Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martita21

Cienie pod oczami. Jak sie ich pozbyc?????

Polecane posty

Gość Martita21

Moim odwiecznym problemem sa siniaki pod oczami, ktorych nie wiem jak mam sie pozbyc, nawet jesli dlugo sypiam mam je:( jedynie w okresie letnim kiedy to jestem opalona nie widac ich a co z pozostalymi miesiacami???? Czy sa jakies kremy, kosmetyki likwidujace?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgghje
niestety taka juz twoja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita21
Dzieki za pocieszenie:P mysle ze jadnak sa jakies kosmetyki matyjace, ja uzywam pudru pod oczy i troszke to matuje ale..... no wlasnie to ale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .magda.
Witaj:) Ja również zawsze mam cienie. Mi pomaga krem pod oczy. Teraz mam z Avonu a słyszałam, że dobry jest ze świetlikiem (flos-lek czy jakoś tak:) ). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamkrem z ziaji
pod oczy z lawatkiem lub ze swietlikiem-koszt ok 4,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamkrem z ziaji
z blawatkiem tam mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłady z rumianku lub świetlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa
jak walczyc z cieniami jak maskowac? czym? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
ja pod oczy nakaldam dermacol jasny odcien........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa
kukuruku a gdzie go mozna kupic i za ile???jaki to odcien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata79
ja mam cienie od zawsze aktualnie wygladam rano jak wampir, bo jestem blada i te cienie cholerne, ale za to mam inne atuty:). Bardzo dobre korektory ma loreal sprobuj touche magique lub visible lft. Ja obecnie uzywam 2 naraz mieszam je ze soba, bo 1 mam b. jasny a 2 za ciemny. Ja w maskowaniu tego defektu jestem juz mistrzynia i po prostu sie przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.D.I. 19
siemanko Martita :) Ja też mam ten problem i również krem Ziaji polecam, mi pomógł no ale niestety nie zlikwidował tych cieni całkiem, nadal musze sie korektorowac, ale jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominica_na
a co z okladami z czarnej herbaty? juz zapomnieliscie o naturalnych metodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maść na hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropi
tez slyszalam o tej masci na hemoroidy. Moj problem z tymi cieniami to zenua Mam go od zawsze i tez uzywam korektorów roznych roznistych. Ale ja ucze sie po nocach zarywam je wiec napewno od tego te podkowy. Walcze z tym mam obecnie krem z Rocher'a moze pomoze oby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pdkowa
tez słyszałam o tej masci na hemoridy- a jaka? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukutuku
dermacol mozna kupic w niektorych mniejszych sklepikach z kosmetykami ja mam odcien211 kosztuje niecale10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaa
tez mam cienie...od zawsze... ..i uwierz mi, ze kremy typu Floslek, czy Ziaja pod oczy nic nie pomaga...jesli masz je od urodzenia, to zaden krem ci nie pomoze...trzeba zainwestowac w dobry podklad i korektor.... ...ja mam podklad Perfect Face....BAAAAAAAAAAARDZO dobry i BAAAAAAAAAAARDZOO wydajny...i warty swojej ceny...(ok. 100 zl) uzywam razem z moja siostra codziennie...i mamy juz go od ok.1,5 roku...(najlepszy z baza pod podklad, bo ma konzystencje bardzo sucha) POLECAMMMMMMMM....ladniezakrywa cienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa
agato jakej firmy ten podład? ja na cienie pod oczami uzywam korektora rozswietlajacego loreal -niezły! a wybredna jestesm. co do ziaji to nie wiem jak ludziom rozjasniaja cienie te kremy ...placebo chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaa
jesli chodzi o firme, to nie jest to jakas znana firma...w tej chwili nie jestem w stanie sobie tego przypomniec (siostra zabrala go ze soba)...napewno jak sobie przypomne to napisze... ...i naprawde polecam...chyba najlepszy podklad, jaki stosowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa
no to bede czekac na odzew;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
a wiec: COVERDERM - PERFECT FACE...30 ml. Hypoalergic...jakies filtry ma... no...:) i jak mowilam wczesniej, najlepiej uzywac go z jakas baza, bo jest bardzo gesty :) wlasnie wczoraj rozmawialam z siostra, ze jeszcze conajmniej na pol roku powinien starczyc :P polecam, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no n o
retusz a moze i korektor super a pewnie i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaa
nie wiem kto to, ale napewno jest poprawiana komputerowo... choc mozliwe, ze poprostu nie ma cieni (wkoncu wiekszosc ich nie ma) i lekki makijaz zaslonil wszelakie niedoskonalosci... nie ma co sie wzorowac na takich ludziach....trzeba byc soba i zaakceptowac swoje piekno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×