Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamana****

Czy Wam tez wypadaja teraz wlosy czy tylko mi?ZALAMKA

Polecane posty

Gość Madzia napisz coś dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pharmena-dermena szampon
Ja uzywam i rzeczywiście działa....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamka
hej, od dzis zaczynam kuracje. Codziennie bede lykala 1 tabletke VITAPIL - ma wzmocnic cebulki i wieczorem bede wcierala plyn ALPICORT E. licze na pozytywne efekty, bo jestem normalnie zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do załamki
Hej! :-) Mam nadzieję, że Ci pomoże... Ja taką kurację stosuję już trzeci miesiąc i nic... Lecą, lecą, lecą... Lecą od dwóch lat. Najpierw, po jakichś 9 miesiącach leczenia trochę przestały wypadać, na jakieś 8 miesięcy. Teraz znów się zaczęło. :-( W tym czasie włosy straciły jakieś 40% początkowej objętości. W Alpicort i ALpicort E dla siebie już nie wierzę, brałam Zincas forte, Skrzypowitę, Vitapil. Lecą, lecą, lecą... Może moim przeznaczeniem jest wyłysienie? :-0 :-( Mleko i kefir, mówicie... Warto spróbować. Trzymajcie się ciepło! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamka
wiesz co, wczesniej stosowalam nawet te drogie ampulki z vichy i nie bardzo mi pomagaly niestety, podobnie bylo z z seboravitem, jakas wcierka przepisana przez dermatologa gdy stosowalam tabletki: wyciag ze skrzypu z wit., merz special i jeszcze inne specyfiki to zauwazylam tylko poprawe wygladu moich paznokci kiedys mama opowiadala mi o kobiecie z naszego miasta, ktora przez wiele trosk (smierc meza i inne) stracila b.duzo wlosow. potem zaczela wcierac we wlosy sok z czarnej rzepy i teraz nosi bujna czupryne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxon
Sposób Michała Tombaka picie pół szklanki soku ze świeżych ogórków :) Poszukajcie w internecie jego ksiażki. W Warszawie dostępna w Traffic np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi mojje hery wypdadaja
od lipca biore humavit 5/6 tabletek dziennie .. myje radicalem i szamponem z seri Mrs Poterrs i jest juz troszke lepiej troszke niestety ... bdede opila ten kefir ale moze byc 0% czy to od czegios zalezy jak bedzie taki dietewtyczny? jakies jeszcze rady/.. i wlasnie eni wiem o co chodfzi ale przy myciu malo mi wypada, ale potem jak mi schna ( ni uzywam syuszarki) tylko pozniej kiedy je czesze albo schna ..dlaczego co zrobic ...sypia mi si ehery sypia ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Przeczytalam wszystkie wypowiedzi na tym topiku,i przyznam ciekawe rady. Ta szczoteczka dla niemowalaka(gdzie ją mogę kupic)??? i mam nia masowac skórę głowy?czy tylko uderzać?? A picie ziół pokrzywy tez pomoże na wypadanie włosów?Czy jedynie płukanki z pokrzywy? Proszę o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luraaa
płukanki i picie. Kup w sklepie zielarskim liscie pokrzywy i zrob takowa płukankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Naomi34
a czy możesz powiedzieć ile mam mleka i kefiru pić dziennie ?? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuka
wiecie co.... mi tez strasznie wypadaja;/ jjuz nie wiem co robic, az wstydze sie je rozpuscic bo wygaladaja jakby byly przyklejone do glowy, doslownie 0 objetosci. kiedys mialam sliczne wlosy grube nawet nie musialam stosowac jakichkolwiek szamponow dodajacych objetosci. a od jakis 3 miesiecy MASAKRA;( nawet zaczelam nosic czapke z daszkiem;/ bralam skrzyp z witaminami, stosowalaam nafte, h pantoten, humavit, szampon Vichy i nic!!! i mi tez wypadaja bardziej przy myciu doslownie rycze jak je myje cale rece we wlosach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśka 717
Hej Widze,że nie tylko ja borykam się z tym problemem.Teraz kiedy wlosy mi tak wypadaja moja obsesja stalo sie ogladanie wlosow innych dziewczyn i wciaz je porownuje do moich.To koszmar. Bralam juz wyciag ze skrzypu polnego, VITAPIL, teraz brałam REVALID i nawet szampon i odzywke Revalid stosowalam ale nie dalo nic.Niestety... Dermatolog dala mi Aplicort E mam nadzieje,ze choc to troche pomoze...szczerze to nie mam juz nadzieji na zdrowe i ladne wlosy.Kiedys mialam ich tak duzo,ze trudno bylo je spiac a teraz ;( Jedyne co mnie pociesz to to,ze kobiety podobno nie beda nigdy lyse ale kto wie ile w tym prawdy... Pozdrawiam Was goraco.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśka 717
SZTUKA!! ja mam dokladnie to samo,rece pelne wlosow przy myciu- to istny koszmar!!!!! odpukac ale ostatnio troszke mniej mi ich wypada ale jak sobie przypomne ile ich mialam jeszcze tak niedawno a teraz... podobnioew jak Ty zadnych szamponow ktore optycznie powiekszaja ich gestosc nie musialam stosowac a teraz MUSZE!!! co robic? juz stosowalam tez rzepe czarna tarta z zoltkiem i maseczke z jajek itp... nie mam juz pomyslow... ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna załama
wiem co to znaczy!! W ubiegłe wakacje zaczełam się odchudzać, nie jadłam ziemniaków,wędliny,chleba i jeszcze paru produktów,a skutki: w sumie waga spada, ale najgorsze jest to że wyleciała mi dosłownie połowa włosów na jesieni po tym wakacyjnym odchudzaniu!! robiłam badania miała troche mało potasu ale reszta OK stosowałam różne specyfiki minWAX Merz specjal, skrzyp polny, w sumie troche pomogło czuć jak rosną małe włoski, jeśli przejedzie sie eką po głowie.Wypadanie w sumie przeszzło aż to teraz,aż do wieosny!! Ludzie totalna załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.
