Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akvarela

NIE POTRAFIE SIE ŁANIE UBRAĆ NIE MAM GUSTU!

Polecane posty

W mojej szfie sa setki rzeczy ktorych nigdy nie zaloze kupilam je pod wplywem impusu i jak przyjdzie co do czego nie mam w czym wyjsc moje kolezanki maja o 75% mniej ciuchow ale maja gust i zawsze jakos ladnie potrafia skaponowac ubior ja nie potrafie nic w mojej szafie do niczego nie pasuje, teraz nadchodzi jesien chcialabym kupic sobie jakies ciuchy tzn jakies jeansy pasek do nich, sweterek i jakas bluzka tylko nie wiem co wybrac nie chce znow kupic niepotrzebynych rzeczy prosze o pomoc co jest na topie w tym sezonie, jakie kolory?moze ktos moze pomoc albo wklepic zdjecie bardzo mi zlezy wiec prosze o pomoc, kiedys ubieralam sie na halach targowych teraz chcialabym kupic cos w sklepie typu h&m, orsay reserve itd moze ktos pomoze chcialabym na te zeczy wydac okolo 300zl wiem ze to nie za duzo ale tylko tyle mam prosze o pomoc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym Ci polecila
jakies spodnie, jeansy granatowe, takie troche wytarte ale tylko troche, sweterek, moze brazowy, najlepiej rozpinany i np. biala bluzeczke i czarna. Takie rzeczy zawsze sa modne i sie w nich dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedy oglądam bluzke w sklepie zastanawiam sie do czego będzie mi pasować. Nie sztuką jest kupować co wpadnie nam w ręce. Musisz sobie analizować przy okazji każdych zakupów do czego będziesz mogła założyć dany ciszek. W tym sezonie modny jest brąz. Moze jakiś zakiecik w tym kolorze (ja kupiłam sobie w cenie 60zł)? Masz napewno jakąs w szafie bluzeczke biała, która będzie super do niego pasaować. Do tego niego bedą pasować jeansy, lub mozesz dokupić spodnie tez w brązowym kolorze. Mozesz nosić to potem jako komplecik lub odzielnie. Taki zakiecik pasuje do spódniczki, spodni jeansowych, z materiału. Mozesz tez kupic sobie bluzke w brązie. Zwróć uwage czy bedzie pasować to reszty ubrań (oczywiscie nie do wszystkich). Hmmmm..... moze do tego jakaś fajna torebka? Kupuj ubrania mniej więcej w podobnym stylu. Nie ubieraj sie \"pstrokato\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rady. dodam ze jestm blondynka z granatowymi oczami, ostatnio zrobilam nie zbyt udane brazowe pasemka. no wlasnie zakiecika nie kupi bo glupia juz kupilam bardzo ladny tyle ze bialy :-( myslisice ze bedize jako tako pasowal? wogle to chcialam podziekowac za rady napewno taki komplecik bedize fajny moze macie jeszcze jakies rady? kupilam w niemczech sobie jak bylam juz kurtke na zime biala nie za dkuda w pristym kroju z kapturkiem i kozuszkiem szarym na tym kapturku biala :-( ten kolor pewnie juz nie jest modny ale bardzo dobrze sie w nim czuje myslicie ze biala kurtka na ta zime to kicz> :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dlaczego
najwazniejsze to nosic to w czym sie dobrze wyglada, a nie co jest modne. Moda jest tylko mala pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to doradzcie dizewczyny jeszcze do czego ten bialy zakiecik nosic jest bialy ale dosyc oryginalny no i raczej podobnego na ulicach nigdzie nie widzialam no i tak kurteczka na zime co sadzicie moze kolor oklepany ale jak bym wiedziala co do niej dopasowac byloby moze fajnie ? jakie wybrac dodatki do niej szalik, czapke torebke w jakim kolorze??? czy modne sa nadal paseczki do spodni? jakie buty kupic na jesien a jakie na zime blagam was o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z butami na zimę tez mam zawsze problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może skorzystasz z pomocy wizażystki?? Nie mam pojęcia ile taka frajda kosztuje ale może pomogłaby Ci doradzić co do Ciebie pasuje a Ty powiedziałabyś jej czy dobrze się czujesz w ciuchach które ona wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nad tym juz myslalam tylko boje sie ze finansowo nie dam rady za taka porade zapalcic :-( szczerze powiedzaszy nie pracuje ucze sie i dorabiam sobie tylko od czasu do czasu jak mam jakies zlecenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka w paseczki
