Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

ja poprosze campari, z lodem , limonka i sokiem grejpfrutowym:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 moje dziewczyny na razie piejmy - co kto chce ? mamy szampańskoje i kawier, martini, wódkę, browara, wino i łiskacza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka lwico na tym forum kameralnie to nie nada ;-) Mnie tam odpowiada takie stadko i król lew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poproszę w takim towarzystwie o kawę, to wyjdę na wieśniaka? ;) Rozbudzić sie od rana nie mogę :( Najchętniej jednak ten trójkat bym wzięła :P:P:P Tylko co w takim trójkącie można wypić ;) :P[ zaraz mnie zjedzie Racjonalista :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastasiu łap browara - uważaj na łapki bo z lodówki słodka a na rozgrzewkę łiskacza, szczęśliwe skarpety i moje ramiona - może być ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ty uwazaj na trójkąty z Romanem bo potem wszystko ginie - one są bermudzkie :-P masz tu kawusię z Bailaisem żeby nie było że bez promili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka to trza było mówić że grzańca ;-) się robi ... słodka a w jakiej kolejności byś chciała ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam , pynia drinuś . Jeszcze jakby mnie tak ktoś pomasował, tobym była w siódmym niebie:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream, ale w trójkącie nie będę przecież sama z Romanem :P Może się zdarzyć, że to własnie Roman zniknie.... a wtedy... zostaniemy sami :P + skarpety Słodkiej :P:P:P Dzięki za kawę - od razu mi lepiej, wręcz zaliczyłam lekką tachykardię - ale oboje dobrze wiemy...że to nie zasługa kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam slodka:) likierek jest dla cnotliwych panienek:) takich co raczki w malzyk a buzke w ciup... dream-grzaniec:) tak-to jest to czego mi potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka - likierek i bita śmietana ;-) puks masaż hmmmmm ? koteczka - no ja mam nadzieję że to nie od kawy ... tylko ja tak obezwładniająco działam i mój la coste ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kotka druga lwica same felis :-0 mam nadzieję że bez pazurków będize ... ;-) Natka z likierem to można takie rzeczy robic że ho ho - nikoniecznie z kieliszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×