Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamana****

Czy Wam tez wypadaja teraz wlosy czy tylko mi?ZALAMKA

Polecane posty

Gość lysiejacy
Do no nie wiem.. Czy ty znasz sie dobrze na lysieniu czy po prostu gdzies przeczytalas ten fragment co tu napisalas Bo jesli mozesz mi cos doradzic jeszcze to napisz Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten straszny problem...od momentu jak zaczelam stosowac seboradin lotion to mi jakos wiecej ich wypada :-0 poza tym jestem 3 miesiace po porodzie i to tez moze byc skutek. Mojej mamy znajoma mialam duzy problem z wlosami, poszla do lekarza i ponoc to co kazal jej brac bardzo pomoglo. Sa to tabletki z solami mineralnymi. Te tansze to MULTISAL - 50 tabletek, cena ok. 14zl drozsze REVALID - 90 tabletek, cena jakos 40-50zl Przez pierwszy miesiac nalezy lykac po 2 tabletki 3 razy dziennie a po miesiacu 3 razy po jednej. Ja stosuje dopiero od 3 dni multisal i narazie efektu nie widac ale jakos ogolnie lepiej sie czuje jakby pelna energii i wogole:) Mam nadzieje, ze podziala na wloski, tej znajomej ponoc wlosy przestaly wypadac. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxon
Witam Ja miałam problemy na tle hormonalnym . Dermatolog przepisal Loxon. Jest on w dwóch postaciach 2% i 5% roztworu. Drugi jest na receptę. Uważam, ze trochę pomogł. A włosy przerzedziły się mocno, choć nigdy nie miałam niestety gęstych. Można wykonać badanie włosa. W Warszawie np. prywatnie na Mokotowskiej 35 (przychodnia Annopol chyba). Oraz chyba na Grójeckiej. Lepiej zapytać jakiegoś dermatologa o takie miejsca i sens takich badań. W prytwantych gabinetach kosmetycznych czasem dostępne sa usługi mezodermalne chyba. Zdaję się, że jest to opryskiwanie skóry głowy preparatme podobnym do Loxonu. Słyszałam, że na włosy super jest pokrzywa. Płukanki z niej. Może i ja spróbuję. Na razie łykam witaminy i staram się nie nadwyrężać ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
m tez strasznie wlosy wypadaja, od jakis dwoch tygodni, to jest straszne.... :(jestem bardzo smutna:(, zalamana... moje wlosy sa wszedzie... :(na poduszce, :(na ciuchach, :(w samochodzie na siedzeniu...:( podobno czarna rzepa jest dobra... jakis czas temu mylam wlosy szamponem RZEPA z Joanny koszt ok.6zl... mialam wrazenie ze mniej wlosow mi wypadalo, ale treraz znow taki napad :( wiosna to samo.... ostatnio wpadlam na pomysl ze to ma zwoazek z tabl anty, ale to chyba tylko czesc prawdy.... mam wrazenie ze to po prostu "linienie" na jesien i wiosne, jak u pieskow :( mozna cos zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Loxon
Bardzo Cie prosze podaj adres gdzie mozna w Warszawie badanie wlosa. Bede tam dzwonic bo ja naprawde mam duzy juz problem z wypadajacymi wlosam! Zgory Ci dziekuje! Claudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne Słonko
Witam! Nie uwierzycie, ale z wypadaniem włosów walczę już jakieś ...4 lata. Na początku podobno pigułki antykoncepcyjne zaburzyły mi gospodarkę hormonalną. Diana 35 miała pomóc ale namieszała jeszcze bardziej. Przestałam brać hormony i zaczęłam chodzić po lekarzach. Na środki od dermatologa oraz badania hormonalne wydałam majątek. Tarczyca zdrowa, testosteron w porządku, witaminy uzupełniam i ciągle, ale to naprawdę ciągle, w regularnym tępie przerzedzają mi się włosy i to na skroniach i w okolicy przedziałka...To dla mnie dramat, bo zawsze miałam gęstą czuprynę. Co jest nie tak?Teraz znowu przyjmuję hormony - Evra, jem witaminki. Jedyne co szczerze polecam i co mi na jakiś czas pomaga to JEDZENIE GALARETEK(ŻELATYNA) codziennie przez miesiąc, a z kosmetyków wzmacniający szampon z rzepą firmy Joanna (7 zł). Kochani, może Wy też podsuniecie mi jeszcze jakiś pomysł na ratowanie włosów...Nie mam już siły sama szukać przyczyny... Buziaki i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxon
Anpol na Mokotowskiej 35 tel. 621 60 06 Zapytaj sie jeszcze dermatologa o inne adresy, mi dermatolog powiedział, ze nie ma sensu wykonywać takich badań. Ja jednak zrobiłam. Lekarz stwierdził dużą łamliwość, a wykluczył podstawy hormonalne (przy wypadaniu). Badanie włosa 80 zł drugie tyle za wiadomości po badaniu... Spróbuj kupić sobie w aptece Loxon 2% jest bez recepty (5% na receptę) stosuj wieczorem, bo jest na spirytusie, to po zastosowaniu raczej nie pokażesz się ludziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia43
Ale czy pomoglo Ci to badanie wlosa np.w dobraniu witamin? Czy tez tam robilas to badanie ?Chodzi mi o ten adres ktory podalas! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadająca
do smutne słonko---> mam ten sam problem, borykam sie z wypadaniem włosów już jakieś 3 lata.są okresy lepsze,kiedy wypadanie jest w normie,ale niestety nie trwa to długo,bo za niedługo wypadają znowu po prostu garścimi.na dodtek ja nigdy nie miałam gęstych włosów-więc teraz są po prostubrdzo rzadkie i ryczeć mi sie chce,bo za nidługo będe zupełnie łysa:( Ciągle stosuje jakies specyfiki,ale jest bez zmian,a po waxie (pisłam juz w osobnym topiku) zaczęły wyadać jeszcze mocniej...Zażywam Silice,myje włosy szamponem z rzepy i nic nie pomaga... jestem ZAŁAMANA :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne słonko
Do wypadającej - Oprócz witaminek spróbuj jednak z żelatyną. Dziś rano dowiedziałam sie że żelatynę mozna kupić w aptece w kapsułkach więc nie trzeba codziennie robić sobie galaretek. Ja spróbuję odzywić włosy od środka naturalnie tzn. dietą śródziemnomorską. Podobno już w pierwszych tygodniach włosy się trochę wzmacniają, więc liczę że nie będą tak wypadać ... Dieta to nic innegi jak ciemny chleb zamiast białego, dużo ryb (3 razy w tygodniu), warzywa z zawartością siarki (np. cebula na kanapki z pomidorem), orzechy (wszystkie do pogryzania) oraz woda mineralizowana. + cynk (słonecznik) Spróbuj sie tak poodżywiać, ja też zobaczę bo na pewno nie zaszkodzi. W pażdzierniku raz jeszcze spróbuję iść do endykrynologa, bo niby hormony mam ok, ale podobno mozna mieć niegroźne guzki na tarczycy, które wydzielają hormony, ale nie wykazuje je badanie T3 I T4. Dam znać na formum. Tymczasem pocierpie sobię dalej...Trzymaj się i jedz żelatynę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi34
Ja przeszlam wiele z wypadajacymi wlosami i wiecie co mi pomoglo nie uwierzycie. Mleko 3,5 % i kefier pity codziennie po doslownie miesiacu wlosy przestaly wypadac, bylam w szoku. Tego roku znow balam sie wiosny ze znow sie zacznie as tu nicone poprostu rosna i nie wypadaja! Radze sprobujcie nie zaszkodzi a moze wam tez pomoc! Ja poprostu mam dosyc lekarzy i dermatologow ktorzy dawali nowe lekarstwa nic nie warte az tu starszy madry Pan doktor stwuerdzil dziewczyno pij mleko i kefier spotkamy sie za miesiac a bedziesz mnie sciskac! I wiecie co usciskalam go! Madry czlowiek! Dziekuje! Radze sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomi34
