Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moherowy beret jadzi

Silikonowe bransoletki

Polecane posty

Gość Wążyński
laida - zgadzam sie z Tobą... pomagasz - pomagaj..ale po co sie z tym afiszowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 18
T A N D E T A!!! nie rozumiem po co tak afiszowac sie z tym ze sie komus pomaga???!!! chcesz pomagac, pomagaj, ale po co kazdy ma o tym wiedziec? to jest kolejna bzdurna moda, tylko tym razem troche tandetna, bo afiszowanie sie z tym ze sie komus pomaga jest conajmniej niekulturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i małolaty mają radochę, ale uwierz mi że z dobrego źródła wiem, iż osoby z nowotworami widząc u kogoś branzoletkę widzą tym samym to że się z nimi solidaryzujesz i trzymasz za nich kciuki. Poza tym może nosząc taki śmieszny gadżecik skłonisz kogoś by się zbadał - dasz do myslenia - nawet jednej osobie ale warto :) Wcale nie chodzi w tym by snobować się na wielkich dobroczyńców tego świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpikulec do LODA
a mnie ten pomysł odpowiada :) i kupię sobie taką branzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bym się musiała
obwiesić jak choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam żółciutką
i uważam że ta akcja jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze
akcja jest dobra! bo w koncu pomaga sie innym... ale uwazam tez, ze zeby solidaryzowac sie z kims, pomgac innym nie trzeba sie z tym obnosic... jesli ktos chce pomoc, to moze wplacic pieniadze na jakies konto, moze zaniesc ubrania do caritasu, czy cos innego... a noszenie bransoletek? mnie sie to nie podoba, ajak juz to w gazetach daja, to juz calkowity kicz (choc kicz niby modny)... dla mnie to obnoszenie sie... nie wiem jak to nazwac... patrze na kogos z taka bransoletka i wydaje mi sie, ze taka osoba mysli sobie "patrz, pomoglam, jestem wielka/wilelki"... ale to tylko moje zdanie pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badacz gatunków
Kolejna moda. Kiczowata moda. Kicz sie podoba. I co w tym niezwygłego?? "Solidaryzowanie sie" z nieszczęśliwymi tego świata? Każda kandydatka na miss mowi, że z kimś sie solidaryzuje. Bo tak trzeba. Bo taka jest moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
co to jest pokolenia JP2 i nie mowie mi, ze Jana Pawla 2 bo to to kazdy wie. Ale co to jest pokolenie Jana Pawla 2??? No co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenia...
Pokolenie JP2 to pokolenie rówieśników śp. papieża, czyli osiemdziesieciokilkuletnich dziś ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci
Pokolenie Jana Pawla 2 to ludzie, ktorzych mlosc lub lata bardziej dojrzale przypadaja na okres, w ktorym papierzem byl Jan Pawel 2... To ludzie, ktorzy szli w bialych marszach, plakali po Jego stracie itd. Jest tak nazywane, bo dzieci, ktore teraz sie rodza, po Jego smierci, beda o tym wspanialym czlowieku jedynie sluchac od rodzicow lub czytac w ksiazkach... Mnie ten termin drazni... A juz jak widze jak ktos pisze \"JP2\" to mnie szlag trafia... co za durny skrot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
czyli dwie rozne opinie. Czekam na kolejne. Moim zdaniem nic takiego nie ma. Ostatnio mi mowiono, ze ja jestem pokolenie JP2 a lat mam 20 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góóóóóóóóórrrrrrrrrrrraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaola
tego lata bylam we włoszech na wakacjach-tam normalnie kazdy,nawet male dzieci nosily te bransolety,kazdy mial inny kolor nie kumałam o co biega-ale widac nie dlugo musialam czekac...do Polski juz to dotarło albo dopiero...narazie jest niewiele kolorów,ale moze w krotce bedzie cala paleta barw tak jak zagranicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********************
Wczoraj zobaczyłam takie u mojej koleżanki. Zapytałam więc, ot tak, z kim się solidaryzuje. Spojrzała jakoś tak dziwnie i zapytała, o co mi chodzi. Wyjaśniłam, że o branzoletki, co oznaczają. No i usłyszałam: biała to jestem wolna, niebieska szukam chłopaka... Jak widać wszystko da się dopasować do sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25majka25
hehehheheheeh to ta kolezanka chyba do przedszkola chodzi...paranoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie po co sa te bransoletki ??? Zeby zachecic ludzi do pomagania innym ludziom..Jak wiadomo czlowiek jest istota chciwa i zawsze musi miec cos w zamian :) I te bransoletki temu sluza, nie dosc ze zysk ze sprzedazy tych bransoletek bedzie przeznaczony na pomoc dla innych ludzi to jeszcze wespra chorych, dadza nam satysfakcje i radosc ze chociaz w ten sposob pomoglismy a takze (w wypadku malolat BRAVO) beda cennym dodatkiem do szalowych ubran na zabawe szkolna :D No i wiadomo, taka reklama jak noszenie bransoletek przez \"gwiazdy\" sklaniaja nas do pomocy.. Bo jak np.taka Britni powie ze daje 10000000000000 $ na biedne dzieci .. to czy ktos jej uwierzy i tez wplaci choc grosz na ten cel ?! A tak to kazdy kupi taka tania opaske i w ten sposob pomoze komus... No bo powiedzmy sobie szczerze, wplacanie pieniedzy na jakas fundacje jest \"czasochlonne\" i skomplikowane... Czemu zaledwie 10% ludzi w Polsce oddalo 1% na fundacje polsat ? Przeciez nie musieli nic placic, wystraczylo troche czasu i checi.. a opaske mozemy kupic przy okazji zakupow, itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactly
zgadzam się po prostu z przedmówcą, przeczytałam zresztą właśnie o tych bransoletkach na www.mydziewczyny.pl i jakoś tak fajniej mi się zrobiło, że też taką mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga w todze
A swoja drogą praktyczne byłyby takie oznaczenia jak opisuje *************** . Człowiek by od razu wiedział czy laska już zajęta, samotna i kogoś szuka, czy lubi przebywać wyłącznie w swoim własnym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×