Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Ezoteryka, Parapsychologia, Radiostezja i Pozytywne Myślenie

Polecane posty

Proponuję ażeby był założony nowy rozdział (nie topik) p.t. jak wyżej. Jeżeli jesteście tym zainteresowani, napiszcie do redaktorów. Im więcej ludzi napisze tym większe szanse na jego zrealizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniem.....
dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie
super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likeky
ja jestem zainteresowana radijestezja, wiec chetnie bym na ten temat pogadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mieszkasz? Bo w Olsztynie mamy swoj Club i spotykamy sie co wtorek o 17-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatany, jesteś jeszcze mamy synek i tego nie rozumiesz. To nie dla ciebie topik, jest tyle innych obrzydliwych które pasują do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likely
ja mieszlam na slasku wiec spotkanie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likely
ale widze , ze cos malo osob tematem zainteresowanym. a pozytywnie myslec to trzeba i nalezy , bo sila mysli jest wielka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamileczka 23
nie ma to jak pozytywne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Likely, jestem też zaskoczony obejętnościa tym tematem. A może się teraz wieczorem zmieni:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj laski myślą
tylko o swoich mężach (ew.kolesiach), a jak nie o mężach to o ich kochankach, a jak nie o kochankach dzieciach, jak nie o dzieciach to o teściowych, jak nie o teściowych to o pracy do zestawu dochodzą jeszcze ex partnerzy, życie seksualne gdzie tu jest miejsce na ezoterykę?!?! ja może byłabym zainteresowana tematyką, ale byle się z tego nie zrobiło gadanie o Bogu lub dopasowaniu znaków zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tutaj laski myslą\", jestem żle zrozumiany! Moje stanowisko jest to ażeby redaktorzy założyli specjalny rozdział (nie topik) z tym tematem. Dlatego prośiłbym wszastkich zainteresowanych, zwrócić się do redaktorów ażeby założyli nowy rozdział i nie młóciły \"Zycie uczuciowe\" do tych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to barcie
sie ogłoś na ogólnym bo tutaj nie znajdziesz zbyt wiele zainteresowanych rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likely
hamster.....ja jeszcze na chwilke.jesli ten topik sie nie rozrosnie to nie ma sensu zakladanie specjalnego rozdzialu. temat , ktory zaproponowales jest bardzo rozbudowany. ja az tak bardzo w te wszystkie sprawy sie nie wglebiam. cos w tym wszystkim jest , ale nie mozna sie w tym zatracic. realnie podchodze do wielu spraw , nie tlumacze niepowodzen jakimis silami wyzszymi. wiem ,ze pozytywne myslenie jest bardzo wazne.a moze powiedz cos o swoich zainteresowaniach wiecej. pozdrowionka tutaj laski mysla... masz racje:) no to zobaczymy co to bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo likely, Ezoteryka, Parapsychologia, Radiostezja i pozytywnym mysleniem, zajmuje sie od ponad 20 lat.Bardzo mi to w zyciu pomoglo nie tylko ze zdrowiem, ale i z rozwiazaniem problemow. Sam otrzymywalem kilka rad ktore my bardzo pomogly w zyciu, poprzez to ze slyszalem glos ktory do mnie przemowil, albo prawde nowiac szept wyraznym glosem do ucha. Przez wahadlo ktore zawsze nosze przy sobie, pomoglem wieleom ludzi zchorowanych przez to ze wykrylem pod ich lozkiem zyly wodne. Po przestawieniu lozek, poprawilo sie zdrowie. Przy zachorowan na raka zawsze sa zyly wodne albo ich skrzyzowanie, winne. W ubieglym roku mialem w Olsztynie 3 odczyty. 1. O zyciu po smierci, jak ono wyglada 2. Jak mysli i glowne przekonania wplywaja na zdrowie czlowieka 3. Lecznicze wlasciwosci piramid Duzo wiadomosci cierpie z ksiazek Jane Roberts ktore byly dyktowane w transie z innego wymiaru. Szkoda ze te ksiazki jeszcze nie ukazaly sie w Polsce. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myslacych i ludzi dobrej woli. Rozprzestrzeniajcie ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Hamster! I ja od 20 -chy siedze w ezoteryce, parapsychologii .Zgadzam sie, ze zyły wodne ,uskoki geopatyczne przyczyniaja sie swoja emisja zieleni ujemnej do powstawania rakow, ale ... w gre wchodzi rowniez to co MYSLIMY i jak myslimy , jak postrzegamy siebie i otaczajacy nas swiat. Mysle, ze bez zyl wodnych , mozna rowniez \"wychodowac\" sobie raka, jak i \"wychodowac \" go na zyłach wodnych bedac \"POZYTYWKIEM\". Gratuluje pomyslu , na topik, zalozylam wczesniej o podrozach astralnych ..., ale z powodu malego zainteresowania \"wziął\" i padł smiercią naturalną :-(. Zycze aby Tobie , powiodło sie lepiej , dla NASZEGO dobra!