Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

witajcie spiochy i co odgadliście co robiłam :P powiem tylko tyle że to było bardzo bardzo ekscytujace ...niesamowite....po prostu swiat oszalał... :D:D:D pozdrawiam serdecznie z usmiechem od ucha do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 rexona to brzmi baaardzo intrygująco- jak to gdzie się podziewam - kontroluję was jak zwykle. Incognito ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tancritan
baaaardzo ;-) Czy wy nie macie życia towarzyskiego że w SOBOTĘ WIECZÓR siedzicie przed kompem do północy ???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i jeszcze se nicka pomyliłem - ten orange wyżej to ja. :-0 Muszę przestać wymyślać dzikie nicki bo się zagubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dzieeeen dobry 🖐️ rexona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi słodka - nie podoba ci sie mój nowy image ? ;-) dreamm jak ci się podoba pikczer ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
nie bede jadl teraz przez tydzien czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamm zdradź mi jedno - jak to jest że ty i Roman pojawiacie się zawsze w tym samym momencie hmmm ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - skoro nie jesteście towarzyscy to ja idę spożyć (jak to się pisze ? :-0 ) obiad i następnie spadam na towarzyską kawę do sąsiadki połączoną z ogladaniem jakieś komedi :-0, Wolałbym oglądać sasiadkę :-P Do jutra - jutro ja nie będę towarzyski bo mi została robota z piątku i będzie dzień do zajeb**nia znów. Ech takie życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
aaa o tym to nic nie wiem :( i nie znam romana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
a ty teraz to przy jakim nicku zostajesz ? bo juz nie lapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostanę czasem przy *dreamie* ale jak będe pod tym to też jestem ja - i jeszcze pod paroma innymi - jak zdecyduję się wam je zdradzić to dam znać :-P aaaa i jeszcze orange Legion ;-) to też ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
pol tego forum to chyba tylko MY :( ja tez kilka mam ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa dream wiem - szczególne upodobanie do męskich imion n`est-ce pas ? tak się już kiedyś zastanawiałem czy to forum to nie jest w sumie 15 osób z kilkoma czarnymi nickami i kilkunastoma orange. JKa czasem nawet post pod postem wpisuję i to z odmienną opinią :-D, ale jeszcze się nie kłóciłem sam ze sobą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
to juz cos :D ale dla pozorow tez trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
ty mi zawsze odbierzesz smak do jedzenia i zycia :( juz wicej nie bede otwieral twoich niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dreamm:) witaj Tecritan:) ja pisze pod jednym nickiem, a pomarańczowych nie uzywam:D Dreamm---> znalazles rexone?? Tecritan---> te fotki są beee:D jedynie piesio jest piekny:) pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie pyta o co chodzi :o Ja tu oczy wyplakuje bo *dream* \'a albo dreamm\'a nie widze a on/i sie zabawiaja......jestem....e, nie powiem Wam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slododka :) jak fajnie ,ze jstes :D jestem wykonczony przez te linki :( a mialem jechac na deser :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream jak możesz !!! miałeś taką ładną stopkę czytasz taką lirykę i wlejasz tu takie upiorne fotki???!!! Jak Ty możesz???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×