Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość internautka78

35 lat roznicy wieku

Polecane posty

Gość internautka78

Czy byl juz taki temat??? Jestesmy zakochani, on ma 62 lata. Jest mi z nim niesamowicie dobrze, nie chodzi o sponsoring, ani wzor ojca, po prostu go kocham. Nastawiam sie na 20 najpiekniejszych lat mojego zycia... tylko jak ja go pokaze moim kolezankom??? bo moi rodzice sa spoko. Wlasciwie nie bardzo mnie obchodzi co ludzie pomysla, ale powiedzcie co myslicie??? moze ktos tez ma takie doswiadczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę dużo...
ludzie będą myśleć, że to z różnych powodów, na pewno nie pomyślą o miłości, ja życzę wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
nie ma problemu, dzieki za wpis:))) ale on jeszcze w fotel przed telewizorem sie nie zapadl, kocha mojego syna, chcemy miec jeszcze dzieci. Picasso zostal ojcem jak mial 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to od biedy wzorem
twojego dziadka mogly byc na upartego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
nie prowokuje, bywalam tu z innym nickiem, a teraz przyszlam, bo mam taka sprawe jaka przedstawilam wyzej, wiem, ze wsrod dziwnych uwag beda tez serdeczne, badz tylko szczere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera ją wie, mimo wszystko zdolna jest bestyjka, długo wodziła za nos, więc taki topik to dla niej pestka. ja jej tam nie sledzę i nie szukam. (ale czasami wchodze sonie na nicki i sprawdzam czy \" pod spodem\" nie ma jakiegoś innego- tak z ostrozności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
oprocz tego, ze ma 3 fakultety, to ma taaaki "kaloryfer" na brzuchu... ze jak ja mam go nie kochac... moze panowie sie wypowiedza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necnec
nie martw sie ja mam 25 a moja partnerka 73... Kochamy sie, jest naprawde dobrze, nie słuchaj tych głupich uwag, my jesteśmy razem już 2 lata i jest świetnie!!!! takie związki są naprawde najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczka
ja mam 12 on 72 i sie kochaaaaamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczka
no ale sie kochamy:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necnec
seks nie jest najwazniejszy!! liczy sie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaa
Jestem z mężczyzna starszym on siebie o 29 lat... kochamy się... chociaż postrzegają nas jak ojca i córkę :( Ale mam to gdzieś, liczy sie milosc Glowa do gory 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczka
wlasnie! liczy sie milosc!:D:D milosc do starych prykow!:D:D nie no ludzie mnie rozwalają:D:D niedlugo zamiast do burdelow zaczną chodzic do domu starców:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale do domu starców
muszą chodzić trójkami. Staruszek popatrzy i powie: ta i ta wsadzi mnie na ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
wlasnie o to chodzi, ze "moze" Ciociu droga, raczej pedofilii w tym nie ma, oboje jestesmy kompletnie tym uczuciem zdumieni i ta chemia, ja przeciez z choinki sie nie urwalam, ale chyba sie stereotypow nie przestrasze... bez zgorszenia nie byloby postepu na tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
dzieki malwaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zyje miłość
pedofilia +nekrofilia=miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baal Zebul
a ja jeszcze jestem w łonie matki ale juz wiem że kocham sasiada z naprzeciwka który umarł dwa lata temu nie ważne co ludzie pomyślą liczy się uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczka
czy jest na sali psycholog??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tak postępowa
że przeskoczyłas z wieku młodzieńczego do wieku starczego. Nie żal ci tego co tracisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baal Zebul
pamiętam jak wiosną 62 przechodziłem ulicą i........ Paweł, sługa Chrystusa Jezusa, z powołania apostoł, przeznaczony do głoszenia Ewangelii Bożej, 2 którą Bóg przedtem zapowiedział przez swoich proroków w Pismach świętych. 3 [Jest to Ewangelia] o Jego Synu - pochodzącym według ciała z rodu Dawida, 4 a ustanowionym według Ducha Świętości* przez powstanie z martwych pełnym mocy Synem Bożym - o Jezusie Chrystusie, Panu naszym. 5 Przez Niego otrzymaliśmy łaskę i urząd apostolski, aby ku chwale Jego imienia pozyskiwać wszystkich pogan dla posłuszeństwa wierze. 6 Wśród nich jesteście i wy powołani przez Jezusa Chrystusa. 7 Do wszystkich przez Boga umiłowanych, powołanych świętych, którzy mieszkają w Rzymie: Łaska wam i pokój od Boga, Ojca naszego, i Pana Jezusa Chrystusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaa
Psycholog jest potrzebny, ale raczej nietolerancyjnym forumiczom... Ludzie kazdy lubi co innego... jedna lubi napakowanego zelusia.. inna dojrzalego, madrego (madroscia zyciowa) faceta. Dziewczyna zapytala tylko a co poniektorzy by ja zlinczowali... Gratuluje kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam , zaraz zlinczowali. Napisali co myśla na zadane prowokacyjne pytanie bo nic innego do roboty nie maja( albo tak jak ja mają ale im sie nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczka
a jeszcze inna woli starego pryka ktory moglby byc jej dziadkiem:D jakies kompleksy czy cio??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internautka78
wlasnie! psycholog by sie przydal wam kochani ludkowie, ktorzy zycia nie znacie... ale mi tez. A moze znacie jakies przypadki z historii albo literatury?? spoznieni kochankowie??? kto czytal?? takiej milosci mimo pokolen... ja sie czuje bardzo dojrzala, rozmawiamy o filozofii, przemijaniu, chwytaniu chwil, cieszymy sie z siebie, chcemy tylko zrobic "coming out" do ludzi i wlasnie takich reakcji sie spodziewam... to nie bedzie latwe. Isc z podniesiona glowa wsrod zazdrosnikow i niedowiarkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×