Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posuwalsska

dostałam sex-party propozycje

Polecane posty

Gość posuwalsska

Dostalam propozycje, aby uczestniczyc w sex- party. Jeszcze nigdy nie byłam na takiej imprezce, Co radzicie- wziąść ze soba meża, czy kochanka? Jak sie do tej imprezy przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
dzieki, za rade, tylko meza mam dość konserwatywnego w pogladach, ale kochanek nie jest taki. Druga sprawa- mąż nie wie jeszcze o kochanku, ale chyba sprawa się szybko rypnie, bo tamten zaczyna być namolny. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te drzewo do lasu chcesz wozić
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
no tak, macie racje mąż i kochanek , to zły zestaw , na party maja być jeszcze 3 pary, wiec będzie dość gorąco. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Muszę juz konczyc, bo mąż wrócił. Zastanawiam sie jeszcze jak sie jeszcze do tego przygotować, czy jakieś kremy nawilzające, extra wibratory, co myslicie na ten temat? Wszyscy sa czyści, jeśli chodzi o choroby, wiec pod tym względem jest bezpiecznie i ok. ale imprezka w najbliższy wekend, wiec trochę mam czasu na przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorące Usta
hmmmmmm nie mów mu - chodziło mi o to żeby mąż szedł z tobą a kochanek sam i tam się spotkacie. Roztocz przed mężem wizję sodomy i Gomory - jeśli nie jest świadkiem Jehowy to MUSI podziałać na jego wyobraźnie :-) ale ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 35
Ale Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Tak, to dobry pomysł, rzeczywiście, tylko boje sie, ze w trakcie party wszystko sie wyda, ze mam równiez kochanka, kurcze, jak sie tu zakonspirować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorące Usta
niech on też przyjdzie z kobietą ale w typie twojego męża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Do Gorących Ust;- mowisz , aby kochanek przyszedł z kobietą , która jest w typie mojego męża?, o kurcze - Doda jest w jego typie, a takich babek mało na tym padole ziemskim, ja jestem typową brunetką w typie -Moniki Belucci, no , ale cóż cos trzeba WYMYSLEĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Jeszcze jedna sprawa- prosiłabym osoby, które uczestniczyły w sex-party o kilka rad z zakresu-savua'vivru sexualnego na takiej imprezie, czego robic nie wolno? Inna sprawą jest - co należy wziąść ze sobą? To narazie, dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
to wszyscy tacy grzeczni na forum, - kurcze do partii chadeckiej należycie, albo kółek różańcowych, nikt nie uczestniczył w orgietkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERVIN
Weź mnie ze sobą i po problemi jaCi pokażę jak się należy zachowa,ć i ci wźąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
do InVinoVeritas - niepotrzebne mi są stronki erotyczne, chodzi mi o to, aby osoby, które brały w tym udział podzieliły się swoimi doświadczeniami. To chyba ważne, aby nie wyjść na tej imprezie na chama i prostaka, dlatego założyłam ten topik!!! Czuje, że pewnie wszystko potoczy sie naturalnym torem, jedno co wiem, to wszyscy będziemy mięli maski na twarzach. . . to fajne i tajemnicze- nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
no, ale cicho, nic nikt nie wie, nikt nie był, szkoda, muszę zapytać intuicji. . . Intuicjo, -gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej posuwalsska ! Elity? Cóż to oznacza? Sam szukam kontaktu w tym temacie. Nie uczestniczyłem (jeszcze) ale to co poradzę - koniecznie jeszcze raz (bo już napewno oglądałaś) - \"Oczy szeroko zamknięte\" Powodzenia ! i podziel się wrażeniami po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
do znawcy dzieki, serdeczne dzieki za radę, postaram sie wziąść te wszystkie uwagi do serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
jesli temat nie wchodzi (co zauwazylem) wpisz w wyszukiwarke powyzej slowo: prywatki wybierz: szukaj na forum zycie erotyczne znajdziesz tam dwie strony wpisów o babce, która ma ksywę Astrid i reklamuje tam swoje sex party od cennika - po zasady polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
do adventure_seeker Wiesz, odpowiedziałam tak wcześniej człowiekowi, który był zainteresowany wejściem do gry. Moim celem nie jest werbunek, ale informacje i dobre przygotowanie sie do orgietki. Rzecz jasna, że sie podziele jak było. Dzieki też za propozycje obejrzenia filmu"oczy szeroko zamkniete" z pewnoscią obejrze go jeszcze raz ! To pa i pozdrowioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Dzieki znawco!, -sporo mi pomogłeś! Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
nie, moja zona nie chce :( ale boje sie tez z drugiej strony, gdybym mial uczestniczyc, to nie wiem jakbym zareagował na fakt, ze ktos ja posuwa na moich oczach nie wiem musialbym byc nawalony ale to tez nie jest dobry pomysl wiec wolę sobie odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
do znawcy! Przeczytałam tą stronkę od Astrid. Jest tam link z gazety "wprost" , ale za mało informacji. Wiem, że trzeba byłoby sie do niej zgłosic i pogadać na GG. ale nie chce, aby mieć ją u siebie na gg., bo mam wscibskiego męża i wszystko się wyda. Planujemy z kochankiem iść na to party, więć pełna konspiracja! Masz rację, że małżonka nie należy w to wciągać. Czytałam kiedyś książkę amerykańskiego sexuologa na temat sexu grupowego i twierdzi , że 80 % par ( małżeńskich , czy też nie) rozwala sie po tym przeżyciu w przeciągu 5 lat, więc nie polecane są takie doznania. Ja jednak kurcze ciekawa jestem. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
z żoną się opłaca, bo taniej same panie mają gratis panowie płaca nawet po 500zł kliknij, to poczytasz jak odbywa sie weryfikacja i cala reszta: http://www.klub69.net/go.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
to powyzej bylo do adwenture odn zony, w kontekscie kobiety W OGÓLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do wspomnianej linkowej czytelni. Ale, ale Znawcoo... widzę, że nick nie wziął się tak przypadkiem sam z siebie - :-) - jak na razie same dobre ślady. Zgadzam się co do artykułu we Wprost. Dla mnie traktuje temat zbyt płasko. Zresztą wystarczy spojrzeć na jego komentarze we \"wprostowym\" forum. A nam przecież chodzi o coś niezwykłego - magia, nastrój, ciekawość, sex... a nie tylko rżniątwa z kimkolwiek i gdziekolwiek. Hough !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
dziękuję :) w tym linku- swingers klubie jest naprawde meritum tematu np weryfikacja telefoniczna w domu, w obecnosci dwóch małżonków i inne bardzo wazne tematy dla (podkreslam) zainteresowanych pozdro i milej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×