Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posuwalsska

dostałam sex-party propozycje

Polecane posty

chyba winto sie spłoszył, nie chce nic zdradzać z ekscesów tego dziwnego narodu. Ja wam jedynie powiem, że życie sexualne zaczynaja juz tam dzieci 11-12 -to letnia.Rodzice juz kupują dzieciom gumeczki i mówią o sexie. Nie dziwne jest wiec , że w okolicach 20roku życia taki człowiek znudzony jest normalneym sexem z partnerem i szuka np. wrażeń homosexualnych, orgietek również. To tylko tyle, w każdym bądź razie to dziwny naród. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarBog
Witam. Bralismy udzial w kilku imprezach organizowanych przez Klub69 , Tereferka ma sluszna racje podstawa kazdej imprezy to nic na sile , jezeli para ma ochote bawic sie tylko ze soba nikt nie robi im problemu , nikt tez nie obraza sie jezeli dasz mu do zrozumienia ze nie masz ochoty na zabawe z nim . Mozna po prostu posiedziec posmiac sie w towarzystwie ludzi ktorzy sa zainteresowani tym samym tematem . Dlugo jezdzilismy zanim zdecydowalismy sie na wymiane parnetrow i jakos nie zalujemy tego kroku . Pozdrawiamy serdecznie i moze troszku wiecej odwagi czyz nie warto sprobowac tego co wydaje sie zakazane a interesuje Was obydwoje ? . Co do jazdy z kochankiem zdecydowanie odradzamy wczesniej czy pozniej wszystko moze sie wydac i wlasnie wtedy moze byc wielki problem . a tak na marginesie to opowiadanko bylo niezle chociaz mocno naciagniete :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MarBog, fajnie, że dzielisz się swoimi doświadczeniami, zawsze to lepiej jest wiedzieć od kilku, czy kilkunastu osób, że nie żałują tego kroku, że nie wpłynęło to doświadczenie negatywnie na związek. Pozdrawiam, szkoda, że nie podobało Ci sie moje senne marzenie sex-orgietki, ale nie szkodzi. . . Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, wybory dziś??? Jestem ciekawa co na temat wolnej miłości i sex party powiedzieliby Lech Kaczyński, czy drugi z głównych kaczek- Donald Tusk :) ??? Proponuję od dzisiaj zmienić nasz hymn narodowy na \"kaczuszki\" - Tra ta ta ta ta ta ta, tra ta ta ta ta ta ta, tra ta ta ta taaa, kwa, kwa, kwa, kwa tra ta ta ta ta ta ta, tra ta ta ta ta ta ta. . . . . .kwa, kwa, kwa kwaaaa. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjący do księżyca
hej, jak tam z tymi orgiami, piszesz sie, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim, 🌼 -dawno nikt nie odwiedzał tego topiku. Opowiem więc co nieco co u mnie w treści sex-propozycji. No więc dostałam znowu dziwną propozycję od 2 facetów, aby sfotografować swoją waginę i wysłać im. Czy Wy też fotografujecie te intymne części ciała. Ostatnio znajomy przysłał mi fotkę obrazu wystawionego gdzieś w Amsterdamie pokazujące ludzkie odbyty ułożone w odpowiedni deseń. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fotografuję czesci ciała zony i całą zonkę też :) (oczywiscie, jak ma humor i ochote na to), ale nie bawię się w wysylanie, a wydaje mi się, ze chetnych byloby duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zawwco! :) To miło , że tu zajrzałeś. Wcale się nie dziwie Twoim twierdzeniom, że chetnych do obejrzenia Twojej żonki to by sie sporo znalazło, bo masz ją śliczna, niczym modelka. Rozsadnie więc, trzymaj ja pod kluczem, te fotki oczywiscie, bo jak wystawisz na światło dzienne, to ci ja ktoś \"świśnie\" :) A TY fotografujesz swojego\"wacława\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacława ? :) smieszne okreslenie hi hi nie, nie fotografuję, czasem robi to moja zona, ale nizwykle rzadko moich zdjec do jej zdjec w naszym archiwum to jak 10 do 1 ja raczej fotografuję ją jak się nim zajmuje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słówko co do tych zdjatek, mysle, że to fajnie mieć takie foty aktów, bo przecież za tych parę latek przyjemnie będzie wyciągnąć je i przypomnieć sobie, jaki to człowiek był kiedyś ładny, jaki temperamentny, do jakich szaleństw skłonny, hehe:) Gorsza sprawa, jeśli takie fotki znajdzie za pare latek nasze dziecko, to dopiero byłaby kicha, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do interlokutorki
