Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamana****

Czy Wam tez wypadaja teraz wlosy czy tylko mi?ZALAMKA

Polecane posty

Gość zalamana****

Dziewczyny!Juz nie wiem co robic:(Od jakiegos tyg nasililo mi sie wypadanie wlosow,nie wypadaja w duzych ilosciach,ale jesdnak....:( Kupilam lotion Seboradin(mam tez szampon z tej serii od kilku m-cy) i wcieram w skore glowy,ale zamiast poprawy wlosy wypadaja znacznie bardziej.CO ja mam zrobic?Lykam tez skrzyp z pokrzywa ale jak na razie nie wiedze efektow:(Kobietki,czy Wam teraz tez wypadaja wlosy w wiekszych ilosciach??CZy tylko ja tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej załamana
pociesz sie, że nie tylko Ty tak masz, bo ja też-koszmar, ale zawsze4 tak mam wiosną i jesienią i to minie, pomimo tego kupiłam sobie tabletki do łykania i lotion do wcierania. mam nadzieję, że coś mi zostanie na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tur
A ja jestem facetem Wlosow wypada mi bardzo duzo:( Tylko ze nie odrastaja i to wiaze sie z tym ze lysieje Jesli wypadaja ci wlosy ale rosna nowe to nie masz sie o co martwic Kup sobie nafte i lykaj witaminy i bedzie ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
dziekuje za pocieszenie:) moze faktem jest ze wlosy jesienia wypadaja w wiekszych ilosciach...nie wiem.. ale wiecie co?bylam w aptece i aptekarka powiedziala ze duzo osob skarzy sie na wypadanie wlosow w okresie jesiennym,sa to tzw wypadanie sezonowe i to podobno mija,ale kiedy??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminy
kup sobie jakieś dobre witaminy z mikroelementami, to moze być kwestia niedoboru jakiś mikroelementów w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam
witaminki ale od nieedawna zazywam wiec na razie efektow nie wiedac:( a Tobie nie wypadaja wlosy teraz???tak na jesieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
Witam! Mi włosy wypadają od lipca... :( Smaruję się czym da, łykam co się da, bywa lepiej, ale tak na prawdę ciągle wypadają w duzych ilościach zwłaszcza przy myciu i bardzo się tym martwię. Radzę iść do lekarza, bo z tym nie ma żartów :( Zrobić morfologię i poziom hormonów tarczycy. Ja używam szamponu Neril Garnier, odzywki Wax, Seboradinu lotionu, zarzywam Skrzypowitę, a wcześniej H-Pantoten. Jak nie przestaną wypadać niedługo... To już nie wiem co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
A i jeszcze zażywać Magnez zalecają. Przyjrzyj się też swojej skórze głowy, czy nie ma tam jakiś zmian, czy włsy nie wypadają w konkretnych miejscach, wtedy trzeba do dermatologa iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu
Miałam z tym duże problemu, po schudnięciu.Po mięsięcznej kutacji merz spezial jest duuuużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
tak na wiosne tez mi wlosy wypadaly bardziej niz dotychczas,moze teraz jest juz jesien i to sie powtarza... ja mialam tez odzywke wax 3 pudeleczka te najwieksze:).lykalam skrzypovite,teraz mam humavit,a ostatnio po wtarciu lotionu seboradin wlosy tez mi zaczely wypadac a mial byc wlasnie na wypadanie wlosow wiec co jest nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem..
mówicie że to taka pora roku, a ja nie rozumiem mamy wrzesień: mnogość owoców i warzyw, na straganach i w sklepach same witaminy - pomidory, arbuzy, sliwki, winogrona, ogórki, młoda marchew, ziemniaki itd. Halo ??? ja nic takiego u siebie nie zauważyłam, może trzeba poszukać przyczyny gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
Wątpię czy akurat po lotionie Ci wypadają.... Hmmm... Wiem, że szampon Neril ma takie działanie, najpierw wypycha stary włos by na jego miesce mógł szybciej wyrosnąć nowy, ale Seboradin nie ma takiego działania. Proponuję cierpliwe zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
Właśnie próbuje uświadomić, że to wcale nie musi być związne z zadną pora roku, czy czymś takim... :) Jeśli komuś wypadają długo i na prawdę dużo :( RADZĘ IŚĆ DO LEKARZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem..
