Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Ezoteryka, Parapsychologia, Radiostezja i Pozytywne Myślenie

Polecane posty

Ludzie napiszcie do redaktorow azeby zalozyli taki rozdzial jak nazwa tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Jest pod tym rozdzialem topik o pozytywnym mysleniu. Jest kilka tysiecy wpisow. A o specjalny rozdzial na ten temat sie nikt nie interesuje. Niezrozumiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna_
ja interesuje sie ezoteryka,parapsychologia itd ale nie wydaje mi sie aby powstal specjalny dzial Patrzac na temat pozytywnego myslenia to jest malo osob ktore by o tym pisaly,wiekszosc interesuje sie bardziej przyziemnymi sprawami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senna, masz racje, nie ma sensu ten temat dalej poruszac, sprobuje na forum niemieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna_
sprobuj moze na forum dyskusja ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa22
Ale jestem wkurzona. Zdaje sie ze skasowali topik o pozytywnym mysleniu. Dopiero dziś go znalazłam a tu taka niespodzianka. A tak sie cieszyłam ze bede mogła o tym z kimś pogadać i to mi pomoże wytrwać w moim postanowieniu zeby myslec pozytywnie. A tu taka lipa. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żałuje że skasowali topik:( Od tygodnia starałam sie go przeczytac od deski do deski..niestety nie było mi to dane.Szkoda bo to był niezwykle wartościowy topic , jeden z sensowniejszych na tym forum. Może otworzymy nowy topic POZYTYWNE MYSLENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa22
Jestem jak najbardziej za. Czasami cięzko mi przychodzi myslec pozytywnie a razem jest zawsze łatwiej. Mozna sie nawzajem wspierać i udowadaniać sobie ze to jednak ma sens, ze przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_pozytywka
Witam Was serdecznie. Bardzo chętnie dołącze do Was, poniewąz od jakiegos czasu pracuje mocno nad swoim pozytywnym mysleniem, korzystam z afirmacji, i byłam na kursie NLP. mpje zycie zmianiło sie o 180 stpni:) Uwierzcie mi...to działa. Jest genialnie i cudownie. Czego i wam zycze...:) Zielona_pozytywka melduje sie na tym topiku:) PS. Bez sensu ze skasowali tamtem topik...Jolka Cz. duzo świetnych rzeczy napisała:) duzo mądrych i cennych rad.. :) Dzięki. aha...i wybaczcie prosze literówki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna D.
Zielona pozytywko, proszę powiedz, gdzie na tym kursie byłaś, ja dopiero zaczynam moja droge do zmiany myslenia z destrukcyjnego na pozytywne, przeczytalam kilka ksiazek, ale brakuje mi kontaktu z innymi ludzmi, którzy sa w temacie. Zostawiam mj nr gg dla wszystkich którzy mogliby się ze mną podzielić jakimiś namiarami, tytułami książek itp. Z góry dzięki:) Nie wiedziałam, że aż tylu nas jest:) To coś naprawdę wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna D.
Hamster, uważam, że toświetny pomysł, ja będę w nim czynnie uczestniczyć, a wierzę, że wkrótce przyłączą sie rzesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa22
Kurcze ja narazie nie widze wielkich efektów mojego pozytywnego myslenia. Chociaz wierze w jego moc. Ale jakos cięzko mi czasami mysleć pozytywnie. Zalezy mi na odzyskaniu chłopaka i dlatego postanowilam ze tym razem wytrwam w moim postanowieniu zeby myslec pozytywnie. Nawet widzialam jakies drobne zmiany ale teraz znowu wydaje sie ze znalazłam sie w punkcie wyjscia. Bardzo żaluje ze skasowali tamten topik bo zdążyłam przeczytać dopiero ze 3 strony. Z tego co przeczytałam Kajsmie sie udało odzyskać chłopaka i chciałabym pogadać z nią o tym ale niestety nie zdążyalam znalezc do niej adresu e-meil ani numeru gg. Mam nadzieje ze jesli powstanie następny topik o pozytywnym mysleniu to ona tez sie na nim pojawi bo jej rady bardzo by mi sie przydały. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna D.
Nie pozwólmy, zeby ten topic umarł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa22
zielona_pozytywka jesli mozesz to skontaktuj sie ze mną na gg. Tam jest łatwiej pogadać. Moj numer 7720500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skosowali topik o pozytywnym myśleniu?? Najlepszy topik na forum. No nie.. Szkoda. Jak myślicie, dlaczego to zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna D.
Oświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
ubolewam ze tak malo ludzi sie tym tematem interesuje. Widac tu sami materialisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp
Moze ktos się jeszcze zainteresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie nie nie
do tej pory widziałam tematy autora o spodniach :P po co zakładać nowy. tamten się specjalnie nie rozrósł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja sie troche interesuje ciekawi mnie wszystko- wszystko ma sens dla zachowania rownowagi w zyciu -pragmatyzm, realizm i z drugiej strony szczypta magii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co sobie obrazowo wyobrazasz, spelni Ci sie. musisz tylko intesywnie o tym myslec i to sobie wyobrazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×