Kup sobie jakies czasopisma np Avanti tam sa adresy sklepow z modna odzieza A tak pozatym to co chcesz wzorowac sie na innych? W ten sposob nie odkryjesz wlasnego stylu. Musisz znalezc go sama. Wiem ze to brutalne , ale prawdziwe. Co z tego ze kilka kobiet doradzi ci co masz wlozyc, ewentualnie dokupic? Kazda z nas ma inny swoj wlasny styl i kazda z nas chce byc jedna jedyna w swoim rodzaju. Porozgladaj sie wokol a z kilku modnie ubranych kobiet zloz jedna extra kreacje. Postudiuj czasopisma jest ich mnustwo i szalej z kolorami , paskami ,i innymi drobiazgami. A obecnie modne sa sweterki w serki;) Jeansy i inne zwariowane rzeczy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka
Spokojnie wszystkiego mozna się nauczyć, najważniejszy jest umiar, moda tak, ale nie na ślepo, naucz się wybierać niektore rzeczy są bardzo sezonowe i na te szkoda kasy, trzeba stworzyć bazę i do tej bazy mozna dodawać modne akcenty, to nie jest tak, ze jak modny jest brązowy to nie załozysz białego żakietu. Masz biały żakiet chcesz modny akcent założ pod niego brązowy topik, nie będzie drogi i napewno sie przyda. Trudno tak radzić na odległość, ale moim zdaniem, najwazniejsza jest prostota, nie przesadzać z upiekszeniami, typu, jak biała kurtka różowa czapka moze jeszcze z cekinami i do tego jakies pstrokate spodnie ozdobione nie wiadomo czym. A 300 PLN, to wcale nie mało, tylko rozejrzyj sie w szafie co masz i jakie rzeczy do tych co posiadasz warto dokupić , tak zeby do siebie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka
A zbutami to ja tez mam problem, dzisiaj sie nabiegałam po sklepach i nic, wiem czego szukam, i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ile masz lat, wspomniałaś o kilku szczegółach dot. wyglądu (tzn. kolor włosów i oczu), a ile masz wzrostu? słuchaj, ubrania najlepiej jest kupować na \"bazy\" bazą są np. dobre gatunkowo jeansy, nejlepiej w jakimś ładnym odcieniu granatu, ktoś tu wspomniał o przetarciach, niby jest ok, ale ja Ci proponuję ostrożniejszy model, jeśli będą dobrze skrojone, to Ty założysz je zarówno do najzwyklejszego t-shirt\'u jak i żakieciku, na to wychodzi, że jeansy są bazą, przy której eksperymentujesz z \"górą\" kup sobie teraz na jesień jakiś wiązany kopertowy sweterek, założysz go nawet do koszulki czy topu, i to będzie styl na luzie, jak i do bluzki koszulowej, co już nadaje się na jakąś poważniejszą okazję ;) pamiętaj o dodatkach - wybierz sobie kolor, w którym czujesz się najlepiej i kup sobie ładny szal, ale nie taki typowy zimowy, taki, który swobodnie i fantazyjnie owiniesz sobie wokół szyji, ale także zarzucisz go na ramiona, i będzie b. fajnie wyglądał możliwości jest wiele - to zależy ile masz lat, jaką masz sylwetkę (wtedy można dobierać różne fasony spodni, czy krój i długość spódnic) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytelniczo dizekuje za pomoc wlasnie mam zamiar troszke dodatok modnych dokupic ale baza beda moje stare rzeczy, teraz modne kolory to braz oliwka kremowy nie wiem cyz w tych kolorach mi ladnie ale poszukam jakis blkuzeczek do tego itd i cos moze z tego wyjdize dizekuje bardzo za pomoc Chcialabym: - spodnie jeansy granatowe ale nie mam pojecia jakie to jeszcze beda - jaskies ze 2 bluzeczki z dlugim rekawem jakies takie poddajace sie - paseczek do spodni nie mam pojecia czy sa jeszcze modne? a jak tak to jakie i w jakim kolorze? - jakis sweterek z tym mam duzy problem bo sama nie wiem czy lepiej na rozpinie czy calosciowy albo moze jakis w serek, podobna modne sa znow geometryczne wzory - jakas torebeczka moze - i butki na jesien zastanawiam sie jakie duzo w skepach jest takich sportowych ale jakos nie jestem do nich przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam...