Nie mowiac o tym ze skore na twarzy mam jakTO mowi moja mama (jak pupa niemowlaka) Radze z calego serca bo ja wiem jaka to moze byc bezradnosc! I zycze by wam takze pomoglo! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo serdecznie !!! - chcę się z Wami podzielić jeszcze jedną informacją. Na początku śmiałam się z rady mojej pani dermatolog, która wysłała mnie do sklepu po szczoteczkę do włosów dla niemowlaczka jak pokazałam jej ile mi zostaje w garści włosów po uczesaniu. Wiecie co kazała mi z nią robić ??? - codziennie po jakieś 15 minutek delikatnie uderzać w skorę głowy - to poprawia ukrwienie skóry głowy co wiąże się logicznie z lepszym dożywieniem cebulek włosowych. Dodatkowo przepisała mi preparat z witaminkami i minerałami by uzupełnić braki tych elementów od wewnątrz organizmu. Po miesiącu nie było ani połowy włosa na kafelkach, w waanie, umywalce .... itd. Powiem Wam jeszcze, że mój tata po chorobie (zwiększone wypadanie włosów na skutek przyjmowania leków) zastosował tą samą metodę i również bardzo pozytywnie się o niej wypowiada. SPRAWDZIŁAM NA SOBIE I POLECAM - MOŻE I ŚMIESZNE TROSZECZKĘ ALE SKUTECZNE. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w walce z wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loxon
Nie pomogło. Hasło łamliwość włosa może wskazywać na niedobory białkowe np. Lekarka, zresztą dosyć niemiła (może zmęczona) nie wdawała się w regularną rozmowę na temat przyczyn. Jednak zanim tam pójdziesz, musisz miec wyniki badań krwi (hormony płciowe, tarczycy) badania USG jamy brzusznej, chodzi oczywiście o wykluczenie policystycznego zapalenia jajników, czy innych poważnych chorób hormonalnych. Na badaniu zapisz sobie dzień cyklu, w którym było robione, bo o to też prosi. Od lat regularnie biorę witaminy, staram sie zdrowo odżywiać. Mam nadzieję, żę to wystarczy. Jest taka książka Marii Treben - Apteka Pana Boga http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/123840, gdzie autorka rozpisuje się nad dobroczynnością ziół. Na wypadające włosy poleca pokrzywę (są tam przepisy na nalewki, herbatki itd.). Może jest to jakiś sposób? :D Mi lekarka polecała żelatynę, mięso -- problem w tym, że ja nie jem mięsa:/ Co do witamin, to próbowałam różnych Silica (marne efekty, wlaściwie jeśli chodzi o gęstość włosów to żadne, są tylko lśniące) jakieś preparaty ze Skrzypem, H-pantoten, Revalid (ale pojedyńcze opakowania). Innoev, fajny, ale bardzo drogi i też tylko 1 opakowanie . Dermatolog czy endokrynolog uważali, że przerzedzenie w okolicach przedziałka wskazuje na lysienie na tle hormonalnym. Sama więc nie wiem, ale walczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szalonazuzka
Ale powiedz prosze jakie witamina bralas oprocz masazu szczoteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to
Wlsoy na pewni nie wypadaja wraz ze zmiana pogody W ciagu doby moze wypadac do 100 wlosow dziennie Jesli przez kilka tygodni znacznie wiecej wypada ci wlosow 200 i wiecej to powinnas zglosic sie do dermatologa On przepisze ci odpowiednie witaminy Jesli zastosujesz jakas kuracje to po pewnym czasie moze znacznie wiecej wypadac wlosow i jest to tzw linienie Wypadaja wlosy stare i na nich miejsce rosna nowe wloski. Kobiety obserwuja znaczne wypadanie wlosow po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Moze sie zdarzyc takze tak, ze twoje wypadanie jest na podlozu immunologicznym co moze doprowadzic do lysienia plackowatego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
dziewczynki:)I co?Dalej Wam wloski wypadaja? bo wiecie co,mi ostanio juz spoooro mniej ich wypada ale tfu tfu...nie zapeszac.U mnie ma to zwiazek z jesienia,bo ja mam tak co roku i co roku jestem zalamana.Wypadaja te obumarle i na ich miejsce wyrastaja nowe.Wiecie ze wlosy rosna od 2-5 lat,2-3 tyg obumieraja i 3 m-ce odpoczywaja po czym wypadaja tzn stwierdzilam ze od poczatku czerwca mialam obumarle te wlosy ktore wypadly mi na poczatku wrzesnia.Aha!!!Wiecie co czytalam na innym topiku ze jest dobre na wypadanie wlosow???masaz glowy szczoteczka dla nie mowlaczkowi picie mleka i kefirow!!!!! Warto