Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

W planach mam spacer po forum kulinarnym.........musze jakos ulagodzic brata(wiesz jak to jest......przez zoladek do ❤️;)), skoro tak narozrabiales wczoraj z ta kaczyszka😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i imprezke diabli wzieli........rexone maciej rozgrzewa , dreamm sie obrazil........ide poszukac moich szczesliwych skarpetek :(, moze pozycze jakiegos misia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jasna dupa wyglądam jakbym się zderzył z kosiarką :-0 Gdzie była MOJA fryzjerka jak się poszedłem obcinać 😠 i teraz wyglądam jak &&*$%^@$%&&@#$% 😡 Dobrze że mi szybko włosy rosną :-0 Dreamm nie mów mamie bo mnie do domu nie wpuści :-0 imprezka mnie ominęła ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wlasnie ,ze nie bylo imprezki :( nawet kupilem sobie bokserki a tu klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem sie pochwalic slodkiej ze mam bokserki w kwiatki ,ale nawet niezobaczyla mnie w nich :( 😭 dzisiaj chyba oddam w sklepie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem pokazac swoje nowki (kwiatki stokrotki ) bokserki i nic nie wyszlo :( pani w sklepie tez sie podobaly i powiedziala ,ze tez takie kupi dla swoje wnuczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani w sklepie doradzila mi zeby w kwiatki :) ja chcialem w motylki albo slonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadasz w slonie. ok zaraz mi sie przyponiala sytuacja jak zona do meza mowi: - co mi kochanie dzisiaj kupiles ? maz : -kochanie kupilem slonia zona: - slonia !? maz : - tak, wyjmuje kieszenie puste na zewnatrz ze spodni i mowi : - a trabe sama sobie wyciagnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dream 🖐️ juz wstales 💤 jestes rannym ptaszkiem (kaczorkiem) slodka jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja tu już byłem zameldowany po 8-smej :-0 dreamm, jak zwykle-lekkoduch :-D no jest :classic_cool: i co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dremm
slodka ;) a ja dzisiaj nie dostalem jeszcze 👄 jak to sie stało ? prosze mi wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×