Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Ja__

Czerwona herbatka

Polecane posty

Gość _Ja__

Powiedzcie mi,czy czerowna herbatka naprawde dziala na odchudzanie? Tzn.na lepsza przemia materii i tym samym odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie znam takiej osoby ktorej pomoglaby schudnac, ale niektorym troche poprawila przemiane materii (wyproznianie) Na mnie niestety:( niedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawia przemianę materii - jestem tego przykładem. Piję zieloną i czerwoną na zmianę i sporo schudłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee
JA JUZ CHYBA SIE UZALEZNILAM OD CZERWONEJ HERBATY I W SUMIE ZIELONEJ TEZ , NIE PIJE TAKIEJ NORMALNEJ CZARNEJ . CZERWONA PIJE KILKA RAZY DZIENNIE UWIELBIAM JA . I NAPRAWDE WSPOMAGA PRZEMIANE MATERII , NIE TYJE WOGOLE A DODATKOWO PRZY JAKIEJS DIECIE MOZNA LATWO ZGUBIC NADMIAR SADELKA :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! ja też piłam tą herbatkę i sporo mi kiedyś pomgła (5 kg w dół) - ale tylko sypana. Ta expesowa już tak na mnie nie działa - nie wiem może to tylko moja obserwacja .... albo już się od niej uzależniłam. Napiszcie którą stosowałyście tą herbatkę i czy myślicie, że może moja obserwacja jest trafna czy sobie wbiłam coś takiego tylko do głowy ??? będę wdzięczna - czerwone buiziaczki dla Wszystkich ;-}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije czerwona herbate firmy basek. Dodatkowo z aromatem cytrynowym. Oczywiscie lisciasta a nie z torebki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też liściastą - kupowaną w herbaciarni na wagę. Zarówno czerwoną, jak i zieloną!Z najróżniejszymi dodatkami - z żurawiną, z wiśnią, ananasem, truskawkami, kawową i wiele wiele innych:-)Podobnie, jak jasneee - ja już nie piję w ogóle czarnej herbaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee
TYLKO LISCIASTA , CHOCIAZ KIEDYS PILAM EKSPRESOWA ALE ZDECYDOWANIE WOLE TAKA LISCIASTA , NAWET TERAZ PIJE :) PO OBIADKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie! Ta czerwona cyrynowa nie jest najsmaczniejsza a przeciez mozna sobie urozmaicic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez caly czas pilam z torebki, moze dlatego efektow na minus kilogramy nie ma??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judy_tha
Ja pije zielona, ma zapach nadzieji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pijam taką ekspresową :) i bardzo sobie chwalę bo widać efekty. Wypijam jej jakiś litr dziennie. Jednak trochę też ćwiczę i stosuję dietę więc widoczne efekty nie są chyba tylko zasługą herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa działa działa :):):):) w zeszłym roku piłam ją długo (tj. ok 6 mm-cy) i 3 razy dzienne -podziałało. teraz troszkę za dużo podjadałam i z boczku zaczęło się zbierać :D , więć kupiłam czerwonkę, przez tydzień piłam 3 razy dziennie i już widzę rezultaty. Poprawia przemianę niesamowicie, i teraz mogę jeść więć (strasznie lubię) i bez stresu, że przytyję :):) do smaku się przyzwyczaisz, i zapach przestanie cię odstraszać ;) dla mnie to ona na początku śmie.... jak szczoszki chomiczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przedw wszystkim LIŚCIASTA !!!!! może być earl grey to będzie troszkę lepszy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kem-kaja
oczywiscie ze dziala najlepeij pic ją do 30 min po posiłku sypana jest lepsza dlatego ze w tej w torebkach sa same smieci do herbaty nie podobne, wspanialy i szeroki wybor smakow jest na allegro ja osobiscie uwieln\biam poziomkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sypie plaska lyzeczke... tez zauwazylam efekty, tylko trundo mi powiedziec czy wlasnie herbacie je zawdzieczam, bo jednoczesnie aerobik zamienilam za silownie i zaczelam w koncu regularnie jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie !!! właśnie nabyłam herbatkę czerwoną z BIO-ACTIVE o nazwie GINKO - jest ona z dodatkiem miłorzębu ale jest fantastyczna, ma niesamowity smak i aromat - jeśli nie możecie strawić smaku i zapachu tej zwyklej to naprawdę gorąco polecam tą, o której pisałam powyżej - jest niesamowita - POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tam jeszcze ktos
po jakim czasie zaowazylyscie efekty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
oczywiscie ze pomaga ja pije 3 razy dziennie i juz po 3 tygodniach widze efekty na brzuszku i boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa777777
Czy czerwoną herbatę można słodzić? Czy z dodatkiem cukru nie ma już działania odchudzającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory herbate doradzilybyscie
mi najlepiej,ta z apteki ze schleckera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktory herbate doradzilybyscie
mi najlepiej,ta z apteki ze schleckera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy podczas picia czerwonej
herbaty mozna pic inne napoje(kawa,inne herbaty niz czerwona herbata,soki,napoje itp.)Czy czerwpna herbata musi byc jedynym napojem aby schudnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coscos
hej mam pytanko!!czy herbata owocowa w torebkach "dzika roza" pomaga na odchudzanie czy nie zabardzo?odp pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije czerwona cytrynowa lub earl grey Bio-Active :) uwielbiam ja i tez juz chyba jestem od niej zalezna :P czy daje efekty? owszem pomaga, pod warunkiem, ze razem z rozsadnym odzywianiem i cwiczeniami. sama herbata cuda nie zdziala pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela-hela
oczywiście ! mało tego że redukuje wage, ale ona ma za zadanie spalać tłuszcz, więc znika cellulitis :) Pije od ponad miesiąć, 3-5 szklanek, po każdym posiłku i na noc, rewelka :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynnka
a wiecie ze po zielonej herbacie ma sie osad na zebach i trzeba po kazdym wypiciu umyc zeby !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×