Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kaasskaaa

wczoraj przy偶ylam szok!

Polecane posty

Go艣膰 ale was wyjeba艂a p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Musimy uzbroi膰 si臋 w cierpliwo艣膰, bardzo ciekawa jestem co tam u Kaasskaa, ja to tylko wsp贸艂czuj臋 bo sytuacja nieciekawa i ca艂a rodzina cierpi przez dupka, kt贸remu zachcia艂o si臋 na sympozja je藕dzi膰 palant g艂upi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kassskaaa
przepraszam,ze dopiero teraz pisze ale wczesniej jakos tak nei mia艂am okazji hm..a moze bardziej ochoty wchodzic do netu...pytacie co dalej ..podobno ewka zadzwoni艂a do jacka, do mnie ewka sie nie odzywa ,ma moj numer ale nie pisze i nie dzwoni , natomiast jacek napisa艂 mi 2 smsy ,z ktorych wywnioskowalam ,ze ta ewka go niezle ochrzani艂a.Widzialam sie z siostr膮 powiedzialam ,jej o tym spotakaniu z Ewk膮...pyta艂a mnie si臋, o to czego sie dowiedzialam , ale zadawala mi tez g艂upie pytania o niej tzn-jak wglada ,ile ma lat ,co robi?? jakos o to jak blisko s膮 ze soba mniej pytan padlo. Ona chce mu dac jeszcze jedn膮 szanse!!!!! wkurzy艂o mnie to troche... ale chyba nad tmy powaznie mysli...zawsze myslalam ,ze moja siostra w takiej sytuacji odrazu wywalila by swojego mezszczyzne z domu...bo jest stanowcz膮 kobiet膮, pewn膮 siebie ..a mimo tegoteraz chodzi jak zahipnotyzowana... M贸wi艂am jej ,raz zdradzi zrobi to ejszcze raz, niemozesz mu juz ufac, okzal sie k艂amca ,oszustwem a ona na to ,ze wie...ale nei tka 艂atwo jest wszystko przekreslic, lecz z drugiej strony nie moze z tak膮 osobazyc...zaprzecza sama sobie...mam wrazenie ,ze stoi tka pomiedzy ..i nie wie w ktora strone isc...mo偶e robi to dla coreczki ...hm...wiec narazie trudno mi wma powiedziec jak膮 decyzje podje艂a ...bo caly czas ona nad ni膮 mysli...raz mowi ,ze z nim nie moze juz zyc...a raz ,ze mimo wszystko go kocha..no ale ale ale..itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiem kr贸tko
to nie prawda, ze jak ktos raz zdradzil, to zrobi to drugi raz. Kiedy sie jest ma艂zenstwem - zwi膮zek wygl膮da inczaej Wybacza sie r贸zne rzeczy i trwa razem w trudnych chwilach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kassskaaa
mozliwe..nie mam meza..wiec moze jeszcze wiem ma艂o...ale bylam w powa偶nych zwiazkach i wiem ,ze nigdy bym zdrady nie wybaczy艂a..ma艂zenstwo to powazna sprawa ,jak ludzie si臋 kochaj膮 to nie postepuja tak ,jak moj jebniety szwagier...i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kassskaaa
Ja bym mu nie wybaczy艂a . Mam nadzieje,偶e moja siostra tez do takiego wniosku dojdzie....A nawet jak ona mu wybaczy to ja go nie chce zna膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiem kr贸tko
pami臋taj, ze kazdy ma prawo pope艂ni膰 b艂膮d. Nie b膮d藕 zbyt surowa. taka sytuacja czasami pmo偶e przynie艣膰 bardzo pozytywne skutki (choc tak sie teraz nie wydaje) i jesli Siostra postanowi byc z M臋偶em, mysle ze powinnas ich wspierac... wi臋cej tolerancji i wszystkim bedzie 艂atwiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja popieram to ze powinna sie nad tym powaznie zastanowic bo niezle sobie koles pol;ecial.a jakie smsy do Ciebie napisal? bo jak Cie pojechal....to juz szczyt jego chamstwa! burak

