Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ARA 55

OPIEKA NAD STARSZYM RODZICEM czasem brak sil pomocy...

Polecane posty

Gość gość
Ja mogę polecić http://duomed.com.pl/. Moja babcia miała tam fachową opiekę i rehabilitację. Miałam dużo obaw zanim ją tam oddałam, że bezpodstawnych. Sama bym lepiej sie babcią nie zajeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka78
A nie myślałaś o pomocy ze strony jakieś opiekunki? Widziałam takie oferty na: http://goldcare.pl . Opieka 1 na 1 jest chyba fajniejsza niż takie domy seniora. Z tego co patrzyłam ceny też są podobne. Może warto o takim czymś pomyśleć. Działają na terenie Mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie mozna normalnie popisac,podyskutowac o problemie bo wcinaja sie koorfy z reklamami i udaja glupich ze pomagaja. Takie informacje o osrodkach kazdy sam sobie znajdzie a nie idiotow z ludzi robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zasada: Gdy staruszek jest roszczeniowy, to znaczy że jest samodzielny. Sam się sobą zajmie, dopiero gdy poprosi o pomoc to pomagamy. Zasada druga: Jak staruszek ma 7 różnych chorób to leki mu nie pomogą.Jedne nie powinny być podawane z innymi, do tego nie sposób pilnować które kiedy podawać. Nie wspominając już o cenach tych wynalazków. Nie znaczy to że mamy nie podawać leków, ale zrozum że niewiele one pomogą gdy organizm w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także przechodziłam przez ten kłopot i wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję, iż warto byłoby oddać moją matkę w specjalistyczne ręce. Wybór padł na www.europe-center-care.pl . Ich wyspecjalizowany personel zapewnia całodobową opiekę nad osobami starszymi. Ich pomoc okazała się niezmiernie potrzebna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2132
Czasem w domu ciezko zapewnić dobrą opiekę starszej, schorowanej osobie. Wiem coś o tym. Ja zdecydowałam sie na dom opieki dla ojca. Wybrałam Dom rodzinny w Nowym Dworze Mazowieckim. Warunki są tam okej, ale co najważniejsze całą dobę są tam pielęgniarki, lekarz, a w domu takich warunków by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja Służby Społecznej https://www.assopieka.pl w Warszawie. Szczerze polecam. Współpracują z ops-em, świadczą usługi opiekuńcze na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja opiekuję się schorowaną babcią - też czasami brakuje mi sił ale tylko czasami. Babcia jest w miarę samodzielna. Nawet powiedziałabym, że bardzo aktywna. Porusza się o lasce (ma aluminiową Armedical), chętnie chodzi na krótkie spacery. Jest przemiła i sympatyczna. Niestety bardzo często traci orientację, nie wiem co ma zrobić, co chciała zrobić - generalnie nie można zostawiać jej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malesia

Na Śląsku dobry ośrodek opieki długoterminowej jest w Brennej domseniora-silesia.eu Dobrze się tam zajmują pacjentami, 24/7. Jest wykwalifikowana kadra, dobra opieka zdrowotna, zajęcia plastyczne, muzykoterapia i spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerthii

Moim zdaniem jeżeli nie mamy na tyle możliwości, aby fachowo się opiekować starszymi osobami to dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług takich jak tu są wymienione opiekanadrodzicami.eu. Ja korzystam, pomagają mi się opiekować 87 letnią mamą. Fachowa pomoc, miła współpraca, wszystko robione bardzo uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certa

na razie problem mnie nie dotyczy ale na pewno jeśli bym miala takie możliwości to chciałabym się mamą czy tatą zająć, lata lecą i widzę ze są coraz mniej sprawni, mamie nie tak dawno temu geriamoc kupiłam, trochę ją ten suplement wzmocnił, ma teraz więcej energii i nie przesiaduje całego dnia w fotelu, nawet dała się namówić na wycieczkę rowerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlinasa

cz y to można bez recepty kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certa

jeśli pytasz o geriamoc to tak bez recepty da się kupić pewnie w większoci aptek, na pewno opłaca się wziąć większe opakowanie, kosztuje to taniej, a masz porcję na 3 miesiące kuracji, opaowanie jest przyjazne dla seniora, łatwo wyjąć tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca polecam Dom Opieki Silesia, sama korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Przemiła opieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jeszcze skąd wziąć pieniądze na te cudowne ośrodki lub tych wspaniałych opiekunów w sytuacji gdzie ci starzy ludzie mają 1000 zł emerytury a miejsce w ośrodku kosztuje 3-4 tyś zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ta opiekunka pracuje za Bóg zapłać, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem... sama się z tym zmagałam przez jakiś czas.. Ale ja z mężem nie byliśmy w stanie zapewnić dostatecznej profesjonalnej opieki. Dlatego zdecydowaliśmy się na opiekunkę domową z Pol Ar Serwis. Pani przychodzi do naszej mamy w godzinach kiedy my pracujemy i się nią zajmuje. Dzięki temu cały czas ktoś z mamą jest a my nie musieliśmy rezygnować z pracy. Do tego mama ma profesjonalną opiekę osoby, która wie jak pielęgnowac straszą i schorowaną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×