Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie Marianna

Psychopata na randkach o2

Polecane posty

Gość Nie Marianna

Zdarzyło wam się kiedyś korespondować na randkach z psychopatą? Bo mnie tak. Przypłaciłam to zdrowiem, bo zorientowałam się kim jest. Wykształcony człowiek a zwykła ludzka szmata, która nie potrafi nawet po sobie posprzątać. Miałyście kiedyś takie doświadczenia dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
podoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koresponodwalas tylko z nim czy spotkaliscie sie??i co sie stalo ze stracilas zdrowie przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Korespondowałam. I w pewnym momencie zorientowałam się, że to co mówię przez przez telefon komórkowy TAKZE znajduje sie na tlenowych randkach. Nigdy nie miałam manii prześladowczej, ale po takich doswiadczeniach po prostu przerażenie mnie ogarnia na myśl, że tego typu zabawy są wogóle możliwe!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to ladnie...ja jakos nie mialam takich doswiadczen...moze dlatego ze nie odwiedzam takich portali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Widzisz, problem leży w tym, że ja NIE podawałam nikomu i nigdy w tym portalu swojego numeru telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie nie rozumiem...w jaki sposób Twoje wypowiedzi znajdowaly sie na tym portalu skoro nikt nie posiadal Twojego numeru telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
do iwosi: bo jak sie komuś zrobi świństwo wielkiego kalibru to należałoby chociaż przepraszam powiedzieć, jak już wiadomo co jest grane, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa torun
głupia!!! on cię kocha,czy tego nie rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Tak jak mówię - poznałam tego psychopatę, miał teoretyczną możliwość zapoznania sie z moim numerem telefonu inną drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegen
ja mialem raz taki problem z dziewczyna :/ ciezko sie od takich ludzi uwolnic niestety... w pewnym momencie zrobila sie strasznie nachalna dostawalem po 50 esow i wydzwanianie caly czas cale szczescie ze nie podalem adresu bo by mi przyjechala na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
To ja wolę żeby mnie nienawidził, bo takie objawy miłości po których dostaje się manii prześladowczej mam gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flanka
jaką drogą?? opowiedz dokładnie.Może innym uda się tego uniknąc. Czy on Cie straszył w jakiś sposób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
No dobra, ty podałeś numer telefonu. A JA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegen
wiesz sa ludzie ktorzy bardzo szybko sa w stanie takie rzeczy ustalic moze zrobil wlamanko do twojego kompa :O jesli masz jeszcze stale IP to bez problemu mogl to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfewfw
nie trzeba było być tak naiwną istotką!!! zaufanie w internecie?? heh zapomnij, nikt cie tego nie nauczył ? w realu cie wyjebią, zmieszają z błotem, a co tu mówić o internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
do Flanka: sam fakt, że piszesz z kimś, a jednocześnie pojawia się w necie to, co mówisz przez komórę ( której nie podawałaś) wystarczy chyba, żeby sie przestraszyć, nie? Znajomości wśród hakerów to niezła sprawa, ale nie za bardzo mogę sobie wyobrazić, że kogoś stać na aż takie zbydlęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ja nie moge
nie wiem co ci sie w nim nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia...
Marianna ja rozmawiałam przez 2 lata z facetem i ja równiez do niego dzwoniłam a okazało się ze telefon (idea) nie jest zarejestrowany na niego tylko na jakąś dziewczynę a on niby posiadał układy w sieci Idea i jest to mozliwe ze dwie osoby z tego samego nr moga rozmawiac (karta blizniacza). Takze tu w swiecie wirtualnym wszystko ejst mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Do dsfew: naiwną? A na czym polegała moja naiwność? Bo nie rozumiem? Ze weszłam na randki o2? Jeszcze raz powtarzam - ja NIE podawałam numeru mojego telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviraS
moim zdaniem jestes rozpieszczona kobitka,facet sie naprawde stara,moze chcial puscic twoje mysli w swiat,bo cie kocha..A to ze zaklada stanik-nie jest to przestepstwo przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do numeru telefonu - co sie stanie, jesli ktoś bedzie znał Twój numer? Zrobi ci coś, okradnie, zabije? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ja nie moge
tak że wiecie, dziewczynki, nie wolno nikomu ufać, nie szukać romansików, bo różnie to się może skończyć, ale co ja tu bede was pouczał, jak wy i tak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviraS
kocham Romka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Iwosiu, skarbie ty chyba niedokładnie czytasz to, co ja piszę, co? Mój numer to moja prywatna sprawa i podaję go tylko ludziom, których uwaqżam za wartych tego a NIE BYDLĘTOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ja nie moge
wyjście jest takie, zapomnieć o randkach na o2, czy gdzie tam... wymienić numer fonu. iwosia >>> czoło też masz takie wysokie jak ta stopka? aha, chcesz być zauważona, ja pierdykam, nie pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×