Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszardówa

jakie jest wasze ulubione tanie wino??

Polecane posty

Gość kloszardówa
heeej!! czy naprawde nikt wiecej nie pije tej ambrozji????;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pijam czesto i gesto.:D niestety coraz mniej prawdziwych smakoszy tego jakze wykwintnego trunku chetnie sie umowie na wino, nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaziolek
a ja lubie najbardziej sophie, choziaz to juz nie ejst najtansze wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndReW SoCk
byczek...palce lizac...jeszcze ani razu mi sie po nim nie wrocilo, zawsez wchodzi jak soczek i do tego miła jazda jest..mowie wam, sprobojcie!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak...winko jest moim ulubionym trunkiem...pierwszy raz zasiegnalelem po nie 4 lata temu.przez ten czas zdazylam wyprobowac wiele roznorodnych winiaczy. moi faworyci to: 1.nalweka w kartonie mocna-kiedys miala 17%, teraz niestety tylko 15...jej smak jest cudowny, nie wystepuja odruchy wymiotne, faza zalacza sie szybko i trwa dlugo. 2.leśny dzban-winko wchodzi latwo, faza fajna, jednak w ustach pozostaje dosyć nieprzyjemny posmak (siarki??) 3.beczka wiśniowa-opakowanie nie wzbudziło we mnie zbyt pozytywnych emocji (brązowa plastikowa butelka), jednak po posmakowaniu miło sie rozczarowałam.winko wchodzi latwo i nie odbija sie po nim...jednak faza nie wkreca sie az tak super ak w przypadku dwóch poprzednich win. :D:D:D:D:D:D :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spikers
a ja uwielbiam domowej roboty winko mojej babuni...pyszne!!!!! i kopie tak, ze szok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowin
Wiele osób wypowiada się o zwykłym winie marki wino. Ale ono pochodzi z różnych firm. Ostrowin, którego tak tu zachwalam, też jest winem marki wino z tradycyjną etykietą ;) A tak w ogóle to zdarzyło mi się spróbować jakiejś nalewki za 5 zł (nie było coli więc trzeba było pić bez rozcieńczenia) i smakowała jak zużyte skarpetki :/ A kiedyś piłam nalewkę o smaku oranżady, tylko że bez gazu. Bardzo smaczna ale nie pamiętam nazwy. A jej koszt to też jakies 5 zł. Kto pamięta nalewki czekoladowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żul
Ja lubie Nalewke sandomierską, na woodstocku piło sie leśny dzban hmm Bieszczadzkie jest spoko, i kavalier :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żul
czekoladowe hmm to własnie nalewki sandomierskie są.... ochydztwo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowe?? blee... nie potrafie sobie wyobrazic smaku czegos takiego...ja preferuje tradycyjne smaki takie jak wisienka, porzeczka, malina ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszardówa
no to teraz mi wytlumaczcie :P:P czy wino ostrowin to inaczej wino marki wino czyli takie wino z białą etykietą z czerwonym napisem WINO?? tak finezyjnie zakręconym??? moze troszke zakrecialam, ale ja juz sie sama w tym wszystkim pogubilam :P:P::P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma z Ostrowinu:( tylko gryfwin mamy. m.in winko dziadunia ale mi sie juz troche przepilo. W okolicach Poznania jest platon, jak ten z : Pieniadze to nie wszystko: palce lizac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest
JABŁUSZKO SANDOMIERSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszardówa
no!! w koncu!! :D:D to ja takie winko spozywalam :D:D tylko nie wiedzialam ze to Ostrowin :D:D ja jestem wojewodztwo kujawsko-pomorskie i do nas takowe winko dociera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszardówa
no!! w koncu!! :D:D to ja takie winko spozywalam :D:D tylko nie wiedzialam ze to Ostrowin :D:D ja jestem wojewodztwo kujawsko-pomorskie i do nas takowe winko dociera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia18
ja tez jestem z kujawsko-pomorskiego i pilam Ostrowin :D calkiem dobre a etykietka jest wrecz cudowna! jednak moim zdaniem Lesnego Dzbana nic nie przebije :D za to nie znosze Sophi i Fresco, sa takie kwasne i dodatkowym utrudnieniem jet korek ktory w polowych warunkach trudno usunac :/ pozdrawiam smakoszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowin
Musicie wejść w "produkty", następnie "wszystkie produkty" i od połowy zaczną się znajome butelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowin
O, właśnie zauważyłam, że Leśny Dzban jest produkowany przez Ostrowin :D Ale ja i tak jestem za winem Winem czerwonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
lesny dzban komandos beczka pozeczka albo beczka wisniówka mrrrrrrrrrrr mniam (((((((((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowin
Nie wiem, czy zainteresowanym ta stronka się otwiera, jeśli nie to po prostu wpiszcie ten adres w pasek adresowy i Enter :D Zdziwicie się, ile znajomych win jest produkowanych przez tę firmę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthur82
witam!!w koncu znalazlem jakis topik dla mnie :D ja byc wielkim smkaowszem tanich winiaczy!!:D ja uwielbiac ostrowin wino wino oraz komandos...ja was pozdrawiac;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×