sprobowac,no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wszystkim !!! Odpowiadam na pytanie związane z tym jakie witaminki brałam. To co wszyscy - skrzyp polny. Znalazłam taką stronkę gdzie pisze jeszcze o innych tabletkach na bazie skrzypu i preparatach do włosów. Chciałam zaznaczyć, że nie reklamuję tego i proszę by mnie nie posądzać o rozpowszechnianie tych preparatów. Ja sama tego nie znam, nie próbowałam na sobie więc nie wiem jak działa. Chciałam dodać, że płukam sobie raz na jakiś czas (nie mam czasu na parzenie ziółek i jest ze mnie troszkę leniuszek) włosy w pokrzywie - napar z torebek ekspresowych - pięknie się błyszczą po nim włosy, jak zrobiłam to pierwszy raz to pytali mnie w pracy czy zmieniłam szampon bo jakoś inaczej wyglądają. Odnośnie tych pokrzyw powiem Wam jeszcze, że moja koleżanka po ciężkiej chorobie (kilka miesięcy w szpitalu) prawie straciła włosy - normalnie miała kilka włosków i widać było już skórę takie miała prześwity. Jej rodzice mieszkają na wsi i tata jej pewnego dnia dostał radę od \"zielarza\" - by nazbierać koło lasu świerzych, majowych pokrzyw, ususzyć i parzyć je a następnie płukać córce włosy - EFEKT BYŁ ZDUMIEWAJĄCY - dziewczyna ma swoje piękne, zdrowe, gęste włosy. Polecam. Jejku - jaka ja gaduła jestem - przepraszam, już zmykam - aaaa jeszcze ta strona, co o niej mówiłam http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html - pozdrawiam i już kończę bo mnie zaraz ktoś wywali z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
dziewczyny! o tym masazu szczoteczka i piciu mleka czytalam na tym topiku a nie na innym;) jescze raz przepraszam ale dzis jestem bardzo zakrecona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szalonejzuzki
Chwila Zuzka ale mi tu cos nie pasuje!Tu cytuje twoje slowa "Dodatkowo przepisała mi preparat z witaminkami i minerałami by uzupełnić braki tych elementów od wewnątrz organizmu. Po miesiącu nie było ani połowy włosa na kafelkach, w waanie, umywalce .... itd2 Czyli piszesz ze przepisala ci jednak witaminy, znow chwile pozniej ze tylko skrzyp polny....(ty tylko krzem) anie witaminki i mineraly...??? Trudno to zrozumiec.Mialas jeszcze cos dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej zalamana
o szczotece i kefirku oraz mleczku czytalas na tym Forum! Obudz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
wlasnie przed chwila przepraszalam za to;) to Ty sie obudz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obudzilam sie
sorrki usmiechnij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
:):):) dziewczyny chyba pochwalilam sie za wczesnie:(bo znow mi wypadaja wlosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
a ile dziennie powinno wypasc zdrowemu czlowiekowi wlosow?? i jak to jest w Waszym przypadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
uuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlos
zdrowemu czlowiekowi moze wypasc nawet do 100 wlosow wiecej Wazne jest czy po wypadnietych wlosach pojawiala sie nowe wlosy Bo jesli odrastaja to nie masz sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie moze jeszcze
jakies rady na wypadajace wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia81
Babki ja od 1 miesiaca wcieram przez 15 minut ZWYKŁA SÓL to sposób Michała Tombaka na łysienie .Moja fryzjera po 2 tygodniu czyli po 2 razach zauwazyła róznice!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
z ta pokrzywa to troche prawda tez plukalam ja glowe rok temu i pomoglo troche ale i tak dalej mialam cienkie wlosy...teraz znow mi zaczely wypadac wlosy i bboje sie z e to przez tab.anty....a stosujecie pigulki jak tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×