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Roman Q
Jest s艂aba. Zapytaj si臋 jej czy godzi si臋 na to 偶eby by膰 z kim艣 kto jej nie kocha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Romciu- a sk膮d Ty mo偶esz wiedzie膰, 偶e nie kocha??????????? kaasskaaa-- wspieraj i staraj si臋 wybaczy膰, je偶eli Siostra tak zrobi, je偶eli si臋 z tym nie b臋dziesz zgadza膰 - nie okazuj tego , bo Siostra b臋dzie si臋 czu艂a jeszcze gorzej , a tego przecie偶 nie chcesz ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasssssska - ale inna
Czes膰 ! Kiedys bylam w podobnej sytuacji, ale sprawa nie dotyczy艂a mojej siostry tylko przyjaci贸艂ki. Fina艂 by艂 taki ze mu wybaczy艂a, do dzi艣 s膮 razem a miedzy nami przez niego wszystko sie zepsu艂o. Po tym jak sie pogodzili ca艂y czas nastawia艂 J膮 przeciwko mnie. I wysz艂o na to ze to ja jestem najgorsza ze sie wtracilam w ich zwiazek i jej powiedzialam ze sypia z inna dziewczyna. Mi艂o艣膰 jest naprawde slepa, a z tego co piszesz Twoja siostra mu wybaczy i sie nie rozstana. Zycze Ci zeby siostra nie przela艂a negatywnych uczuc zwiazanych z ta sytuacja na Ciebie!!! Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oby ta \"mi艂o艣膰\" rzeczyw艣cie przetrwa艂a ale znaj膮c 偶ycie zdrada b臋dzie si臋 ci膮gn臋艂a przez lata, kazdy dzie艅 i nastepny nie b臋dzie taki sam jak by艂 przed zdrad膮, brak zaufania mimo wybaczenia pozostanie. Pr臋dzej czy p贸藕niej i tak si臋 zwi膮zek rozpadnie! Ten facet jest oszustem, mo偶na wybaczyc zdrad臋 ale on opr贸cz tego, ze zdradzi艂 spotyka艂 sie z t膮 kobieta przez 3 miesi膮ce, przez ten okres w jego g艂owie by艂a inna kobieta ka偶dego dnia. Spa艂 z inn膮 kobiet膮 wr贸ci艂 do domu i k艂ad艂 si臋 obok 偶ony! Kaasskaa, Twoja siostra b臋dzie 偶a艂owa艂a decyzji wybaczenia bo ten facet nie zdradzi艂 jej jednorazowo, rozumiecie r贸偶nice? On przez 3 miesi膮ce budowa艂 zwi膮zek z inn膮 kobiet膮, przez 90 dni lawirowa艂. Gdyby nie wysz艂o na jaw dalej toczy艂by swoj膮 gierk臋 kto wie czy jak d艂ugo i jak daleko zasz艂yby jego sprawy z kochank膮, kto wie...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
margo 37-normalnie wyjelas mi to z ust bo jest roznica miedzy jednonocnym skokiem w bok a w 3miesiecznym budowaniu zwiazku.To juz nie jest zdrada,a oszustwo,hipokryzja zycie w klamstwie. on ...po prostu przesadzil.nie wiem czy po tak \"dlugoterminowej\" zdradzie moze byc tak jak kiedys

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wspolczuje Tobie a przede wszystkim Twojej siostrze, co za typ! nie dosc ze zdradzal ja 3 MIESIACE to oszukiwal jeszcze Ewke ktora tez jest zalamana! faktycznie takiego typa od razu wyrzucilabym z domu!!! i n9ie wierze ze nie spal z Ewka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Taka jedna Ola
