Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

ja za tobą caaaaały dzionek strasznie tęskniłem, o weekendzie nie wspomnę a ty się mnie znowu z dreammem umawiasz na jakies wodne ekscesy ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream nie podrywaj mi dziewczny cholera drugi raz juz nie bede oddawal chemii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka mam juz chemie :) powiedz ,co lubisz gel czy mleczko ? czy cos inne np. gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream*..........Tygrysku 👄;) dreamm..........tyle Cie nie było to chyba masz i gel i mleczko.......zreszta wg mnie maja one rozne zastosowania, wiec oba moga sie przydac ;) Gin.......nie przez 8 dni jestem jeszcze niepijaca :o Bruce........witaj obronco ucisnionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka!!!! a czemu ja nie dostaje caluskow ,cooooooo? a ja sie tak staram , kupilem chemie na \"kreche \" zocha mi sprzedala, chciala jeszcze cos ,ale sie nie zgodzilem :) a tu qrka wodna dajesz calusy dla moje brata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) ale ja tez musze dostawac dla rownowagi emocjonalnej :P ja czesto za brata musze zbierac . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka jestem ciekawy na ile jeszcze topikach pisze ?:( i czy dzisiaj ne bede musial sam wykorzystac ta chemie na sobie :( 😭 dlaczegoooo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodziutka moja ty kochana dziewczynko 👄 ty jestes bardzo madra i fajna dziewczynka ..serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×