Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moleko

ewa sonnet.Obrzydliwa!

Polecane posty

Gość okt
ma ładną buzie!!!! a cycki fakt okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzio30latek
Jest fajna, piersi ma faktycznie wielkie ale mnie się podabają. Wogóle ładna dziewczyna. Śliczna jest. Można się w niej zakochać. Nie obrażajcie kogoś za taką czy inna urodę. JEdne mają 4 litery tak wielkie jak jej piersi i co mają zrobić biegają nie jedzą i nic ot taka uroda, A Ewa ma po prostu duże piersi apropos pupe ma śliczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsrefre
nie podobaja mi sie jej piersi. nie sa podniecajace, a odpychajace. moj facet tez tak uwaza i na pewno nie mowi tego zeby mi sie przypodobac bo znam go na tyle i ufamy sobie i potrafi mi szczerze powiedziec ktora laska mu sie podoba, lub ktorej piersi czy pipka ;) one sa nieproporcjonalne do reszty i po prostu mi sie nie podoba jej cialo wlasnie z tego powodu. nie uzywam brzydkich slow i przykrych zeby ja zlosliwie skomentowac, ale jest osoba publiczna i skoro umieszcza swoje zdjecia w necie to liczy sie z tym, ze bedzie oceniana i komentowana. i uwazam ze to normalne. kazdy z nas ocenia, w mysli na pewno. a to forum temu wlasnie sluzy czyz nie? wymianie zdan, dyskusji, nawet o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ssacze
gdyby nie jej piersi nie odniosla by takiej "slawy" , wiec komus musza sie one podobac, .... niech zgadne...mezczyznom"? :P uroda uroda, kazdy ma inna, szkoda jednak,ze taka glupiutkA, myslalam,ze obroni swoj wizerunek jakims madrym tekstem, ale ledwo slowko z siebie wycisnela u Wojewodzkiego.Po co tam przyczla? pewnie,zeby sie jeszce bardziej wypromowac.Tnz swoj biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiu z czeczenii
Zajebista i basta. Mam zajebistą żonkę w 4 miesiącu ciazy, co i tak nie powstrzymuje mnie od ściągania fotek z jej rodzimej stronki www . busty . pl oddałbym jej nerkę jakby potrzebowała. Dodam ze z w/w stronki ma najmniejsze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×