Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posuwalsska

dostałam sex-party propozycje

Polecane posty

teraz cos dla pokrzepienia i usmiechu, zaczerpniete z topiku hard-core Z siódmych mistrzostw świata w posuwaniu na czas witają państwa Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Dziś jest dzień rozgrywek finałowych. Eliminacje wyłoniły naprawdę najwyższej klasy zawodników, w szranki, stacja Speedy Gonzales, Szybki Lopez i Struś Pędziwiatr. Kto twoim zdaniem zostanie tegorocznym mistrzem? - Trudno powiedzieć, wszyscy zawodnicy są świetnie przygotowani. Trenowali pod okiem najlepszych trenerów przy opracowanych specjalnie dla nich metodach treningowych. - No, ale my tu gadu-gadu, a tu już rozpoczęły się zawody. Zawodnicy mają 5 minut na posunięcie jak największej ilości osób, pierwszy rozpoczął Speedy Gonzales. Narzucił naprawdę niezłe tępo, może zabraknąć mu siły na finisz, 10..20..30..40..46! - Świetny wynik, pozostali będą musieli nieźle się napocić. Ale teraz do zawodów staje Szybki Lopez. - I ruszył, 10..20.. ten człowiek jest fenomenalny! 60..70..77!! - Chyba nikt nie jest w stanie odebrać mu złotego medalu! Ale teraz do zawodów staje Struś Pędziwiatr. - I rozpoczął 20..50..80..eee...100...150..eee!.. 200..pierwszy rząd, drugi rząd, trzeci rząd, WŁODZIU SPIERDALAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle dobry wieczór.chyba trafiłam na czas pisania...żadko mi sie zdarza interlokutorko i znawco was tu spotkac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystkiego najlepszego znawco z okazji urodzin, i jeszcze dzisiaj dzień chłopaka, więc wszystkiego naj, naj, i niech spełnia sie Twoje najskrytsze marzenia :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje baaaaaaaaardzo !!! mimo ze imprezka na 20osób nie bedzie to seks party :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, to nieszkodzi, może kiedyś? Pewnie bedą rodzice, lub teściowie, chyba mieliby spore zastrzeżenia do odbywajacego sie ewentualnego sex-party w Twoim domu, co??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbandzistka
Happy Birthday! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ! gangbandzistka nie, w lokalu dla rodziców i znajomych beda 3 latka naszego mlodego towarzystwo ode mnie z kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interlokutarka
no tak, jasne, to fajnie, ze grasz w kosza. Ja i gangbandzistka gramy w siatke i pływamy. A z tym kiciem, to oczywiscie podpucha, chyba sie nie obraziłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie to urazilo ale skazanym chyba net nie wyszedlby na zdrowie ... :) siate tez lubie, ale wole kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że nie jesteś taki obrażalski i płochliwy, to masz tu ode mnie kawał. . Chłopak odprowadza swoja dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczke... - Tutaj? Jesteś nienormalny???? - O tak szybciutko, nic się nie stanie. - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna? - Ale to tylko laska, nic więcej, kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził? - No dawaj, nie bądź taka. - Oowiedziałam ci że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia. - Nie! W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: - Tata mówi, że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laske do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego kurewskiego domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre w ten desen to kiedys moja zona zrobila kolesia w Ustce spaly z kolezanką w bloku na kwaterze (bedac pannami oczywiscie) i po imprezie w Vivie jeden napalony, miejscowy odprowadzal ja do klatki no i podpuscila go kazala mu zdjac spodnie i jak tak stal z mieczem gotowym do boju wlaczyla swiatlo na klatce i powiedziala ze nie ma on sie czym chwalic i smignela do mieszkania ja bym sie spalil ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezla mówie wam ja bym sie spalil ze wstydu dobrze ze jej nie walnal w przyplywie bezsilnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanish spanish
Ja bylam na takiej orgii calkiem niedawno. Jesli chcecie znac szczegoly, napiszcie. Chetnie sie z Wami podziele, bo musze to z siebie wyrzucic, a w realu nie mam za bardzo komu tego powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem od początku ten temat i uważam że super ale słuchajcie każdy ma takie marzenia i fajnie by było je zrealizować a czy ty posuwalsska chcesz je zrealizować czy tylko o nich rozmawiać? Aha i jeszcze o jakim biurze matrymonialnym pisałaś czy może o norweskim? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazna obserwatorka
do interlokutorki no to niezle sie ubawiłam jak przeczytalam: cytuje "do uważnej obserwatorki, tak tak masz rację tu i uważnyobserwator , to całkim 2 różne kobitki więć nie obrażaj się, a ta notoryczna zmiana płci przez Ciebie, to też objaw pewnego kompleksu. Kompleks Edypa, czy Meduzy Cię dręczy?" hmmm moze dreczy mnie pare rzeczy ale nic z freudem to nie ma wspolnego :P wypowiedzialam sie w tym wątku dokładnie dwa razy, zgadnij kiedy? ludzie ale wy jestescie podejrzliwi.. i gratuluje znajomosci ludzkiej psychiki ;) jeszcze raz pozdrawiam uwaznego obserwatora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×