne jst dla mnie i odgania orgazm . 14:06 miauczydelko ja nie wiem jak Wy to robicie ze ciagle czytam o pierdzacych c*pkach...mnie sie to nie zdarza.... zapachem nocy wracam w dzien.. 14:10 Bernadetka miauczydełko toć szczęsciara mi sie czasami zdarza ale to w niektórych pozycjach, np z nogami na pagonach, powietrze sie wtedy dostaje a wylatuje juz po stosunku..ja wyciskam je już w jak leże na pleckach i mamy wowczas smiechu co niemiara 14:16 miauczydelko a moze macie kutaski niepasujace do waszych cipek? kutasek mojego Koteczka jest idealny i pasuje jak ulal!!! zapachem nocy wracam w dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPINO BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
To bardzo podniecona cipcia mokra z podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na brak podniecenia i wilgotnosci nie narzekam a jednak nie pierdze cipka...a moze to wina niektorych pozycji? hmmm ja chyba wyprobowalam wiele ale na taka co by pierdzeniu takiemu sprzyjala nie odkrylam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tak
to jest tak ze jak kobieta jest juz podniecona to rozciaga sie jej pochwa (nie tylko od czlonka) i robi sie miejsce na to powietrze.. I to calkiem normalna sprawa..Sama nieraz tak mialam. Na poczatku byl smiech i lekkie zaklopotanie, ale teraz wogole sie tym nie przejmuje.. I nie sadze by jakies cwiczenia, czy pozycje temu szczegolnie zapobiegaly.. Taka nasza natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
tak ,pierwszy raz byalam bardzo zaklopotana.... czulam sie jak idiotka..((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iebacus
ja czasmai pierdze penisem ale to podczas sikania jak sie zapowietrzy to wydaje takie smieszne dźwięki, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły rabin
nie, ale jak sie dobrze namydli to puszczam nim bańki mydlane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 24
Te odglosy z muszelki wprowadzaja mnie w ogromne zaklopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olwia 24
jestem zakłopotana bo wale wtedy śledziem konkretnie rolmopsem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×