Powiem Wam kobitki,偶e i ja kiedy艣 znalaz艂am si臋 w podobnej sytuacji... Gdy m贸j synek mia艂 roczek dowiedzia艂am si臋 ,ze m贸j m膮偶 spotyka si臋 z jaka艣 .To by艂 dla mnie szok...Przecie偶 tak bardzo go kocha艂am. Wida膰 on mnie mniej.Dosz艂o do tego ,偶e wyprowadzi艂 si臋 z domu.Pewnie dlatego ,偶e mieszkaj膮c u moich rodzic贸w ,to oni podjeli tak膮 decyzje za mnie .Chyba nie by艂am w stanie trzezwo mysle膰 w owym czasie....mia艂am dwadzie艣cia par臋 lat i zosta艂am sama....sama. Min臋艂o sporo czasu zanim wszystko si臋 wyprostowa艂o ,zanim mu przebaczy艂am i zanim wynajeli艣my oddzielne mieszkanie. Od tamtej pory min臋艂o kilkanascie lat.....Jeste艣my razem,kochamy sie,mamy wspanai艂ego syna .Jest jednak w moim sercu na dnie jakas zadra,cos co zmusza mnie do powrotu w tamten czas....Wtedy mam 偶al do mijego m臋偶a ,ale nie rozmawiamy na ten temat.Nasze dziecko nie wie o tym incydencie i si臋 nie dowie. Nawet nie wiem ,czy on mnie zdradzi艂 z tamta ,czy to by艂 tylko niewinny flirt-jak zawsze mnie zapewnia艁. I wiecie co?/Ja nie chce wiedzie膰.Naprawd臋 nie chc臋...... Wsp贸艂czuje Twojej siostrze.Bo zawsze juz gdzie艣 b臋dzie si臋 czai膰 ta wstr臋tna niepewnosc i strach.....przede wszystkim jednak 偶al. I nic tego nie zmieni:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
podejrzewam ze jednak zal siostry Kasi bedzie wiekszy bo ona niestety ma swiadomosc tego ze on za jej plecami przez 3 m-ce budowal zwiazek z inna kobieta. Kasssska pisz co u Was?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaasskaa
Widzisz Olu u Ciebie jest ta zadra i bedzie do konca zycia, ja niechce aby moja siostra tez j膮 mia艂a..niewiem jak wam sie uklada...ale ja nieufam Jackowi by艂a EWa a za jaksi czas moze by膰-ASia,BASIA,Pelasia itd...On sie spotyka艂 ,cos budowa艂,na k艂amstwie .. By艂am u nich w domu , mi jak narazie nawet czesc nie mowi , w ogole sie do mnie nie odzywa, ale w sumie nie dziwie sie bo jakby nawet powiedzial czesc to bym mu odpowiedzia艂a-spierdalaj...Moja siostra chce dac mu jeszcze jedn膮 szanse..on j膮 przeprasza i mowi,zeto by艂a glupota ,ze spotykal sie z ni膮 tylko w tym barze bo tma tez sie niby zapoznali i ze nie sali ze sob膮...ja niewierze ,w zadne jego s艂owo ...a moja siostra chce bardzo w to wierzy膰.Powiedzia艂am jej ,zeby sie spotka艂a z ta Ewk膮 i poznala tez jej wersie...ale ona narazie nie chce...Ogolnie jest tak ,ze on j膮 przeprasza ,mowi jak bardzo j膮 kocha itp...gra teatrzyk a ona widac,ze k艂oci sie sama ze soba chce i niechce...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaasskaa
przepraszam za b艂臋dy ,widz臋 je ,wi臋c nie piszcie aby si臋 uczy艂a ortografii;) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misiek555
kassskaaa... sam bylem w podobnej sytuacji w tzw kryzysie zwiazkowym. zdradzilem swoja dziewczyne (po 7 latach bycia razem i zarezerwowana knajpa na wesele) wszystko sie rozpadlo... nie wybaczyla mi i chyba nie wybaczy. pozniej byla nastepna nastepna... zmienilem zycie, miasto, prace (ona wyjechala z kraju) teraz probuj臋 ustabilizowac sobie zycie z inna kobieta. rany i bol jednak zostaja na zawsze. zwiazek skazony zdrada nigdy nie bedzie taki sam. nigdy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KAPUSCIANA 艁EBKA
Ka艣ka zdrada jest okropna. Jesli Twoja siostra wybaczy mu to ok. Uszanuj to. Jej m膮偶 nie koniecznie j膮 zdradzi bo moze zobaczy co zrobi艂 i wr臋cz pokocha ja bardziej ( wiem z do艣wiadczenia) Ale zostanie co艣 jeszcze. I musisz w tym siostrze pom贸c. Ona zawsze bedzie mia艂a do艂y. Bedzie si臋 do艂owa艂a 偶e jest brzydka, samotna i zawsze b臋dzie podej偶liwa. Ka偶da kobiet abedzie dla niej bol膮ca udreka. A ty musisz jej w tym pom贸c. Poczatki b臋d膮 straszne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
