Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie Marianna

Psychopata na randkach o2

Polecane posty

Gość eh ja nie mogee
wyjście jest takie, zapomnieć o randkach na o2, czy gdzie tam... wymienić numer fonu. iwosia >>> czoło też masz takie wysokie jak ta stopka? aha, chcesz być zauważona, ja pierdykam, nie pogadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
ty doradco od romansików- a co cię to obchodzi, kogo kto szuka? Czyżbyś czuł sie odpowiedzialny za innych dorosłych ludzi? Każdy ma swój rozum, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie czytam i wlasnie nie wiem, czemu sie tak zbulwersowalas, że on napisal do publicznej wiadomosci Twój numer. Mnie by to po prostu nie wkurzylo. Co komu po moim numerze?! Mogę podać - nic mi przecież nikt nie zrobi. Zdziwila mnie twoja zlosc po prostu, a Ty od razu ze niedokladnie cię czytam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwe
to chooj ci w czoło, tępa brzydulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
Iwosiu, ja nie znajdowałam tu numeru mojego telefonu, ale to, co MÓWIŁAM przez niego rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkę mam wysoką? Mam przerwę wysoką miedzy tekstem a stopką, więc twoje pytanie powinno brzmieć, czy mam tak wielką przerwę między zębami, a nie tak wysokie czolo. A tak poważnie -też sie od jakiegoś czasu zastanawiam, czemu ta przerwa jest taka duża. Nie mam pojęcia, niec specjalnie w tym nie grzebalam :-0 p.s. gdzie pisalam, że chce byc zauważona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nie Marianna
aaaaaaaaa ty też masz rozum??? to czemu teraz szukasz pomocy, ktoś cie wrobił to romansuj dalej, może trafisz na jeszcze większego oszołoma który zamiast wypisywać twój numer telefonu, po prostu cie odwiedzi w mieszkaniu.... a co dalej - dopowiedz sobie sama a może ty lubisz takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpowiadal to o czym mówilas przez telefon? A to cham zbolały! Ale nie od razu psychopata! Raczej desperat 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem...
to był twój brat, albo tatuś siedzący obok w pokoju, a teraz się zabawia pisząc o tobie w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
tak się składa że nie mam 15-stu latek i rodzice nade mną kurateli nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
mam nadzieję młoda i głupia sikso, że odbierzesz od życia to, co ci sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjgyj
ok "brak" rodziców zastępujesz forum na o2, efekty widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Możeby tak jaśniej - rozpowiadał to, co mówiłaś do niego przez telefon, czy w jakiś sposób podsłuchiwał Twoje rozmowy z kimś innym...? Okropnie zamotałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flanka
Ech,chyba bym spadła z krzesła.... JA kiedyś miałam taką akcję na czacie,że koles odezwał się do mnie na priv i zaczął gadac,że dziewczyny się nie myją...no wiecie,a on jest ginem i już tego nie może znieśc... Potem powtarzał w kóło,że się spotkamy,że mnie znajdzie...i zobaczymy się.... jeny ale miałam strach awtedy...naprawdę,więc sdobrze Cie NieMarianno rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Marianna
dorosły człowiek nie potrzebuje kurateli rodziców, nie sądzisz? A efekty są wynikiem działania kogoś, kto jest zwykłą świnią i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nie Marianny
wiem o czym mówisz, ponieważ sama przeżyłam podobną sytuację, z tym że do mnie ktoś dzwonił na telefon komórkowy i zostawiał mi "wiadomości" z nagranymi moimi prywatnymi rozmowami :O sprawa zakonczyła się tak, że zglosiłam to na policji, podsłuch jest przestępstwem, no i zmieniłam numer telefonu na 99% podejrzewam pewnego człowieka... od tamtej pory uspokoiło się, czy u Ciebie nastąpił ciąg dalszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×