Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martita21

Cienie pod oczami. Jak sie ich pozbyc?????

Polecane posty

Gość dochodze do wnosku
ze cienie mozna tylko! maskowac korektorami albo zrobic sobie plastyke oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaa
no niestety....straszne, ale prawdziwe :/ (nie martw sie...gdybys mnie dzis zobaczyla, to bys sie przestraszyla...:/ ) coz poradzic....zyc dalej :) i pokochac swoje cienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaa
no zawsze latwiej powiedziec, niz zrobic... sama mam podkrazone oczy, wiec wiem co czujesz... kiedys sie tym dolowalam, ale teraz wiem, ze to niczego nie zmieni i nie warto sobie przez to psuc dnia :) takze glowa do gory i inwestujemy w korektory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korektory juz dosyc ich mam...u mnie te cienie to są rodzinne a dodatkowo wydaje mi sie ze je pogłebia ciemna karnacja a jakich korektorów uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam
loreal rozjasniajacy - nawet spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM COS....
...co mi pomoglo!!!!!!!!!!! Krem pod oczy firmy SORAYA z serii "Zlocista pielegnacja", rozswietlajaco-lagodzacy z drobinkami zlota. Moim zdaniem rewelacja! Uzywalam wczesniej sztyftu likwidujacego obrzeki i cienie pod oczami z VICHY (OLIGO 25)-tez calkiem dobry, ale jest znaczaca roznica w cenie pomiedzy tymi dwoma kosmetykami(pierwszy ok.10zl, natomiast drugi-jakies 70 zl). Ponadto rowniez uzywam korektora pod oczy-polecam z firmy ORIFLAME, RIMMEL, MAYBELLINE. Zycze powodzenia w walce z cieniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten oligo Vichy
bardziej pomogół - ja uzywałam soray z tej serii i NIC. Podejrzewam ze niektóre z cieniami maja je baardzo małe lub wogóle nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaa
ehh...no nie wiem... ja narazie uzywam swietnego podkladu, ktory b. dobrze zakrywa cienie i wszelkie niedoskonalosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kercze dziewczyny
przeciez cienie pod oczami to znak ze z watroba cos nie tak.Zamiast sie zastanowic nad swoimi zdrowiem to wydajecie kupe forsy na jakies korektory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziendoberek
oj mała twa wiedza, cienie bywaja dziedzicze i jesli sa od "zawsze" to znaczy ze mamy je w spadku -cienie to nie tylko "watroba" ale takze "nerwy" "pasozyty" i nerki - wiec pewnie warto sie przebadac jesli cienie pojawiły sie niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziendoberek
ta odp była do "kercze dziewczyny" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaa
Dziendoberek ma racje... ...ja mam cienie po moim ojcu..od zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez mam cienie od zawsze-po mamie.I jej mama czyli moja babcia równiez je ma I nic nie pomaga Próbuje sie wysypiac, próbuje intensywnie wietrzyć pokój, dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu ale to sprawia ze są tylko troche mniej widoczne.Ale są nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaaaaaa
dokladnie :/ juz chyba probowalam wszystkich sposobow, ale nic nie pomaga.... coz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczak44
Przeczytałem dziś,że : "Cienie pod oczami to problem, który dotyka wiele osób. Cienie są efektem gromadzenia się hemosyderyny w cienkiej skórze pod oczami. U niektórych osób cienie są bardzo widoczne, wyglądają nieestetycznie i niekorzystnie wpływają na wygląd i wyraz twarzy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cenkaa
trudno ja ma po babci i bede je miec do konca zycia, na operacje mnie nie stac, za to maskowanie korektorami mam "w paluszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciami
a ja nie mialam po kim odziedziczyc.... a mam je odkakd pamietam...i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×