Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiulaaa

jaka strone macie ustawioną na stronę startową???

Polecane posty

Gość ksiulaaa

jaka strone macie ustawiona na strone startową????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google...................
a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleks
ja mam wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZELINKA
KAFETERIĘ of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja wlasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest ta strona startowa i jak to ustawić? czy to jest tapeta na pulpicie i jak komputer startuje to sie to załancza?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
oo jestes monkey brain :) on sie zgrywa nie wierzcie mu jest z zawodu czy wyksztalcenia informatykiem jak sam mowil i pomoze mi z kompem pozniej ale sie zgrywasz monkey :) licze ze mi napiszesz potem co i jak bo mowiliscie z WHILE i barnaba ze to nic takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhy
tak, to wlasnie to!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhy
monkey brainie, przeciez dobrze mowisz...strona startowa to jest wlansie tapeta :classic_cool:...ja mam np strone startową z jaguarem ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
widocznie to inny monkey brain wczesniej mowil ze jest informatykiem i ze fachowcy sie nie znaja moi a on wie co jest grane i nie czai jak moglem nie dac sobie rady z kompem . moze masz podobny nick sorry :) ja czekam na tamtego monkey ktory jest informatykiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agooola
a moja strona startowa to onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rolnikiem, a nie informatykiem. moge pisać na internetach tylko w nocy kiedy trzoda oporządzona.:-0 jak to inny monkey brain??? ja myslałem że jak sobie zastrzege nicka to nikt sie nie podszyje.:-0 ps. ja tez mam kotka, a właściwie kotki na komputerze ustawione. chciałbym zmienić i dać fotke swojego ursusa c-330, ale nie wiem jak to sie robi.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
obiecal mi monkey brain ze pomoze i while i barnaba wielki bo dla nich to pikus wiec mam nadzieje ze nie klamali ze znaja sie na kompach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhy
monkey brainie, spokojnie, moze spytaj sie taty albo kolegi...moze oni będa wiedzili...a jak juz sie dowiesz to na stronie statowej bedziesz mogl miec wszystko-od Twojego ursusa c-30 po słonika...glowka do gory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
chcialbym dodac, ze czasem wydlubuje sobie chleb z uszu i smaruje nim chleb, bo mysle, ze to gęsi smalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
nie nabijaj sie z monkey brioana w koncuy on jest informatykiem i dla nigo instalacja xp to pikus tak samo jak dla barnaby . wiec ustawienie tapety to nie problem dla,nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
chcialbym dodac, ze czasami wydlubuje sobie miód z uszu, a potem smaruję nim chleb, bo myslę, że to gęsi smalec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
nie wazne co robie bo monkey brain jako chyba jedyny informatyk na kafe chce pomoc komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja startowka to
YAHOO.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha.....
nie wyrabiam.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
pachnę peruwianskimi rodzynkami i kleszczem, ktory zanieździł sie w skorze bawoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
ale to i tak nie zmienia postaci rzeczy ze monkey brain zadeklarowal sie ze jest informatykiem na innym topiku i ze moj problem t dla niego maly pikus to samo dotyczy while i barnaby wielkiego tylko oni nie wiem czy sa informatykami bo nie mowili tak jak monkey brain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehz
ostatnio probowalem sobie wsadzć 5 piłeczek ping-pongowych do buzi, ale niestety zmiesciły sie tylko 4 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×