Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nanina

Miłość czy wady?

Polecane posty

Gość Nanina

Byłam z chłopakiem który bardzo mi sie podobał....no i on tez sie we mnie zabujał...ale zerwaliśmy ze sobą bo ciagle sie wkurzalismy na siebie...a teraz ja gko kocham on mnie...on chce żebyśmy dalej byli razem,....ale nie wiem co mam wybrać wady czy miłośc....też go kovcham!Poradziocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamara
bez sensu jest to co napisalas. do milosci jeszcze nie doroslas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
co ty nie powiesz??mam 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego sie wkurzaliscie na siebie??moze powinniscie pogadac wlasnie o tym co Was wkurza tak bardzo ze musieliscie zakonczyc znajomosc...zawsze mozna isc na jakies kompromisy a nie sie wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
Wszytsko co on robił denerwowało mnie...ale czuuje coś do niego...a jeżlei sie połączymy to potem nie chcem żeby robił sobie wielka nadzije bo mozemy spróbowac jeszcze raz no ale nie wiem....Poprostu on poszedł do pracy spóźnił sie 2godziny...nerwy...ja poszłam gdzies nie powiedziałam mu nerwy...nie zazdrosci tylko chcemy o sobie wszytsko wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie
irytacja o czymś świadczy...powinniście to wyjaśnic... jak mnie facet zaczyna irytować to go rzucam, chyba mam kłopoty z akceptacją niedoskonałosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam
jak sie chce i kocha mozna isc na rózne kompromisy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
Można...tylko jak ja chcem na kompromis on nie chce...jak on chce ja nie chce:P:P...dziwna z nas parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni
heh...dzieciarnia...ktos kiedys powiedzial,przewrotnie nieco,ze w ludziach kochamy wady...milosc sie zdewaluowala...hehe..."kocham go,ale..."...a nie pomimo?...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
Ja chcem być z nim a jednocześnie myśle czy wytrzymam nerwowo:D Jestem dziwakiem tak jak on tez zresztą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
ze masz 25 lat:P Pisze jak 15-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolina
no to se nie wierz mam 25latek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
25 lat a pozim przedszkolaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
Fajnie że poziom przedszkolaka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamara
Nanina......dalej podtrzymuje, ze do milosci nie doroslas. lata nie maja tu jakiegokolwiek znaczenia. masz sposob myslenia i wyrazania sie gorzej niz nastolatka. nie obrazajac nastolatek bo nastolatki moga byc calkiem rozsadne. mysle, ze nie chcesz byc sama i dlatego tak desperacko sie zachowujesz. w sumie po tym co piszesz to nawet na parke nie wygladacie. a jak sie chce z kim byc to sie jest i jak sie kocha to tez sie kocha a nie dokonuje analiz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanina
Moiże macie racje....A teraz szczerze wam powiem podałam sie za moja koleżanke...ja nie mam prtnera i nie chcem go meic....mam 17lat ona tez i poprostu ciagle gada co ja wam pisze...i ja jej mówie że wady to nie wszytsko a ona mówie ż e nie wie!!Sorka ze kłamałam teraz mówie praawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że mężczyzna powinien być jak rycerz. Dobry, szarmancki. Gotowy pomóc innym w potrzebie (nawet jeśli mialby zimą w piżamie na dwór wyskoczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
hey. no coz... mysle ze powinna dac sobie spokoj z tym chlopakiem i poznac jakiegos fajnego ktory nie bedzie ja wkurzal. zwiazek powinien opierac sie na zaufaniu, bezpieczenstwu i zgodzie. jesli on ja tak denerwuje niech da sobie spokoj.szkoda tracic nerwy przez jakiegos faceta ktory zachowuje sie jak dziecko z przedszkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×