" Wypadanie włosów, łysienie, łupież Człowiekowi wypadają włosy całe życie. Jednak łysienie zaczyna się w momencie, gdy rośnie ich mniej niż wypada. Często jest tak, że cebulki włosowe słabną lecz nie umierają, i można je zregenerować. Jeśli cebulki są martwe - niestety pozostaje tylko przeszczep. Ale jeśli cebulki nie są martwe, możesz odzyskać przynajmniej część swoich włosów! Warto abyś zrozumiał dlaczego łysiejesz. Masz przede wszystkim ogromny niedobór minerałów. Ponadto problem z ukrwieniem skóry głowy, która jest cienka, i zawiera stosunkowo mało naczyń krwionośnych. Jeśli żyjesz w stresie, masz złe ukrwienie, objawia się to właśnie na głowie. Organizm, mając do dyspozycji niewiele zasobów, gospodaruje tak, aby zaopatrzone były organy ważniejsze niż włosy. Ponadto: wątroba ma ogromny związek z włosami. Ten filtr i fabryka chemiczna, jeśli jest przeciążona, także objawia się to łysieniem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
mi nie wypadaj garsciami:)dziewczyny nic z tych rzeczy!!po prostu sie martwie bo zaczely wypadac wiecej niz do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
No to trochę mnie wpuśiłaś w maliny :( Zwłaszcza podpisując się "załamana" - troche dystansu! :P Ale może komuś się przyda to co napisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na ja-
przepraszam:) jakby mi wypadaly garsciami to bym byla lysa;)bo i tak mam cieniutkie wloski dlatego sie martwie:) jakby byly grube to bym sie nie niepokoila a tak to...sama rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
Spoczko :) Zartowałam trochę. Ale co do gęstości... To wcale nie jest tak, że jak się ma dużo to się nie przejmuje :( Wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......K........
MI OD DAWNA WYPADAJĄ BARDZO WŁOSY I CIAGLE GDZIES JE ZNAJDUJE A NA UBRANIU TO MASAKRA .. LYKAM SOBIE SKRZYP Z WITAMINAMI TROCHE POMOGLO ALE NIE CALKOWICIE ...TEZ NIE WIEM CO ROBIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na ja-------
fajnie ze sie nie gniewasz:) podejrzewam ze ma to zwiazek z pora roku,moja kolezanka tez tak ma.Wspominalam ze wiosna tez tak mialam i samo przeszlo a na wakacje po prostu bardzo malo mi wlosow wypadalo,a teraz jesien wiec organizm moze sie reguluje:) chyba te co wypadly odrosna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na ja-------
fajnie ze sie nie gniewasz:) podejrzewam ze ma to zwiazek z pora roku,moja kolezanka tez tak ma.Wspominalam ze wiosna tez tak mialam i samo przeszlo a na wakacje po prostu bardzo malo mi wlosow wypadalo,a teraz jesien wiec organizm moze sie reguluje:) chyba te co wypadly odrosna...;) a Tobie nie wypadaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
kurcze;)2 razy poszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja
Zrobię taką małą wyliczankę, bo już długi czas walczę z wypadaniem i co nieco poczytałam i poszukałam to wy nie będziecie musiały :) Specyfiki na włosy polecane przez osoby, którym wypadały włosy: --> Seboradin NIger Lotion, ampułki --> Neril Garnier szampon i tonik (w aptekach) --> Odżywka Treatment Wax (apteka) --> Dermena - szampony i odżywki --> Vichy (specjalna seria, ale cena wysoka, a powyższe ponoć równie skuteczne) --> Radical, specjalna seria na włosy - szampon, tabletki, ampułki -->olej rycynowy na włosy Przy wypadaniu