Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marggeritka

pierwszy taniec młodych

Polecane posty

Gość marggeritka

proszę o propozycję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaroniara
Może ja jestem nie na czasie , ale proponowałabym albo polonez taki jak na studniówce , albo walc "nad pięknym modrym dunajem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkałaOsadowaTypuOrganicznego
Ale o jaki pierwszy taniec chodzi? Nie czaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. To zależy czy młody dobrze tańczy:)). Mojemu mężowi akurat \"muzyka w tańcu nie przeszkadza\", wobec czego my zdecydowaliśmy się na coś co nie obnaży jego indolencji w tym temacie - a był to walc z \"Nocy i dni\". Piekny i nie trzeba stosowac jakiś figur:). Natomiast odradzam \"Windą do nieba\" co bierze dużo par, nie bacząc na słowa ( a jest tam o tym ,że panna bierze ślub z innym, a kocha innego). Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggeritka
ja wybrałam "chce tu zostac" Far by - co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco
polecam piosenkę walc angielski "When I need you" np w wykonaniu Roda Stewarta, gramy ją na pierwszy taniec prawie co wesele. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka100
My na pierwszy nasz taniec wybraliśmy "Could I have this kiss forever" W. Houston i Enriqe Iglesiasa. I bardzo fajnie się t5ańczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beratikan
my na pierwszy taniec wybralismy bania u cygana i wiecie ze wszyscy jak ruszyli, jak zaczeli sie bawic, bo okazalo sie, ze nie robimy z tego jakiegos wielkiego nie wiadomo czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww
sssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczygęba
hehe :) piosenki nie znam , ale przeczytałam sobie tekst i faktycznie fajnie się zapowiada , na pewno zachęca do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancelarya
zabiore cie własnie tam, lub ta nowa kayha, ale nie znam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wybralismy \"Stranger in the night\" Frank Sinatra kiepski ten mój angielski ale chyba tak sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxvdfesz
"WIELKA MILOSC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała w błękitach
ja też Sinatra i 'StrangerS in the night' stonoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczymorda
StrangeR , bez s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
jaco - nie kompromituj sie ty nie umiesz grac,a ta twoja kapelka deCover to żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
chcialem zaznaczyc ze ta poprzednia wypowiedz jest napisana przez wkurwionego maxymalnie, nie ja ja pisalem, sam nie mam nic do zespolu de cower czy jakos tak, bo go nie znam, natomiast zespol ktory reprezentuje wkurwiony maxymalnie jest tak prymitywny, jak on sam buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
i wlasnie kolejny raz pokazuje, że konkurencji nie znosi - ja na jego miejscu tez bym sie jej obawial - i za wzystkie chamskie odzywki on jest odpowiedzialny buhaha ja nie uzywam takiego prostackiego slownictwa jak wkurwiony maxymalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
a do jaco - when i need yyou - super pomysl, tez mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha - też jestes pewnie z kapeli,tyko żal ci dupę ściska bo brania nie masz,a łoja cie tu na forum niemiłosiernie. Chujowy z ciebie psycholog i mało kumaty jestes. Pal gume z tego foruma :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola cola
Pierwszy taniec ? Grover Washington... A co do pana Buhaha - to ty podpisałes posta,więc nie wpieraj ciemnoty,ze wiesz kto.A może podszywacz ? Jesteś złym człowiekiem i zwistnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz był taki topic
i wiecie co...ktos tam zaproponowal - niebieską piosenke grzegorza tomczaka -nie wiedzialam nawet co to jest...ale ściągnęłam - mialam juz ustalona inna piosenke - ale wlasnie ten kawalek sciagnal mi sie dzien przed slubemm....no i zdecydowalismy...piekna jest.... polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony maxymalnie
Spytaj buhaha,on miał najlepszy zespól,najpiękniejsze wesele 20 lecia ten człowiek wie wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetieania
"From this moment on" by Shania Twain...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGOT my też wybraliśmy piosenkę Les Mots, no i jak się ją tańczyło??? Goście byli wzruszeni?? Opowiedz coś proszę, ten taniec dopiero przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett27
my wybralismy "you'll never be alone" Anastacii i na przyszly tydzien mamy wynajetego choreografa zeby ulozyl nam jakies oryginalne kroki,juz sie nie moge doczekac :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×