dokładnie ten sam problem!!! kupa fajnych ciuszków w szafie a ja nie mam się w co ubrać bo nic do siebie nie pasuje!!! aż w końcu mama wyciągnęła mnie za uszy do sklepów i kazała sobie kupić czarne eleganckie klasyczne spodnie, czarny sweterek, klasyczne czarne buty na niezbyt wysokim koreczku i do tego jeszcze komplecik z brązowego grubeko sztruksu: klasyczna marynarka i spódnica do kolan poszerzana. Stara, mając te kilka rzeczy w szafie mogę teraz robić takie kombinacje, że szok, wszystkie moje dotychczasowe ciuchy w końcu mogę jakoś wykorzystać. Mam jeszcze klasyczne jasnobrązowe bojówki z jedną kieszenią z boku, bez żadnych frędzli i dziwnych kieszonek, do tego też pasuje wiele gór. Podsumowując, po prostu w każdej szafie musi się znaleźć kilka tzw. "małych czarnych" czyli rzeczy klasycznych i prostych. Ja dotychczas takich nie kupowałam bo brałam tylko te rzeczy które mi się szalenie podobały, ale co z tego skoro nie miałam ich z czym połączyć. Także mówię ci, podstawa to kilka skromnych jednobarwnych ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonko: mam 20 lat, 170cm wrostu, buty 39, biust 75-80c, nosze rozmair 40 ale jestem na rygorystycznej diecie juz od jakiegos czasu i pomalu osiagam cel 60kg - teraz waze 67kg al mysle ze do konca pazdziernika max uwine sie z tymi 7kg, wlosy ma za ramiona blond z pasemkami jasny braz, mam zamiar powrocic wkrotce tzn tak do konca pazdziernika max do blondu bo nosilam go juz jakis czas i dobrze sie czulam i nie wiem co mnie pokusil ten braz, wszystkim sie podoba tylko nie mnie :-( no wiec w krotce bedize blond tak bardzije bialy blond, nie wiem co jeszcze napisac o sobie ale to chyba tyle :-) acha jesli chodzi o cere to byla opalona po lecie ale juz pomalu opalenic\\zna zeszla i robie sie blada to chyba na tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam... masz duzo racji kupuje to co mi sie podoba i nie mam niczego prostego by tych rzeczy z soba polaczyc zmaiast czarnych spodni mam szare taki jasny szary kolor z czarnym paseczkiem jak tylko je zwaze to beda do chodzenia, czarne tez mam i mam nadizje ze wkrotce w nie wejde :-) brakuje mi chyba takich prostych bluzek ktore mozna wlozyc do tych spodni czy spodnicy i w akie sie zaopatrze do tego proste jeansy tylko mam proble ze sweterem jak by kupic zeby jakos pasowal do wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OoOoOoO
najpiekniejszy kolor na swicei to beż!!!!! i jest zawsze modny! do tego jakies czekoladowe brazy!!! no jak ciasteczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam...