włosów nie radzę wierzyć w reklamowane szampony dostępne w sklepach, tylko coś z apteki. Tabletki: --> Magnez (500mg), może być z potasem --> H-Pantoten (drogie, ale mają ponoć najlepszy skład) --> Humavit -->Merz-Special (ale drogie) --> Skrzypovita, Skrzyp polny... rożne odmiany -->Silica -->Vitapil -->Revalid (dosyć drogi, ma odpowiedniki) Badania: -->morfologia -->poziom żelaza i magnezu -->poziom hormonów tarczycy -->poziom hormonów odpowidających za łysienie typu żeńskiego lub męskiego --> stan skóry głowy :) Aha i nie odchudzać się! Nie denerować i nie chorować, bo to wszystko może powodować wypadanie włosków! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana****
bardzo Ci dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gali
Dziękuję wam bardzo za ten temat i wszystkie srodki zebrane do jednego!!!:):) wlasnie mam ten sam problem:( od jakiegos tygodnia zauwazylam zwiekszona ilosc wypadajacychwlosow:( a wlosy mam do pupy ladniutkie grube i geste, no moze raczej mialam...:( po pstatnim farbowaniu chyba jakos takzaczely wypadac:< mam nadzieje ze jesli bede od jutra stosowala i tabletki i odzywki zauwaze efekty, bardzo nie hcce stracic moich cennych wlosow!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza76
Jak sprawdzic stan skory glowy ja widze tylko skoropki male jakby lupiez i mam czasami takie pieczenie jak by ktos polal mi glowa goraca woda! Stosuje rozne kosmetyki Vichy szampon , Merc spezial tabletki od 3 miesiecy badanie testesteronu w normie witaminy tez w normie, a wlosy ida od trzech miesiecy garsciami Dermatolog nie jest mi wstanie pomoc wciaz nowe masci i to wszystko mozna sobie gdzies wsadzic! Czytalam ze mozna miec jakas bakterie w skorze glowy i ona moze dawac w kosc wlosom!Lub grzyb! Musze tez zrobic jeszcze analize wlosa wysyla sie je do laboratorium ! Znacie moze jakas maseczke na przesuszone wlosy ale domowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tez mam ten bol,tylko ze u mnie jest tak,ze kiedy mam suche to wlos mi z glowy nie spadnie,a przy myciu cos strasznego....a robie to naprawde delikatnie,pozniej odzywka po ktorej super sie rozczesuja a tu i tak na grzebyku tyleeee....włosów,kiedys tak nie mialam,jeszcez troche i nic mi na glowie nie zostanie.Koncze brac skrzypowite ale nie widze efektów,teraz kupilam nafte no i zobaczymy,mam nadzieje ze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimusia
Mi też bardzo ostatnio wypadają włosy. Zawsze miały tendencję do wypadania jesienią, ale w tym roku to prawdziwa masakra. Myslę ze moze to być spowodowane tym, że ostatnio miałam wiele stresów i trochę schudłam. Stosowałam już odżywkę Wax, Seboradin - lotion, maseczkę z żółtka, olejku rycynowego, cytryny, wit Ai E, przeróżnych szamponów, ale nic nie pomaga. Brałam też skrzyp oraz merz special, ale po tych witaminach tylko się tyje :(. Parę dni temu kupiłam w salonie fryzjerskim serum do włosów z Welli, drogie niestety - 110 zł. Podobno stosują to ludzie po operacjach i chemioterapii i daje swietne efekty. Niestety jest to produkt przeznaczony dla salonów fryzjerskich i ciężko go dostać, ja kupiłam tak po znajomości. Zastosowałam dopiero dwa razy, ale wydaje mi się ze już widzę pewne efekty. Zobaczę jak bedzie po dłuższym stosowaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×