👄, :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Jolka Cz. dziekuje za twoje stanowisko, zgadzam sie z tym ze myslenie jest najwazniejsze. Chodzi oto zeby zalozyc specjalny rozdzial na te tematy. Dlatego prosze was zglaszajcie swoja propozycje redaktorom forum. Im wiecej zgloszen dojdzie tym wieksze szanse na ich realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze :-) szczerze to wlasnie sama mialam zalozyc taki topic-pytanie do ludzi o zalozenie nowego TEMATU dot parapsychologii itp :-) pisze juz teraz do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja... nie napisze, bo jestem jełopem netowym i kompowym..., bez syna jak bez reki w tym wypadku :-) , napiszcie za mnie... CO? Dam WAm , za to ... BUZI , - macie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likely
hello hamster again....widze, ze Ty bardzo w temacie jestes. ja niestety nie wniosne nic cennego do tego tematu, gdyz moja wiedza na ten temat jest raczej uboga. ale pomimo tego, ze tak malo wiem chcialbym tu zagladac i od Was czegos interesujacego sie dowiedziec. no i mam nadzieje , ze Ci bardziej doswiadczeni mnie stad nie przegonia. jesli chodzi o pewne moje cwiczenia z wahadelkiem to chyba cos za bardzo dziala moja autosugestia, ktorej nie moge sie wyzbyc i przez to zniechcecam sie. a wiem , ze tu jest potrzebna systematycznosc i cierpliwosc. no to ja na razie tyle, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo likely, nie zrazaj sie poczatkujacymi trudnosciami. Idz do ksiegarni i kup sobie ksiazke o wahadle i cwicz. Jazeli zadajesz pytanie wahadlu, to powinnienes nie miec zadnej zformuowanej odpowiedzi, oczekuj to od wahadla. Jezeli masz obawy albo juz zformuowana odpowiedz, to wahadlo Ci da bledna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiamarysia
no dobra hamster...a moze wymyslimy jakis wzór listu do p.Barańskiego, czy do kogo to trzeba pisać i wszyscy będą wysyłać to samo, tak będzie łatwiej no bo ja chętnie, ale nie wiem co tam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likely
dzieki hamster. ja to cos ostatnio niespokojna i niecierpliwa jestem i w glowie mam taki metlik, ze trudno mi go opanowac. a jednak te sprawy wymagaja skupienia i wyciszenia sie. wiem, ze nie mam sie co przejmowac na przyszlosc, bo z reguly zycie samo dostarcza mi dobrych rozwiazan. wlasciwie wszystko jest na dobrej drodze, tylko troche czasu na wszystko potrzeba. spotkalam kiedys pania , ktora miala w sobie pewne wlasciwosci i np widziala moja aure. jak rowniez mogla diagnozowac choroby. miallysmy sie spotkac, ale troche wystraszylam sie. a teraz nysle czy nie spotkac sie z nia i porozmawiac. milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanti
To bardzo dobry pomysl! A jaki jest adres do tych redaktorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Xanti, pytales sie jak napisac do redakcji. ten ostatni rozdzial jest Redakcja Kafeterii i tam sie wpisz, ze chcialobys aby zalozyc nowy rozdzial, jezeli nie znajdziesz to napisz, to podam szczegoly. Serdecznie pozdrawiam wszystich ezoterykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanti
Znalazlam, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...naraesczie NAS, znalazłam!Xanti!Hi!👄 Fajnie, ze sie TU spotykmy!Hamster - robisz fajne dzieło!Pozdrowka! ----> likely , polecam ksiazki : Lubeka( przez u \"umlałyt\"), Zrobmy ten , topik, czy jakn to sie zwie, ale ja nie wiem gdzie i do kogo pisac....,,mnie sie wydaje, ze TOPIK poprostu POWSAJE, se :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
te ksiazki Libeka nie polecalbym. On zajmuje sie uzdrawianiem metoda "REIKI". Reiki jest dobre, ale najwazniejsze to kontrolawac swoje mysli, bo mysl, to niedokonany czyn. Ksiazki Waltera Lübecka zalecalbym tylko tym ktorzy zrobili kurs REIKI. A najpierw zalecalbym zajac sie pozytywnym mysleniem, bo na kurs Reiki nikogo nie wazma ktory nie mysli pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×