po zdradzie pokocha bardziej ;) hmmmmmmmmm ciekawa teoria nawet je艣li z zycia wzi臋te nie radz臋 by siostra kaasskki pozosta艂a w zwiazku bo niczemu to nie s艂u偶y, sami stwierdzili艣cie, 偶e to zostaje gdzie艣 g艂eboko jaka艣 zadra i w og贸le wi臋c po co maj膮 ci膮gn膮c cos co ju偶 odesz艂o i nigdy nie powr贸ci. Znam 偶ycie i wiem, 偶e je艣li zostanie z tym facetem kiedy艣 po latach b臋dzie tego 偶a艂owa艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja w zasadzie tez zdrady bym nie wybaczyla.. nie umialabym zyc dalej z takim czlowiekiem nie ufalabym dalej. Mam nadzieje ze Kassska Twojej siostrze sie dobrze ulozy jesli zdecydujebyc z tym draniem to trudno, ale jesli nie to mam nadzieje ze znajdzie sobie jakiegos godnego jej mezczyzne. Kassiu namawiaj siostre by spotkala sie z Ewka. 3maj sie pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
popieram moja przedmowczynie.niech sie spotka z Ewka.chyba tylko wtedy dowie sioe prawdy.bo watpie zeby on ze szczegolami opowiedzial co tak naprawde bylo miedzy nimi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matyseczka007
juz to pisalam na jakims topiku odnosnie prawdomownosci mezczyzn po zdradzie,ale ppowtorze to,ku przestrodze.bo popieram dziewczyny wyzej-nie powinna wierzyc w to co on mowi.na 100% z nia spal.napisze jak bylo u mnie: kiedys bylam z zonatym mezczyzna.mial mnie zapisana w tel jako pawel czy jakos tak.w kazdym razie nic niedokonczonego,co nie rzucaloby sie w oczy. zona sie dowiedziala.zadzwonila do mnie.potem on mial z nia powazna rozzmowe,powiedzial ze zna mnie miesiac(znal 3m-ce)powiedzial ze me mna nie spal (sypilaismy 2 m-ce) powiedzial ze czesto sie ze mna nie spotykal,tylko kilka razy(widywalismy sie prawie codziennie,mimo ze on mieszkal 20 km ode mnie,w innym miescie) itd potem powiedzial ze nie bezdie sie ze mna spotykal,dzwonil do mnie (w jej obecnosci) i powiedzial ze to koniec potem przy niej skasowal. ale tak sie zlozylo ze znal ten nr na pamiec.zadzwonil po 2 dniach.przeprosil za teatrzyk.kupil drugi tel i nowy nr-tylko dla mnie.ten tel mial ze soba tylko w pracy i jak byl poza domem.ale caly czas wlaczony.potem powoli zaczelismy sie znowu spotykac.w kncu 3 razy w tyg.wciaz ze soba sypialismy.on tylko wymyslal coraz to nowsze interesy itd.juz z nim nie jestem.od dluzszego czasu.bo to jednak boli.i mnie i ja(bo niestety sie w nim zakochalam i mimo zasad moralnych ciezko mi bylo sie z nim nie spotykac) ale po 3 miesiacach odzyskalismy kontakt.nie spotykamy sie.nic nas nie laczy.ma nowa kochanke.prosil zebym do niego wrocila to ja rzuci,ale po pierwsze to boje sie znowu w to wpakowac bo to nic przyjemnego a po drugie nie wiem czy on rzuci tamta.raczej wydaje mi sie ze bedzie oszukiwal i mnie i zone ...i nie wiadomo jaka jeszcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdradzacz tester
