Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moherowy beret jadzi

Silikonowe bransoletki

Polecane posty

Nowa moda czy nowy sposób na wyciągnięcie kasy? 1. żółta - solidaryzuję się z chorymi na raka 2. biała - z biednymi tego świata 3. niebieska - z ofiarami tsunami 4. szara - z dziećmi ulicy 5. błękitna - jestem z pokolenia JP2 NOSICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę. I widziałam już u kilku osób, zresztą moja też wzbudza zainteresowanie. Tylko małe sprostowanie - błękitna bransoletka to sprzeciw wobec wykorzystywaniu dzieci. Jeszcze różowa - walka z rakiem piersi Biało - czarna - wykopmy rasizm ze stadionów Moda? Tak, na pewno. Sposób na wyciągnięcie pieniędzy? Niewykluczone, choć nikogo bardzo nie trzepnie to po kieszeni - są tanie. Czy to ważne jakie było założenie pomysłodawców/producentów? Podoba mi się, że w jakiś sposób mogę wyrazić moje poglądy bez słów. Są mody i mody. Myślę, że ta akurat jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to
mozna kupic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ...dla ani
moze mozna kupic w jakims internetowym sklepiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynick :o że co ??? uprzedzam Twoje pytanie :D nie jestem moderatorką :D nie mam czasu na głupoty :P chyba kazdy zauważył, ze od miesiaca bardzo mało czasu spędzam na necie :P obowiązki małżenskie zobowiązują :P i oczywiscie moja praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi28
w kazdym sklepie adidasa mozna kupic?ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabnick
nabijanie kasy nic wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owczy pęd i tyle
skoro się tak solidaryzujecie to każda z tych instytucji ma konto, na ktore można wpłacac pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariasulika
a możecie mi wytłumaczyc co to jestPOKOLENIE JP2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi28
ponawiam pytanie, gdzie można ją kupić, allegro odpada, może jakieś inne miejsce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedwabnick
ja pierdole do kwadratu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana Pawła II
jak można być takim niedomyślnym..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owczy pęd i tyle
to straszne, nie dostaniesz już takiej czarno białej? bidulko tylko sie nie pochlastaj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owczy pęd i tyle
jasne że nie wiem, bo niby skąd mam wiedzieć, że wszystkie małolaty w podstawówkach mają tego całe torby :P:P:P:P:P:P do kupienia m.in. w Leclercu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
pretensjonalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florianka
Od dzisiaj nosze różową "Twój styl Twoje życie", wcześniej nosiłam czarno białą przeciwko rasizmowi.Uważam, że jest to naprawde świetna sprawa, po pierwsze kupująć bransoletke wspieramy daną fundacje, po drugie nosząc bransoletke, widzą ją inni ludzie, którzy dzięki temu również mogą pomóc innym.W przypadku różowej bransoletki ma ona jeszcze jeden bardzo ważny cel; uświadomić, że częste badania pozwalają na wcześniejsze wykrycie raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy zolta
fundacji Livestrong mozna dostac w Polsce??Wiem ze przez internet tak no i na allegro (ale tam naciagaja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunkaaaa
ja mam opaske liveSTRONG z fundacji Lance Armstronga, przeczytałam 3 jego ksiazki, urzekl mnie, pomoge jego fundacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzę do tego dość sceptycznie. Jakoś nie czuję potrzeby wyrażania swoich poglądów w taki sposób. Założę branzoletkę i co z tego? Nawet jeśli te 2 zł czy ileś tam pójdzie na szczytny cel, to mogę je przecież wpłacić bez otrzymywania za to ozdóbek. Po co taka manifestacja? Żeby wszyscy myśleli: jaka ona dobra, ona się solidaryzuje... Tym bardzsiej że za tymi branzoletkami szaleją małolaty, które dobierają je pod kolor ubrań, a w większości nawet nie rozumieją o co w tym wszystkim ma chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdowiec 82
Ja nie używam silikonowego członka muj jest jeszcze bardzo twardy ,a pozatym ja wole tradycyjnie zadowalać kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to świetny pomysł - nawet jeśli niektórzy traktują to wyłącznie w kategorii mody - to i tak widząc u kogoś na recę taką branzoletkę choc na chwile myślimy o tym co ona symbolizuje. Ja noszę różową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×