Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

a ja nie mogę być ????????????????????? nawet postaram się być słodziutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
ale jazda jest na tych topikach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
tananananaaa robie wpis nr 1000 huuuuurrrrrrrrrrrra no sam tam tez piszesz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
rexona 🌼 gdzie ty chodzisz ? i mnie tu samego zostawiasz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba patrzeć z czego się żyje rexona ;-) Nikt mi nie mówił że na niego poluje - bo bym ci ustąpił jak na dżentelmena przystało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podejrzenie że zabawia się incognito na innych topikach i to on robi ze mnie pośmiewisko ;-) ale to tylko moje podejrzenia - jeśli niesłuszne to przepraszam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dreamma to nic mnie nie zaskoczy, ale podejrzewam też tego cymbała z topiku o celulitisie - chyba go wkurzyłem ;-) ale z drugiej strony nie wiedomo tak samo - czy przypadkiem komitet wyborczy i dreamm to też nie jedna osoba-o boshe to jakaś paranoja :-0 ok. olewam temat i mam to w dupie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacritan--> spoko... wyluzuj:) dreamm chyba nie jest malolatem i z pelna odpowiedzialnoscia udziela sie na innych topikach:) jego sprawa:) a Twoj czarny podszywacz teraz na pewno gryzie pazury ze zlosci, ze nie udala mu sie prowokacja:D:D i dobrze mu tak:D posdrufka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no jestem :) wyczerpany , potrzebuje jakiejs pomocy ;) moze to byc nawet dziewczyna :) rexona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dream ja z ciebie niepocinam łacha :) mam kilka "ciekawych" topikow i tam daje upust swej venie tworczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka teraz wreszcie sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
sladka to moze teraz sami sobie posiedzimy i porozmawiamy tylko ty i ja ;) no i jakies 1 500 000 internautow :) ale moja propozycja w dalszym ciagu jest aktualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no tak pisza na sronie o2 ze tyle jest w sieci;) no ja daje jedna prpozycje ;) no to jak ? idziemy do mnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×