Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

Gość dreamm
moze chce nam pokazac tylko sie wstydzi troche swoich znajomych :P dream kiedy organizowales ten konkurs na Miss ? ( wagi/lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santana wyluzuj - co ma liryka do hardcora - ja wszechstronny jestem chłopak :-P - wzyciu trzeba wszystkiego doświadczyć obiecuję że nie będe więcej a ty słodka taka święta tez nie jesteś -potem muszę jakieś incognitki zabawiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cachareL Twojego wikarusia to już dawno wykreślilam z listy, zeby była jasność:P dream Słonko ja lubię wszystkie Twoje twarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no zaczyna sie cos dziac :) ja nie pisze ile twarzy mam bo sam zaraz sie pogubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do Ciebie było hihihihi do tego dream z gwiazdkami, chyba że to równiez Ty :P hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
cholera juz nie wiem z kim gadam !!!!!!!! :( dream o co tu chodzi ? slodka sie nam denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustalmy jedną rzecz: jakkolwiek nieprawdopodobne by to nie było ryży i ja TO NA PEWNO nie ta sama osoba ;-) aż sam się czasem dziwię ;-) Santana do kogo to było bo się pogubiłem całkiem - a potem się zastanawiacie dlaczego ja sobie nicka zmieniam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
kochanie dobrze trafilas :) potrzebujemy czwartego do pokera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream wiem doskonale, że on to nie Ty, to było do CIEBIE ożesz znowu mnie nabraleś z chararel i wiem kto hihihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
slodka je cie wszystkiego naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawna - nie - trafiłaś akurat na gorącą dyskusję i dlatego - ja się zaraz zajmę - czego się napijesz? Kawki, herbatki, soczku, wody ? ;-) Słodka żeby nie było ja tylko gościnny jestem ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
niepoprawna.. my wszystkich witamy bardzo serdecznie i zapraszamy !!! :) ciebie rowniez 🖐️ 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dream 1 sluchaj ale pozniej robimy zamianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
dream1 uciekl do sasiadow ale ja juz wszystko podaje , czujcie sie jak u siebie w domu :) rozbierajacie sie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawna - ok - kto mieczem wojuje od miecza ginie ;-) aluzja zrozumiana ;-) kawkę zapodaję - może być z lukrecją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamm
no sluchaj ja podalem z "dodatkami" zaraz dziewczyny sie wyluzuja")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez aj wcale nie wojowalam....ale fakt,zastanowilo mnie to dlaczego ludzie tak chetnie zmieniaja swoje \'twarze\', szczególnie po Twojej wypowiedzi, gdzie pisales , ze czasami wpisujesz sie pos pod postem z zupelnie odmiennymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wtedy to się wpisuję żeby temat rozkręcić ... z reguły to wszystkie moje twarze się popierają ;-) - nie jestem schizofrenikiem ;-) ale czasm po prostu nie chcę robić czegoś z nickiem dream - tak asekuracyjnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×