Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *..*..*

SOBOTNI WIECZÓR

Polecane posty

Gość *..*..*
aaaniu 25 a Ty czemu sama w sobotke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec mam 22 latka,hihi 1983-zloty rocznik:), mieszkam na podkarpaciu w Przemyślu.A wy skad klikacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek
Jednym z moich marzen jest nauczyć sie tanczyc towarzysko. No muzyką w sumie tez sie interesuję, netem, ale to nieciekawe pasje raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
taniec towarzyski- chodziłam :) Zapisz sie na prawde super sie tanczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosastyle
oczywiście,że chcę,ale nie wiem czy potrafię:( i nie wiem jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulek, zacznij od zmiany podejścia do samej siebie. Potem już z górki :-) Jeśli siedzisz w domu i czekasz to nic się nie stanie. Może dopiero odkryjesz swoją pasję? Tylko wynurz się ze swojej skorupki :-) Tak na prawdę pasje mam dwie: muzyka i latanie. Mam szczęście pracować w branży muzycznej więc lepiej być nie może! A latanie to moje najnowsze odkrycie, dzięki koledze - pilotowi. Teraz \"ciułam\" na licencję :-) Poza tym trochę standardowych zainteresowań czy rozrywek. Ja po prostu lubię żyć i z życia korzystać - to jest moja największa pasja :D Acha, i nie mam swojego \"miśka\" ;-) Witak aaania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylam w pracy. Jestem troche zmeczona. Poza tym mam maly remont w domu. Maz z bratem pija piwko a ja sobie klikam... A ty skad jestes? No i czemu przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moje pasje? chyba jeszcze ich do konca nie odkrylam!! hehe przed chwila moj facet poscil mi \"bombke\" tzn.sygnal na tel.po calym tygodniu!!odpisalam mu: \"Oo prosze! Kto w koncu odezwal sie!Co,przypomnialo sie??Dziekowa za telefon (mial dzisja do mnie zadzwonic w waznej sprawie).pozdrowka\"\" Jak myslicie ,chyba nie za ostro?!Ja tego nie zaluje sms-a!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulek
Ano zapisałabym sie na kurs tańca ale nie mam pary, no i troche sie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Ja gadam na gadulcu z moim bo własnie wrocił z pracy a mieszka daleko :( Skąd kkilkasz i ile po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tym bardziej się zapisz! Może tam kogoś interesującego spotkasz? I czego się wstydzisz? Wstydzisz się żyć?! Angel, z nimi trzeba krótko! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
aniulek - czasem jest tak ze pare ci przydzielają na kursie!!!! idz i wypytaj!!!!!! ***AnGeL*** ---- jak to mozliwe zeby facet nie odzywał sie tydzien???????????????????????? ile z nim jestes?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicqiuta masz racej,krotko nalezy ich trzymac.Hmm jak na razie nie odzywa sie!!hehe i dobrze! \"łaski bzy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na tel.
widziasz angel Twj sięodezwał. zAzdroszcze:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w monarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja siedze i czekam i nic
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo on nie ma swojej komoreczki ,tylko kumpel ma kom.z ktorym mieszka i podejrzewam,ze dopiero dzisja uzupelnil swoje konto w tel.!No i moj jest w grecjii i nie moze czesto do mnie dzwonic,w poprzednim tyg.dzwonil prawie codziennie i gadalismy po kilka godz.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ne tel.---->>nie łam sie ,tylko przelam sie:) Twoj tez sie odezwie,hehe ciekawe czy jutro moj do mnie zadzwoni po dzisiejszym esku ktory mu wyslalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
w grecji a moge zapytac - tesknisz bardzooo?? kiedy wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!!! zamiast siedziec w domu , rozpaczac i czekac na telefon idzie sie gdzies zabawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!!! zamiast siedziec w domu , rozpaczac i czekac na telefon idzie sie gdzies zabawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita on tam jak na razie nie ma kompa. aaania ja siedze w chacie bo jestem przeziebiona,hehe pewnie dlatego,ze w tygodniu imprezowlama hehe i gardlo strasznie mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Ja nie rozpaczam tylko pisze sobie na gadu z moim skarbem i jestem happy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i my best friend kołnierz mamy zakaz uciech wszelakich do końca września :( A Ty co tu robisz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamba
I to jest jeden z głownych problemów kobiet, czekać i martwić się kiedy facet zadzwoni, czy odezwie się. Ale sama tak mam i chyba nic tego nie zmieni. Bo męska rzecz - byc daleko, a kobieca - wiernie czekać.. la la la..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,ide puniac,jestem zmeczona dzinkiem i tym przeziebieneim.Musze wukorowac sie bo wnet mam egz,poprawkowy :(lipa na maksa ciao bella 🖐️ wszystkim papapappapapappapapapapapapapappa do jutra:) milej nocki i karaluchy pod poduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
***AnGeL*** słodkich snow :) Ja tez mykam zaraz jeszcze kilka ciepłych słowem z moim Misiem i wskakuje pod ciepły kocyk bo zimko mi jest :( TRZYMAJCIE SIE KOBIETKI DO JUTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×