Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marggeritka

pierwszy taniec młodych

Polecane posty

Hej wszystkim My na pierwszy taniec wybraliśmy Preludium weselne Krzysztofa Krawczyka. Ślub 9 czerwca, myślę, że to powinien być taniec taki by wszystkich poruszyć, niebieska piosenka jest śliczna ale trudno ja zatańczyć, a preludium jest typowo weselna:) Oto słowa: Krzysztof Krawczyk - \"Weselne preludium\" Marsz weselny Mendelsona Powróci echem nam Kiedy podążymy szlakiem Naszych wspólnych spraw. Nasze drogi się spotkały By stworzyć jeden trakt Teraz wiedzie nas w nieznany Jeszcze dotąd świat. Gdy dzień zbudzi noc Gdy codzienność zajrzy nam za próg Do tych chwil nieraz powrócimy Jak do pięknych snów. Czy szczęśliwym jest finałem Że razem Ty i ja To zaledwie jest preludium Do długiego dnia Blask obrączek jak Twe oczy Jak słońce skoro świt Jak pochodnia pośród nocy Okruch szczęścia , pył. Gdy dzień zbudzi noc Gdy codzienność zajrzy nam za próg Do tych chwil nieraz powrócimy Jak do pięknych snów. Marsz weselny Mendelsona Przypomni wtedy, że Gdzieś za nami kawał drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniata a przeslalabys mi ta piosenke krawczyka na E-Maila? plisss asiaiadas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalkowa
powiem tak: niebieska piosenka jest sliczna, ten tekst, ale dosc trudna do zatanczenia bo to mix walcow, a w tym dniu to stres i balabym sie, ze pomylimy kroki. weselne preludium- łatwe, tekst typowo weselny- bierzemy pod uwagę.. walc Barbary(noce i dnie) moje marzenie- ale orkiestra kręci nosem, ze smutny i nie umie.. ti amo- to najnowszy pomysł- łatwa, bezproblemowa, włoska-ale o miłości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia piosenka na maila poszła - sorki ze dopiero dzisiaj ale nie miałam komputera był na reinstalacji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mieliśmy
"Wielką miłość" - dodam, że tańczyć raczej nie potrafimy, a z tym daliśmy sobie radę, było pięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka poznań
My wybraliśmy Sławka Uniatowskiego "Kocham Cię". Łatwo się tańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wielka milosc. ale jako ze tanczyc nie umiemy, zapisujemy sie na lekcje prywatne, bo wtopa bylaby nie zatanczyc z wujkiem jakims czy tesciem poleczki jakiejs ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_h
Rewelacyjnym utworem według mnie jest utwór zespołu Farba "Chcę tu zostać". Śpiewa go dziewczyna i słowa kieruje do ukochanego. Poprostu cudowny utwór. Jest bardzo łagodny i nawet para nie umiejąca za dobrze tańczyc sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imadoki
It was you (I have have loved) ze ścieżki Shrecka. Piekny walc angielski. i śliczne słowa. Posłuchajcie. Ja to miałam na pierwszy taniec, puszczone z płyty. dla mojego zespołu to nie był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy Kubusia puchatka \"zawsze, na zawsze\". Jest to bardzo wolna piosenka, ale jesli chodzi o tekst to jest strzal w dziesiątkę. Bardzo nam się spodobała i od razu przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutek
ja wybrałam Zigniewa wodeckiego oczrowanie (walc angielski) bedzie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×