Wiecie co, ja na przek贸r wszystkim powiem, 偶e tak naprawd臋 to dopiero po zdradzie wydoro艣la艂em i pokocha艂em swoj膮 偶on臋 dojrza艂膮 mi艂o艣ci膮. Na szcz臋艣cie nie dowiedzia艂a si臋, i nie zrani艂em jej swoj膮 g艂upot膮. Nie wiem co bym zrobi艂 gdyby si臋 dowiedzia艂a o tym 偶a艂osnym fakcie, ale obawiam si臋 偶e da艂bym sobie obci膮膰 na 偶ywca obie r臋ce, nogi i fiuta aby mi wybaczy艂a i bym m贸g艂 odzyska膰 jej zaufanie. Na szcz臋艣cie nie musia艂em, a za to ona zyska艂a w moich oczach to wszystko co ka偶dy chyba chcia艂by widzie膰 w swojej 偶onie, a czego jako 艣lepy g艂upiec nie widzia艂em wcze艣niej. Z autopsji niestety ju偶 wiem, i偶 pod tym wzgl臋dem moje znajome nie r贸偶ni膮 si臋 za bardzo ode mnie czy te偶 moich koleg贸w i na tej arenie nie pozostaj膮 d艂u偶ne w niczym m臋偶czyznom, wi臋c bez hipokryzji drogie panie. kaasskaaa jeste艣 dla mnie bohaterk膮, s膮dz臋 偶e tak nale偶a艂o post膮pi膰, ale pami臋taj 偶e je偶eli siostra postanowi wybaczy膰, wesprzyj j膮 w jej postanowieniu. Dzi臋ki Tobie dowiedzieli si臋 o sobie du偶o wi臋cej (ani偶eli by pewnie chcieli wiedzie膰) i mam nadziej臋 偶e to nie zabije ich zwi膮zku lecz go wzmocni, cho膰 oczywistym jest 偶e 偶e gorzkie i strasznie bol膮ce to "lekarstwo", ale prosz臋 wierzcie mi 偶e to mo偶liwe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdradzacz tester, ale bzdury pleciesz co Ty nam da艂e艣 tutaj za przyk艂ad? Ze niby lepiej pozna艂e艣 swoj膮 zon臋 przez to, 偶e sie z艂ajdaczy艂e艣? Nie napisa艂e艣 nawet czy by艂 to jednorazowy wyskok czy d艂u偶szy romans. Nie mo偶esz swojego przypadku por贸wnywa膰 z tym dlatego, 偶e Twoja 偶ona o niczym nie wie ma艂o tego 偶yjesz z kim艣 kto nie zna Twjej drugiej twarzy, jeste艣 zwyk艂ym oszustem i tch贸rzem, pewnie codziennie my艣lisz zeby tylko sie nie wyda艂o co zrobi艂es...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Renataaa
Hej matyseczka007 nigdy nie by艂am w takiej sytuacji patowej jak Ty ale domyslam si臋,偶e to okropne uczucie dla kobiety kt贸ra ma 艣wiadomo艣膰 ,ze kto艣 przez nia cierpi bo facet raczej o tym nie mysli. szkoda 偶ony bo on traktuje ja pewnie jak "mieszkanie" do kt贸reego przychodzi sie przespac czyli jak przedmiot. Jakie to smutne. No a co z kochanka ? Kim ona jest dla nego ? Czy taki cz艂owiek mo偶e byc z kim艣 tak naprawde szczery? Po jakiego grzmota taki typ 偶eni sie jak lubi poligamie to ... Najlepiej dla takich typ贸w bo takich jak on jest tysi膮ce, wiec najlepiej dla takich by艂a by konfrontacja.Kobiety oszukiwane powinny sie razem spikn膮膰 i takiego gada dreczy膰 razem. Bo on i oszukuje kochanke i zone i jednej i drugiej obiecuje niewiadomo co. To jest moje stanowisko ale tak naprawd臋 to sama nie wiem co bym zrobi艂a jak by okaza艂o si臋, 偶e m贸j ukochany zdradza mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdradzacz tester
do margo37: To nie o poznanie 偶ony chodzi艂o a o poznanie siebie. Po zdradzie zrozumia艂em ile 偶ona dla mnie znaczy, a jak wielkim "niczym" jest seks na boku, nie m贸wi膮c ju偶 o kacu moralnym. Nie por贸wnywa艂em si臋 tu do nikogo, tylko chcia艂em napisa膰 偶e i ze zdrady mo偶na wyci膮gn膮膰 wiele dobrego dla w艂asnego ma艂偶e艅stwa o ile tylko si臋 chce. Oczywi艣cie zdrada zawsze pozostanie zdrad膮, raz w zyciu zostaje si臋 kurw膮 i 艂ajdakiem. Teraz zazdroszcz臋 troch臋 tym, co zachowali czyste konto, ale c贸偶. A co do mojej drugiej twarzy, jej po prostu ju偶 nie ma. Zar贸wno ona jak i ja 艣pimy spokojnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×