kiedy będziesz uczestniczyć w tej orgietce i kiedy wreszcie opowiesz jak było? bo mnie to strasznie interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do interlokutorki
kiedy będziesz uczestniczyć w tej orgietce i kiedy wreszcie opowiesz jak było? bo mnie to strasznie interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do interlokutorki
kiedy będziesz uczestniczyć w tej orgietce i kiedy wreszcie opowiesz jak było? bo mnie to strasznie interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osóbki powyżej, -Jasne, że dam znać, chetnie wzięłabym w orgietce udział juz dzisiaj, gdyby mąż był chętny, no cóż, niestety nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffani piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atrakcyjny_Kazimierz___
czas temat odświeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!!! Widzę że jednak ktoś tu sie czasem jeszcze pojawia...... Znikł mi temacik i jakoś dziś go dopiero odszukałam..... więc odświeżam i czekam na innych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ano znikł, wiec czekamy na gospodynie :) co tam nowego w świecie orgietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje uszanowanko, jak ja tu dawno nie zagladałam, to miłe, że pamietacie o autorce, łzy wzruszenia cisna mi sie do oczu 😭 :) i zadowolenia zarazem , pozdrawiam Was wszystkich. W sprawie sexu orgiastycznego temat rzeczywiście wygasł, bo mój wielbiciel też chyba o mnie zapomniał, no cóż, taka kolej rzeczy. Gdyby jednak jakiś a\'la Robert Redtford złożył mi jakąś \"niemoralną propozycję\", to może bym się zastanowiła?????????????? Hej a co tam u Was, co tam u Ciebie droga Tereferko, też zatęskniłam za Tobą , Ty taka fajna i komunikatywna jesteś :) Jak tam Twoje i męża wyskoki do klubu 69? Czy cos nowego w tej materii się wydarzyło? Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego sexu :) 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wydarzyło sie troszke wydarzyło........ nie powiem spotkania mogą być naprawdę fajne , nawet prywatne , niekoniecznie imprezy z klubu69 ;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie te sex party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk
Banda zwierząt, co do przyszłości związków jeżeli standardem stanie się 5 lat to społeczeństwa ulegną rozpadowi, te które się ostaną będą miały szanse na odniesienie sukcesu gospodarczego. Z drugiej strony stanie się to czego nie udało się zrobić Stalinowi, rzesze ludzi, którzy nie będą mieli pojęcia co mają robić, gdyż nie będą rozróżniać podstawowych wartości, które kształtują tożsamość i społeczeństwo. Z innej beczki, to że swoim zachowaniem ranicie swych "teoretycznie bliskich", ale fakt faktem ludzi też macie w szerokim poważaniu, no cóż jak ktoś się z dziwką ożeni to ma pecha. Kościoła nawet w to nie mieszam, wystarczy zwykły rozsądek i logika (czy też minimalny zakres wiedzy o społeczeństwie). Anglicy już zaczynają powoli płacić za swoje błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old man
Szukam bez powodzenia nie mam partnerki aby uczestniczyła w partya szkoda bo jestem sprawny i do tego jeszcze ( mówią niczego sobie ) Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha 34
Szkoda że to ja takiej propozycji nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st_ig
no i umarła rozmówka teoretyków (z wyjątkiem maleńkim......damskim zresztą ) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×