wiesz co, ja mam taki sweterek: cvzarny, dekold trójkątny, z takim niby-ściągaczem w pasie i na końcach rękawów trochę z lajkry trochę z czegoś tam i on faktycznie do wszystkiego pasuje, ale podkreśla figurę bardzo, więc proponuję ci go kupić na deser Twojej diety:) ale zobaczysz jak się w nim będziesz dobrze czuła, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitaaa
zeby nie wygladac zbyt smutno tej jesieni czyli czarno-brazowo-szaro kup sobie jakas ladna fioletowa bluzeczke w serek albo jakis golfik fioletowy;d sa rozne odcienie fioletu nie wiem jaki do ciebie pasuje ale na pewno ten kolor bedzie pasowal do granatowych czy wycieranych jeansow; bialy zakiet to tez nie problem mam taki i nosze do niego wydekoltowane bluzeczki takie ala indyjskie albo sweterek w serek z takiej delikatnej dzianiny. masz pewnie mnostwo rzeczy i pewnie nie umiesz ich do siebie dopasowac. radze ci je posegregowac na te w ktorych zamierzasz chodzic i na te ktore do niczego sie nie nadaja. potem z tych ktore ci sie najbardziej podobaja wybierz te na co dzien i te na lepsze okazje;) poradzisz sobie;d w londynie np. dziewczyny w ogole nie zwracaja uwagi na to czy ich stroj jest skomponowany w okreslony sposob czy nie chodza poubierane bez ladu i skladu i nikt sie tym nie przejmuje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie będą modne także sztruksy, ale nie żadne bojówkowate, tylko proste, a nawet takie \"klasyczne\" w kant :) w kolorze czekoladowym są po prostu baaajeczneeee :D polecam wszelkiego rodzaju kamizelki i sweterki, delokt może być w łódkę, bądź w serek, mogą być w romby, powoli w sklepach wchodzi już moda czysto jesienno-zimowa, pełno moherów, angory, itp - tylko dziewczyny przestrzegam!!! przy zakupie sweterków koniecznie zwracajcie uwagę na ich skład!! bo co to za przyjemność kupić sweter, jak później robią się na nim jakieś supełki i brzydko się mechaci :o kasa wtedy okaże się być wyrzucona w błoto... paski są jak najbardziej na topie - teraz takie skórzane z wielkimi stylizowanymi klamrami, bądź jakieś inne plecione (tylko one nie do wszystkiego pasują!), do klasycznych spodni polecam cienkie czarne z delikatną gładką podłużną srebrną klamerką) jeżeli szukacie czegoś wierzchniego - to polecam trencze w kolorach kremu i beżu, oraz jak widać w miarę unwersalne płaszcze tweedowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda
proponuje jednak postawić na kolory jesieni-brąz,zieleń khaki,rudości,beże a przełam te kolory-zwłaszcze brąz i beż bardzo modnym nadal turkusem-ładnie się łączą te 2 kolory niby nie pasujące do siebie.Oprócz nieśmiertelnych dzinsów które włąściwie się nie zmieniają-jedynie kolor,fason-obecnie proste nogawki zainwestuj w spódnicę-taką do kolan, nawe za-a'la lata 50,60 rozkloszowana na dole z grubej, ciepłej tkaniny do tego botki,kozaczki z zaokrąglonymi noskami-po prostu kobieco i stylowo.Mały żakiecik z tweedu, golfik obcisły pod spodem ,delikatny paseczek-super z klasą.Zależy co lubisz, w jakim stylu się ubierasz...Ooo albo tweedowe spodnie,ostatnio właśnie sobie takie kupiłam-Atmosphere-fioletowe z delikatną poświatą złotych drobinek,do tego mam zamszowe baleriny z kokarda takie śliwkowe,myślę jeszcze o górze...Najważniejsze wybieraj to w czym dobrze się czujesz-bo przeważnie jak dobrze się w czymś czujesz to i dobrze wyglądasz...powodzenia.A i jeszcze jedno---polecam lumpeksiki-tanio i naprawdę z klasą można sięubrać.Za te Twoje 300 zł to hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiududfd
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDA..... podpisuje sie pod tym co napisałaś;) mamy chyba podobny gust. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem można się ubrać zupełnie klasycznie - np. czarne buty, czarne spodnie, biała bluzka - a do tego koniecznie jakiś dodatek - oryginalny pasek, bransoletka, kolczyk, może inacej uiłozona fryzura, no i makijaż typu \"zabawa kolorami\". Mozna mieć na sobie dżinsy, T-shirta i tenisówki, plus pasek i kolczyki, które przyciągaja uwagę i robić odlotowe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×