Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miska_a

Rocznik 1982 ----- teraz czas na nas, zapraszam!

Polecane posty

Byl rocznik 1980, byl 1981 i 1983, a 1982 gdzie???? Czas na nas! Podzielmy sie wzajemnie czastkami naszego zycia, co robimy, co osiagnelismy, co planujemy, co nam nie wyszlo??? Moze juz mamy jakies rady dla siebie... Ja jestem ze stycznia, skonczylam jedno z lepszych LO w Wawie. Potem nie dostalam sie na ukochane dziennikarstwo, wiec zaczelam pracowac jako recpecjonistka. W miedzy czasie dostalam sie na zaoczne stosunki miedzynarodowe na UW. Lada dzien zmieniam prace na bardziej rozwijajaca. Od roku mam kochanego misia. Mozna by powiedziec, ze w sumie jestem szczesliwa, ale jednak praca i nauka jednoczesnie, to meczy... W dodatku nadal jestem na drodze poszukiwania celu w zyciu. Do tej pory myslalam, ze to co chce robic, to dziennikarstwo. Dzis juz taka pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią że w 1982 był wyż demograficzny :) Cóz o mnie - studiuję Filologię polską - moja najwieksza miłość i własnie postanowiłam sobie przedłużyć to studiowanie i powtórzyc rok :( Z czego wcale sie nie cieszę, ale jakoś to będzie , byle do wiosny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1982_rocznik
no to i ja się dołączę. nie mam pracy, studia w tym roku skończyłam, jestem mgr inż., kochanego misia mam od lat 5 (poznaliśmy się na studiach-jedna ławka), zamierzam kontynuować naukę na podyplomówkach-ogólnie jestem na rozstaju dróg życiowych, tez szukam celu w życiu, nie wiem co ze sobą zrobić....hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byl rocznik 1983?hmm jakos nie zauwazylam takiego topicu!!!!!!Bo ja jestem 1983 rocznik i dlatego pytam sie o to!ciumaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestescie juz na tym etapie, kiedy mysli sie o zakladaniu rodzin??? bo wiele z moich kolezanek, a nawety i kolegow juz stanelo na slubnym kobiercu i to z wlasnej woli, a nie jakiegokolwiek musu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 1982
ja jestem z lutego-jestem na ostanim roku studiow,mojego misia znam 4 lata-poznalam go na studiach-nie jestesmy na tym samym kierunku(nasze wydzialy sa w jednym budynku i....tak jakos;)7.12.04 mi sie oswiadczyl-w nastepnym roku po obronach prac mgr planujemy wesele.a co do tego jak wyglada moje zycie-chyba jak u wszystkich-czasem jest zle czasem fajniutko. pozdrawiam urodzonych w 1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................*******
to sie towarzystwo rozpisalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
ja jestem z wrzesnia, 20 :) niedlugo urodzinki coz nie studiuje bo nie mam kasy, a na dzienne nie dostalam sie pracuje jako asystentka handlowa w malej firmie. czekam na milosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 1982
No nareszcie topik o 1982 ;) ja jestem z marca, w przyszlym roku koncze studia, chemie, na uniwersytecie; mieszkam razem ze swoim facetem, o zalozeniu rodziny jak na razie nie mysle, ale pewnie niedlugo zaczne ;) Pozdrawiam wsztskich z 1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis_miski_a
81 i tak lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat polny
ja też jestem ten rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos nas malo z tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mrowka
Ja też rocznik 82 tez studiuję filologię polską (Wrocław) i też powtarzam w tej chwili... nie mam planów życiowych, chociaż chciałabym, ale mój chłopak jest za młody ( 2 lata młodszy) i nie mam jeszcze celu w życiu, raptem kilka zawodów i kilka stanowisk pracy, na których sama siebie wyobrażam pracuję w firmie internetowej ale wcale sie na tym nie zanm, wiec ściemniam jużod pół roku:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki
witam ja z marca, psychologia na uj, wczesniej niewypalone studia, niewypalony związek w tym roku mam zamiar zrobic cos ekstra, a cel! juz mam, na szczescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) jestem z lipca 82. Studiuje na Politechnice Gdanskiej ekonomie i finanse,pracuje,mam chloapka od ponad 2 lat,kocham go nad zycie :) ❤️ i teraz mam na glowie 2 egz. poprawkowe :O pozdrawiam i jutro moze cos napisze o ile temat nie zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołącze się bo i ja przyszłam na świat w 1982 roku. Już od 4 lat mieszkam poza domem, ponieważ zaraz po maturze wyjechałam do Wujków do innego miasta. Od półtorej roku mieszkam sama. W czerwcu obroniłam sie (licencjat) a od lutego ide na magisterke. Pracuje w dużym przedsiębiorstwie i UWIELBIAM swoją prace, a że zarabiam nie najgorzej to pozwalam sobie na przyjemne życie.Jestem sama niestety ale z optymizmem patrze w przyszłość i wierze,że spotkam tego jedynego i to mnie dopełni. Pozdrawiam wszystkie dwudziestotrzyletnie babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki
mało nas... a szkoda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya- jestem z marca 82, jesyem na 5 roku dziennikarstwa na UW w przyszłym roku bronie mgr:) Wyszłam za mąż w czerwcu tego roku i jestem szczęśliwą mężatką, dzieci jeszcze nie planujemy bo ja chcę skończyć studia. Studiuje zaocznie i niestety nie mam pracy co mnie troche unieszczęśliwia ale nie aż w takim stopniu żeby popadać w depresje. Rocznik 82...no cóż jesteśmy na progu dorosłości, kończymy studia, zakładamy rodziny, usamodzielniamy się..a równocześnie jesteśmy młodzi:) Tylko, że czas szybko leci niestety:) Pozdrawiam rówiesników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh... nareszcie moj rocznik :) Witajcie wszyscy! :):):) Osobiscie mieszkam juz czwarty rok za granica, tak, w Paryzu :) Przeszlam przez 2 kierunki z 2 przeciwnych dziedzin wiedzy, ktore okazaly sie niewypalami, obecnie jestem na 3 roku ekonomii na Sorbonie :). Pracuje sobie to tu to tam, ostatnio byl butik w strefie wolnoclowej na lotnisku Roissy :-D teraz szukam czegos na pol etatu. W kwietniu moj ukochany oswiadczyl mi sie, ale do zareczyn nie doszlo z mojej inicjatywy, jako ze nie czuje sie gotowa na tak powazny krok :) Pozdrawiam nasz kochany rocznik :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×