A płukanki ze skrzypu? Nie można zrobić czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashura
Witam wszystkich! Prawdę mówiąc trafiłam na to forum przypadkowo...wpisałam w wyszukiwarce nazwę leku, który przypisał mi dermatolog i tak oto jestem. Mnie też wypadają włosy, ale w porównaniu do was na szczęście (a może nieszczęście?) wiem co jest tego przyczyną- łysienie plackowate-jest to choroba nieprzewidywalna a i leczenie jest trudne,ponieważ lekarze nie znają przyczyn jej powstawania. Zaczęło się to, kiedy byłam w drugiej klasie podstawówki. Pewnego dnia zauważyłam, że nie mam jednej brwi, no i się porobiło...latanie po lekarzach, maści, wcierki, piguły...nie będę wymieniać nazw tych leków bo wymieniłabym chyba wszystko co jest możliwe do wykupienia w aptekach a takze robione na zamówienie :) Teraz mam 21 lat i dwie brwi. Niestety choroba przeniosła się na tył głowy- mam tam miejsca pozbawione zupełnie włosów a co najdziwniejsze wcale nie zauważyłam ich wypadnięcia. Wiem, że nie brzmi to kolorowo, ale moim zamiarem nie jest dołowanie Was ale podniesienie na duchu! Walczę z tym od ok.12 lat i nie zamierzam sie poddać. W moim wypadku wypadanie włosów jest zwiazane z innymi przypadłościami,mam niedoczynność tarczycy i AZS. Przypatrzcie się sobie i obserwujcię swoją skórę, bo to wszystko się łączy. Polecam Wam pójście do dermatologa a także zrobienie sobie odpowiedniego badania krwi. Musicie się tez przestać denerwować i załamywać! Stres jest jedną z przyczyn i myślę, że głowną,wypadania włosów. ( Najczęściej zadawane pytanie przez dermatologów to: " - czy pani ma stresujące życie? -proszę pana, a kto w tych czasach i w tym kraju nie ma?" :) ) Wy się stresujecie, że wypadają Wam włosy, one wypadają, bo się stresujecie...takie błędne koło! W niektórych wypadkach łysienie świadczy o osłabieniu organizmu, wtedy należy stosowaćróżne specyfiki z tauryną i cynkiem a także wmasowywać w skóre głowy preparaty-kuracje. Zgadzam się z tym i polecam masowanie głowy, bo to rzeczywiście pobudza krążenie krwi i poprawia odżywianie cebulek. Mnie osobiście pomogły naświetklanie całego ciała i mezoterapia. Pozdrawiam! P.S. I nie łamcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomógł Klorane (szampon) z wit b i chininą. Włosów wypada zdecydowanie mniej. Może jeszcze skuszę się na odżywkę i kapsułki z tej samej serii.Dostępny w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mimusia
mozesz podać dokładną nazwę tego serum do włosów z Welli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. to do niedawna tez byl moj wielki problem. mnostwo stresujacych wydarzen, zle odzywianie i wlasy lecialy mi z glowy jak liscie jesienne. Wydalam mase pieniedzy na odzywki i inne medyczne specyfiki, rezultat by. mierny. I w desperacji zaczelam tzw. urynoterapie. trwa to miesiac, stosuje codziennie, wlosy przestaly wypadac, sa lsniace, i rosnie mnostwo nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inferno
napisz więcej szczegółów - jak długo trzymasz uryne na włosach czy owijasz folią, po jakim czasie myjesz głowę, tez jestem tym zainteresowana ale zawsze jest ale ;) moze w koncu sie zdecyduję. pozdrawiam Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia-23
Jesli wlosy wypadaja wam z powodu oslabienia organizmu,stresu zmianiy pory roku czy tez z powodu jakiegos zapalenia skory glowy to polecam witamiy mikroelementy dobrze jest pic pokrzywe,skrzyp A WE WLOSY WCIERAC NAFTE przed kazdym myciem po 2 miesiacach naprawde sa efekty polecam ta z biopierwiastkami Jesli to niepomorze to najlepiej zglosic sie do lekarza bo powody moga byc rozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NERIL
Ja polecam Neril. Do kupienia w aptece. To produkt Garnier a. Nie stosowałam szamponu, ale tonik do wcierania, to rewelacja !!! Przez pierwszw dwa tygodnie wychodzi więcej włosów, ale to włosy, które i tak by wypadły, te osłabione. Trzeba to wcierać codziennie. Podstawa, to systematyczność. Nie przejmujcie się zapachem, szybko wietrzeje. Radzę od razu kupić dwie butelki, na całą kurację. Po tym czasie ( dwie wystarczają na dwa miesiące ) odrasta istne afro !!! Mam problemy chormonalne, taką kurację stosowałam już chyba 4 razy, zawsze pomogło :) Poleciła mi go moja fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia111
