Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a.ga

dermatolog w lublinie

Polecane posty

Kto orientuje sie gdzie w Lublinie przyjmuje jakis DOBRY dermatolog?tylko nie jakis tam pierwszy lepszy,który nic nie doradzi i wypisze jakis lek na odczepne...bo wlasnie z takimi mialam do tej pory do czynienia.Chcialabym w koncu wyleczyc a nie tylko zaleczyc na krotki czas twarz.Aha i jeszcze jedno,mam troszke widocznych naczynek,czy na zabieg ich zamkniecia udac sie do kosmetyczki czy tez do dermatologa?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubliniannkaa
w lublinie nie istnieja dobrzy dermatolodzy i nie wierze by istnieli gdzie indziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog w LBN
hej, chyba moge ci pomóc,uwazam ,ze bardzo dobtym dermatologiem jest dr borzęcki, przyjmuje na al.Racławickich 49, cięzko znależć, to jest prawie za wieżą cisnien, to prywatnie, państwowo przyjmuje na Lęczyńskiej 1, ale cięzko sie dostać, co prawda jego kuracja jest dosyc droga, ale skuteczna, mimo,ze w czasie kuracji(trądzik) wygladałam okropnie to po tych 4 tyg stosowania jego leków skora była naprawde spoko. ostrzegam na pierwszej wizycie sie rozplakałam, dostałam solidny opieprz, okazało sie ,ze wiele rzeczy zle robiłam, stosując sie do jego wskazówek wyleczyłam twarz.byłam u niego tylko dwa razy, przepisal mi leki na ok 2 miesiace z gory, pokierował co dopkladnie kiedy odstawic itp, byłam raz prywatnie, raz panstwowo.pozdrawiam.papa, ps.sorki za błedy, mam nadzieję,ze wszystko zrozumiałas, eś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo,wszystko zrozumiałam:-) no to chyba sie do niego wybiore,mam nadzieje ze mi tez pomoże.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z trądzikiem
Borzęcki jest do dupy, leczyłam się u niego 4 lata. Zero efektów, zero zleconych badań, zero zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
To były może jakies antybiotyki? Tetralysal? Jesli tak, to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze nie ma idealu i ten lekarz co jednej osobie odpowiada,druga moze miec o nim jak najgorsze zdanie...Ale jesli ktos Wam pomógl z problemem skory to piszcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuuuu
Odświeżam bo sama jestem zainteresowana dermatologiem na trądzik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×