Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxfactorka

Max Factor CREME PUFF .. jaki jest i jaki kolor...?

Polecane posty

Gość maxfactorka

Czytałam wiele poclebnych opinii na temat creme puff :) chciałabym sobie go zamowic ale jaki kolor nie podchodzi pod róż?? Mam średnią karnacje i okropnością są te pudty i podkłady podchodzące pod róż :o podobno nr. 41 jest właśnie brązowy ale nie ciemny, opalony ale jak go zobaczylam na stronie z odcieniami wyglada przy innych na różowo ?? DORADŹCIEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od dawna kupuję MF Creme Puff, mam numer 42, czyli \'Deep Beige\' jestem bardzo zadowolona a nie możesz zobaczyć sobie w sklepie ich odcieni i dobrać sobie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm
najlepiej ku transparenty lub meddium beige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxfactorka
No właśnie nie mam możliwości sprawdzenia kolorków :( mieszkam w małym miastku i nie ma u mnie tego pudru :( czy ten deep beige lub medium beige nie podchodzą pod rózowy?? to jest najwazniejsze zeby byl w odcieniu brązowym a nie różu. Ma ktoś może odc 41? jaki jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxfactorka
czyli transparentny odpada. Ma ktoś nr.41? jaki jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten puder
kryje? mam duzo plam na twarzy po wyciskaniu pryszczy :( dobry podkład to moja konieczność. Czy creme puff tez krje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest to trafiony zakup, akurat ten kolor, który mam jest idealny dla mnie. Kryje dobrze, jestem zadowolona, czasem kładę wcześniej podkład, a nim tylko wykanczam makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxfactorka
Dzięki Blond Wamp :) pytam bo na stronie z odcieniami wygląda rożowo :o napisz prosze czy będzie odpowiedni do średniej karnacji takiej oliwkowej (schodzi juz opalenizna więc ni to opalona jestem ale jeszcze nie blada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie chcę nabyć MF cream Puff\'a :) i też szukam odpowiedniego koloru tzn. podobnie jak maxfactorka brązowego. Dziewczyny który numer będzie odpowiedni dla cery o kolorze zbliżonym do Anny Przybylskiej? Mam nadzieję, że pomożecie :D bo również nie mam gdzie sprawdzić odcieni a chciałabym go kupić na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk jedzodziec
JA właśnie mam tak, że dobrze mi w tych lekko różowych. JAk kupowałam Puffa, trudno mi było dobrać, miom zdaniem różowawy jest tylko odcień 55, candle glow, który mam, pozostałe raczej nie miały nic z różu. jestem zadowolona, ładne wykończenie makijażu, a czasem wystarcza nawet bez podkładu. I bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej go nakładać bez podkładu czy z? Ja mam cerę mieszaną ale szybko się przetłuszcza i świeci, szczególnie po odłożeniu tabletek :( mam nadzieje, że ten puderek da sobie radę do rana na weselu :)Tylko niech ktoś doradzi z tym kolorem, tak jak pisałam mam kolor cery podobny do Anny Przybylskiej czyli taki brąz nie ciemny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorek to sredni bez, stosunkowo ciemny, poza tym cienka warstwa tego pudru nie zmienia diametralnie koloru skory, a jedynie ją matuje. Myślę, ze powinien być odpowiedni. Nie znajdziecie w szeregach Creme Puff takiego samego koloru jak ma puder brazujacy tej samej firmy- Terra Meditterranea-golden czy bronze. Mam te pudry i wiem, co mowie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej info
tez chce MF :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
A czy będzie odpowiedni dla cery która szybko sie przetłuszcza i świeci ?? :( mam jej serdecznie dość może ten puder by mi pomogł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a22
niestety ja mam tlusta skore i ten puder wogole mi jej nie matuje.Tzn na poczatku tak na godzinke zmatowi ale tylko na godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
a czy "zwarza" sie na twarzy? za niedługo ide na wesele i zastanawiam sie czy wytrzyma całonocne hulańce :) Szkoda ze nie matuje na dlugo... na probe wezme sobie transparentny chociaz opalona jeszcze jestem ale podobno jes dosyc ciemny jak myslicie? JAK GO LEPIEJ NAKŁADAĆ SAM CZY NA PODKŁAD?? JAKA JEST RÓŻNICA (trwałość, krycie...) dodam ze kupilam sobie jeszcze baze pod podklad Lumene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa i czym go nakładać
pędzlem czy gąbką? no i jaka jest roznica na mokro a na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
noo odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk jedzodziec
Na wesele po prostu weź go sobie do torebki i popraw od czasu do czasu w toalecie. A propos toalety - najlepiejlikwidują świecenie ręczniki do rąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk jedzodziec
Moim zdaniem na podkład jednak lepiej, zwłaszcza na imprezę, tlko trzeba uważać, żeby za dużo nie nałożyć. W opakowaniu jest gąbeczka, można też nakładać pędzlem jak ktoś tak woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
ja sie właśnie obawiam takiego wycierania chusteczkami bądź recznikami papierowymi bo zwykle mam wrazenie ze na buzi jest tłusta warstwa na niej puder i jak to porusze taka chusteczką to jakbym zmywała te warstwe podkładu i tłuszczu no i zostaje jasniejsza plama uwidaczniajaca moje blizny itd. przypudrowac tego miejsca nie moge bo sie odrozni i musze zmyc całośc i nałoży na nowo - dopiero wtedy czuje sie świezo i wiem ze nie mam plam i nierównych poprawek... ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
no bo po co ja sie tak wyciskam codzinnie no po co??!! :( wtedy nie musiałabym sie martwic o podklady, pudry...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tylko ja mam taki problem
i pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dwa kolory transparentny, ktory wcale nie byl transparentny - byl za ciemny i drugi (nie pamietam jaki) ktory na mojej twarzy nabieral marchewkowej barwy do tego bardzo bylo go widac na mojej twarzy (nakladalam na podklad, sam nie kryl wystarczajaco) kompletnie nie nadaje sie do poprawek zrazilam sie i nie polecam, chociaz wiem ze wiele osob jest b. zadowolonych ps. w galerii centrum jest wiecej odcieni niz np. w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta cera
Cukierku dzieki :* juz sama nie wiem czy warto go kupic :/ skoro na twarzy przybiera inny odcien to jak go kupic zeby byl odpowiedni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..od jakiegos czasu uzywam tylko tego pudru i uwazam ze jest naprawde dobry..mam jasna cere wiec wybralam numer 81 czyli TRULY FAIR i ten odcien jest naprawde odpowiedni do mojej tak jak wspomnialam jasnej a nawet bardzo jasnej cery..a sam puder fajniutki bo przede wszytskim na dlugo matuje i nie wysusza skory.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×