caly czs wypadaly mi wlosy zalamalam sie totalnie ale myje wlosy w koze iwidze porawe wlosy są miekie i nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 345
caly czs wypadaly mi wlosy strasznie sie zalamalam wiec myje w pkrzywie i to pomaga polecam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond40
Ja mam ten sam problem , Włosy wypadaja , sa coraz cieńsze, coraz ich mniej . Uzywałam juz Inneov , Radical , Neril , witaminy i nic . Tylko ,ze ja uzywam duzo lakieru do wlosów , to może je osłabiac . Ale inaczej nie ułożę fryzury , bo mi moje piórka od razu nawet lekki wiatetek potarga , a musze jakos wyglądać . Tez sjestem załamana , nie wiem co robić . Zastosuje może mleko i kefir jak któras radziła , ale czy moge liczyc na efekt? Może komus cos jeszcze pomogło . Błagam , poraźcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna 10
JAK DŁUGO MOŻNA STOSOWAĆ ALPICORT E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak to jest
Słuchajcie, dawno temu miałam problem z wypadającymi włosami.Oczywiście byl to dla mnie szok i nie wiedziałam jak temu zaradzić. W aptece poradzili mi wax i szampony wzmacniające.-efekt był taki że wychodziły jeszcze mocniej. Zażywanie witamin również nie pomagało. Wtedy poszłam do dermatologa i on mnie uświadomił że problem leży w skórze głowy .Okazało się że moje włosy się za szybko przetłuszczały-fachowo łojotok i na tym tle doszło do zapalenia skóry głowy(głowa swędziała,włosy mocno wypadały).Oczywiście włosy mi się całe życie przetłuszczały i nie było problemu z ich wypadaniem-ale wtedy musiałam podrażnić skórę głowy nieodpowienimi kosmetykami,zaczęły się mocniej przetłuszczać i doszło do zapalenia Leczenie było dosyć proste-jakiś czas stosowałam nizoral codziennie i pomogło definitywnie.Potem przeszłam na w miarę neutralne szampony typu ogórek i aloes timotei aby nie podrażniać skóry.Dlatego radzę przyjrzeć się swoim włosom a szczególnie skórze głowy czy właśnie przyczną wypadania włosów nie jest ich nadmierne przetłuszczanie-bo w takim przypadku wszelkie odżywki pogarszają tylko ich stan. Oczywiście są też inne przyczyny, mojej mamie wypadały włosy z powodu przesuszenia skóry głowy,skóry alergicznej- w aptece kupiła szampon Physiogel który bardzo delikatnie myje i pomogło. Słyszałam też że w przypadku zwykłego osłabienia włosów pomaga szampon Panthoten z apteki.Od czasu do czasu myślę że warto też zażywać witaminy i mikroelemanty aby nie mieć jakiś niedoborów-osobiście używam wyciag ze skrzypu polnego.Mam nadzieję że choć troche pomogłam.Nie ma się co łamać tylko szukać przyczyny.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkrding
Od ponad roku mam problem z wlosami. Obecnie sa one dlugie i bardzo cienkie. Mam doslownie kilka pasemek. Juz nie mam pomyslow co moge jeszcze zrobic. Wcale ich nie farbuje,prostuje czy co tam jeszcze. Lykam witaminy(B,zelazo,cynk) Ale to nic nie pomaga. Probowalam rozniez wiele szamponow.Brak efektu! Podcinalam je z mysla, ze to cos pomoze,ale tez nie. Czytam Wasze wypowiedzi,ale im wiecej produktow tym bardziej nie wiem czego mam probowac. Postanowilam calkiem sciac wlosy(poradzono mi je postopniowac i zafarbowac(henna-zdrowiej) na ciemny kolor wtedy wlosy beda wygladac pelniej. Postanowilam wyprobowac kilka z waszych rad mni. mleko+kefir , szczoteczka dziecieca no i pokrzywa+rzepa. Mam nadzieje,ze to cos pomoze. Boje sie eksperymentowac, mam bardzo liche wlosy, i nie moge sobie na to pozwolic. Zycze powodzenia! Bo sama wiem jaki to problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
drogie dziewczyny niewiele z was wie ze gdy zaczynaja wypadac wlosy to moze byc nie tylko spowodowane brakiem witamin ale takze niedoborem zelaza!!! lub anemia. Czasem wystarczy przyjmowac zelazo najlepiej w postaci plynnej razem z vitamina C, ktora przyspiesza jego wchlanianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×